بیان دیدگاه

گی مردان کمتر احتمال دارد به روابط جنسی ایمن، باید هم: بررسی

[ad_1]

گی مردان کمتر احتمال دارد به روابط جنسی ایمن، باید هم: بررسی

News Picture: Gay Men Less Likely to Have Safe Sex Now: Survey توسط رندی Dotinga
گزارش HealthDay

دوشنبه, فوریه 13، 2017 (HealthDay News)–نشانه ای که قدرتمند راه های جدید برای درمان و جلوگیری از HIV آرامش بخش نگرش جنسی امن تر است ، یک بررسی جدید نشان می دهد که همجنس گرا و مردان دوجنس بسیار کمتر به احتمال زیاد به استفاده از کاندوم از آنها دو دهه قبل است.

مورد سوال مردان در آتلانتا گی پراید رویداد در سال 2015–از جمله اچ آی وی مثبت مردان–بیشتر شد می گویند آنها تازگی حال مقعد رابطه جنسی بدون کاندوم در مقایسه با مردانی که در همان واقعه، در 2006 و 1997 مورد بازجویی قرار گرفتند.

اگر چه نشانه هایی است که افزایش نرخ سایر امراض مقاربتی و امکان فشار مقاوم در برابر مواد مخدر از ویروس مرگبار یک بار می نمایاند،، HIV کارشناسان گفت: روند کاندوم کمتر ممکن است مشکل از به نظر می رسد.

شده است افزایش درک که کاندوم کمتر آمیزش جنسی خطرناک است”اگر مردان مواد مخدر برای جلوگیری از عفونت اچ آی وی و یا اگر آنها در حال حاضر آلوده دارو را جفری پارسونز با مطالعه درگیر بود که توضیح داده شده. او استاد روانشناسی در کالج هانتر در نیویورک است که مطالعات رفتارهای اچ آی وی و سلامت است.

“در نهایت، این احتمال منجر به کاهش نرخ از اچ آی وی اما نرخ نیز بالقوه بالاتر از دیگر عفونت مقاربتی که درمان بسیار آسان تر از HIV، است” او گفت.

“رفتار جنسی در میان مردان همجنسگرا و دوجنسگرا تکامل یافته برای مربوط به دو دلیل،” پارسونز گفت. “اول، درمان برای کسانی که اچ آی وی مثبت موفق است” از کسانی که داروها را و بار ویروس در خون خود را به سطح غیر قابل کشف کاهش می دهد عفونت را انتقال نمی باشد، او گفت.

و پیشگیری دوم، قبل از قرار گرفتن در معرض بهتر معروف به دبستان، مردان جلوگیری از عفونت HIV با مصرف قرص روزانه او گفت کمک می کند.

“این رفتار جنسی و تمام اندیشه ما از جنس ‘امن’ تغییرات” پارسونز اشاره کرد.

مطالعه جدید از تیم رهبری ست Kalichman در دانشگاه کنتیکت تحليل نظر سنجی ناشناس داده شده برای شرکت کنندگان مرد در جشنواره همجنسگرا غرور آتلانتا در سال 1997 و 2005 و 2006 و 2015.

مردان بیش از 1800 مورد بررسی شد; 81 درصد به 97 درصد سفید جز در سال 2006 هنگامی که محققان به دنبال سیاه پوستان بیشتر و تنها 39 درصد سفید شده بود.

در میان مردان که آنها بودند اچ آی وی منفی یا وضعیت خود را نمیدانم 43 درصد در سال 1997 گفت: آنها رابطه جنسی مقعدی بدون کاندوم در شش ماه گذشته بود. این تعداد 61 درصد در 2015 بزرگ شد.

در سال 2015، یک سوم از مردان در نظر سنجی گفت: آنها تا به حال رابطه جنسی با مردان دو یا چند محافظت; شماره 9 درصد بود که در سال 1997.

میان مردان HIV مثبت–14 درصد به 17 درصد از افراد مورد مطالعه–شماره است که گزارش به تازگی داشتن آمیزش جنسی بدون کاندوم از 25 درصد در سال 1997 به 67 درصد در 2015 بزرگ شد. کسانی که به گفته آنها این را با دو یا چند شریک انجام داده بود از 9 درصد در سال 1997 به 52 درصد در 2015 افزایش یافت.

یافته های منتشر شد یدلایمخیرات فوریه آنلاین 6 در آرشیو از رفتار جنسی .

دیوید Pantalone استاد روانشناسی در دانشگاه ماساچوست در بوستون که مطالعه نبود اما بررسی یافته است. او هشدار داد که بررسی همین گروه از مردان در طول سال دنبال نمی. در عوض، محققان به گروه جدید هر زمان صحبت کردیم.

“چون روش یکسان باقی می ماند، با این حال، نمونه های قابل مقایسه در راه مهم است می توانیم فرض کنیم” او گفت.

Pantalone همچنین اشاره کرد که نظر سنجی نمی باشند مردان همجنسگرا و دوجنسگرا به عنوان یک کل. با دادن نظر سنجی به مردان در رویداد پراید همجنسگرا “شما در حال رفتن به یک تکه از نمونه خود که اجازه سست و لذت داشتن، نوشیدن، داشتن رابطه جنسی. نمونه خود را نسبت به خطر بالاتر اریب، او گفت:.

چه روند درمان و خطرپذيری جنسی برای نرخ HIV چیست؟

“در مطالعات کوچکتر ما کاهش در آلودگی جدید به HIV، شروع به دیدن هستند” گفت: Pantalone و در عین حال نشانه است که نرخ سایر امراض مقاربتی هستند.

“این امکان را برای افزایش عفونت درمان نشده برای جبران برخی از توانایی های محافظ دبستان به خصوص با توجه به افزایش در مقاومت های آنتی بیوتیکی برای داروهای مورد استفاده در درمان برخی از عفونت های باکتریایی رایج مانند سوزاک و کلامیدیا،” او گفت.

چه در مورد مردان همجنسگرا است که ممکن است فرض کنیم که آنها را می تواند خطرات بیشتر از آنجا که آن به عنوان کشنده است به بیماری ایدز به عنوان آن استفاده می شود Pantalone گفت که درست است.

“پس از آن هنوز هم ارزش، در صورت امکان اجتناب از.” از سوی دیگر درمان اچ آی وی و عوارض جانبی طولانی مدت است که می تواند باعث سلامتی شخص گفت دشوار خواهد ساخت،

پارسونز گفت: نیز وجود دارد امکان است که مقاوم در برابر مواد مخدر ایدز ظاهر می شود و برای درمان آن دشوار باشد. او همچنین اشاره کرد که اقلیت به احتمال زیاد به عنوان سفید پوستان به داروها برای جلوگیری از عفونت اچ آی وی نبوده است.

“در همان زمان،” پارسونز گفت: “مردان همجنس گرا در 2017 باید گزینه های که آنها را قبل از وجود ندارد.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: جفری پارسونز، Ph.D.، استاد، روانشناسی، شکارچی کالج شهر نیویورک; دیوید Pantalone دکترا، دانشیار، روانشناسی، دانشگاه ماساچوست و بوستون; یدلایمخیرات 2017 فوریه 6، آرشیو رفتار جنسی


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *