بیان دیدگاه

Taller زنان ممکن است صورت نامنظم شدن ضربان قلب خطر بزرگتر

[ad_1]

Taller زنان ممکن است صورت نامنظم شدن ضربان قلب خطر بزرگتر

News Picture: Taller, Bigger Women May Face Irregular Heartbeat Risk توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

دوشنبه, آوریل 10, 2017 (HealthDay News)–بزرگ یا بلند زنان تقریبا سه بار به احتمال زیاد به ریتم قلب نامنظم خطرناک شناخته شده به عنوان فیبریلاسیون دهلیزی به عنوان زنان کوچکتر هستند ، مطالعه مقدماتی می گوید.

بزرگتر بدن زن به عنوان یک فرد بالغ جوان اندازه، بیشتر احتمال دارد او برای توسعه اختلال قلبی را در مراحل بعدی زندگی، به گفته محققان است.

نویسنده مطالعه دکتر Annika Rosengren گفت: “در ارتفاع گام به گام در خطر با افزايش اندازه بدن وجود دارد”.

“گروه با مساحت سطح بدن بالاترین بود نزدیک به سه برابر خطر کسانی که پایین بدن سطح منطقه،” ارسال Rosengren استاد داخلي در دانشگاه گوتنبرگ در سوئد.

فیبریلاسیون دهلیزی ضربان قلب نامنظم است که توسعه در دهلیز–اتاق فوقانی دو قلب است. لرزش ضربان قلب را افزایش می دهد خطر ابتلا به سکته مغزی و نارسایی قلبی و سایر مشکلات ریتم قلب با توجه به آمریکایی انجمن قلب.

شايع ترين اختلال ریتم قلب، و هر کس 1 در 5 شانس ابتلا به فیبریلاسیون دهلیزی در طول عمر خود گفت: محققان در زمينه اطلاعات دارد. مشکل اغلب در افراد مسن تر از 60 رخ می دهد.

“پیامدهای ممکن است قابل توجهی، زیرا جمعیت جهان بلندتر و همچنین سنگین تر در حال رشد,” گفت: Rosengren. “ما در AF قابل ملاحظه ای بیشتر در آینده ممکن است به دنبال.”

مطالعه قبلی این است که مردان جوان نیرومند و درشت هیکل و یا بلند احتمال بیشتری برای توسعه فیبریلاسیون دهلیزی به عنوان سن آنها، به خصوص اگر آنها را به دست اورد وزن دریافتیم، Rosengren گفت.

برای دیدن اگر این نیز در زنان Rosengren و همکاران او اتفاق می افتد بررسی داده ها در 1.5 میلیون زن سوئدی.

با استفاده از رجیستری تولد ملی محققان اطلاعات دريافتي در زنان با حاملگی اول (متوسط سن 28). رجیستری شامل داده در قد و وزن که محققان برای تعیین اندازه سطح بدن هر زن استفاده می شود. رجیستری نیز اطلاعات مربوط به ساير عوامل خطر قلبی مانند دیابت، فشار خون و سیگار کشیدن بود.

محققان زنان برای 16 سال به طور متوسط ردیابی. در آن زمان بیش از 7000 زن مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی در سن 49 بیمارستان.

در مقایسه با زنان کوچکترین زنان بزرگترین خطر 2.6 بار افزایش فیبریلاسیون دهلیزی پس از تعدیل عوامل خطر دیگر محققان دریافتند بود. آنها همچنین دریافتند که خطر را با اندازه اولیه بدن زنان افزایش یافته.

Rosengren گفت: داشتن بدن بزرگ به معنای داشتن قلب بزرگ با دهلیز بزرگتر از معمول است که ریسک فیبریلاسیون دهلیزی را افزایش می دهد.

دکتر آلن استوارت مدیر جراحي آئورت در کوه سینا نظام سلامت در شهر نیویورک است. او گفت: بافت ماهیچه ای قلب در خدمت دو تابع. هر سلول منجر به انقباض عضله قلب منظم که پمپ خون از طریق بدن. اما سلول های نیز همراه ضربه الکتریکی است که کنترل ریتم ضربان قلب منتقل می کند، او توضیح می داد.

دهلیز بزرگ عملکرد قلب این چالش. “شما باید به همان تعداد سلول های، اما زمانی که آنها در حال کشیده و آنها را در اندازه افزایش می دهد، این مسیر الکتریکی قلب، وقفه” استوارت گفت. “شما از ریتم طبیعی فیبریلاسیون دهلیزی به.”

تنها به خودی خود بزرگ بودن احتمال مشکل، می افزاید: به گفته استوارت که درگیر در مطالعه بود.

“شما بیشتر احتمال دارد به فشار بیشتر بر قلب شما و فشار بیشتر علیه ریه, و این می تواند باعث دهلیز به متورم شدن،” او گفت.

با این حال، زنان بزرگتر نگران نباید. حتی در زنان بزرگ مطلق خطر ابتلا به فیبریلاسیون دهلیزی کم در اين مطالعه کمتر از 0.5 درصد باقی مانده اشاره کرد دکتر نیل برنشتاین. او electrophysiologist قلب با Lenox تپه بیمارستان در شهر نیویورک است.

“واقعیت جالب تر خواهد داده ها از افزایش شناخته شده در بروز فیبریلاسیون دهلیزی با سن، که این گروه، سنین” برنشتاین که هیچ نقشی در این مطالعه گفت:.

براساس یافته های این مردم که به طور طبیعی بزرگ یا بلند نیاز به خوردن حق، ورزش و دیگر مراحل زندگی برای محافظت از سلامت قلب خود را گفت: استوارت و برنشتاین.

آن هم برای پزشکان به چشم نزدیک بر سلامت قلب زنان و مردان نیرومند و درشت هیکل یا بلند رشد پرداخت، استوارت اضافه شده.

یافته های جمعه در جلسه جامعه اروپا قلب در مالاگا، اسپانیا ارائه شد. مطالعات در جلسات معمولا مقدماتی تا منتشر شده در مجله پزشکی نظیر بررسی محسوب می شوند.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: Annika Rosengren، دکتر، استاد، پزشکی، دانشگاه گوتنبرگ، سوئد؛ آلن استوارت، دکتر، جراحی آئورت, کوه سینا نظام سلامت، نیویورک، کارگردان: نیل برنشتاین، دکتر، electrophysiologist قلبی، Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; جلسه انجمن قلب اروپا 7 آوریل 2017 در مالاگا، اسپانیا


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *