بیان دیدگاه

گروه های پزشکی ایالات متحده صدا زنگ در تغيير

[ad_1]

U.S. پزشکی گروه صدا زنگ در تغيير

News Picture: U.S. Medical Groups Sound the Alarm on Climate Change توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

چهارشنبه, مارس 15، 2017 (HealthDay News)–آب و هوا تغییر نه تنها مشکل محیط زیست اما خطری جدی برای بهداشت عمومی با توجه به 11 انجمن پزشکی آمریکا است.

آن شده است که بسیاری از مردم نمی دانند وجود دارد، حتی اگر آن در حال حاضر آنها، گروه را در گزارش جدیدی هشدار داد تأثير بگذارد.

Sarfaty دکتر مونا گفت: “ما می خواهیم برای دریافت پیام کردن که تغییرات آب و هوایی سلامت مردم در حال حاضر، تحت تاثیر قرار است”. او مدیر گروه جمعی کنسرسیوم جامعه پزشکی در آب و هوا و بهداشت است.

مکرر و شدید تر امواج گرما بالا بردن خطر ابتلا به بیماری های مربوط به گرما به عنوان مثال.

تغییرات آب و هوایی می تواند همچنین تشدید کند قلب و ریه شرایط از جمله آسم و آمفیزم، گفت: Sarfaty که هم مدیر برنامه آب و هوا و بهداشت و درمان در دانشگاه جورج میسون در فیرفکس، ویرجینیا

و می تواند خوراک گسترش عفونت حشرات به عهده، مثل بیماری لایم و Zika، و حتی منجر به مسمومیت غذایی–با ساخت تامین مواد غذایی بیشتر در معرض آلودگی با میکروب ، گزارش اشاره کرد.

برخی از مردم آسیب پذیر Sarfaty گفت: سالمندان، جوان کودکان و آمریکایی ها زندگی در نقاط کشور-با آب و هوایی شدید یه.

این گزارش در پاشنه پی اظهار آمادگی تهران از مدیر جدید آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست، Pruitt اسکات می آید.

هفته گذشته، Pruitt گفت: او شک می کنیم که فعالیت های انسانی راننده اصلی گرم شدن کره زمین است. بیانیه تناقض علم تاسیس شده در تغییر آب و هوا.

پزشکان غیر انتفاعی برای مسئولیت اجتماعی به سرعت واکنش نشان دادند.

“اسکات Pruitt بیانیه ای است تقابل با اجماع قاطع علمی که تغییرات آب و هوایی با سوزاندن سوخت های فسیلی است که اضافه کردن [carbon dioxide] و دیگر گازهای گلخانه ای به جو رانده,” گفت: گروه.

سازمان های دیگر که جهان حرارت بسیار گرم بیشتر در آینده انتظار می تواند هشدار داده اند. مطالعه منتشر شده در دسامبر پیش بینی شده که توسط 2065، آمریکایی ها 15 اوج شکستن رکورد روزانه برای هر رکورد کم دید.

که در مقایسه با 2 به 1 نسبت به دهه گذشته دیده می شود.

اما عواقب بهداشتی تغییرات آب و هوایی در حال حاضر آشکار است، گفت: دکتر Samantha Ahdoot.

او نویسنده سرب سیاست تغییر آب و هوا آکادمی آمریکایی اطفال یکی از اعضای کنسرسیوم است.

Ahdoot گفت: تجربه شخصی علاقه خود را در تغییر آب و هوا و بهداشت عمومی را برانگیخت. پسر 9 ساله خود در اتاق اورژانس پس از سقوط در گرما در تابستان اردوگاه خود را در باند فرود آمد.

آن روز گفتند Ahdoot بخشی از رکورد موج گرما در واشنگتن، دی سی که در آن شاخص حرارت 120 درجه فارنهایت در صدر بود.

امواج گرما و حرارت بیماری همیشه، البته وجود دارند. اما Ahdoot گفت، دانشمندان انتظار امواج گرما را نگه گرفتن مکرر شدیدتر و طولانی تر.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نه 10 سال گرمترین در رکورد از سال رخ داده است.

که حرارت عوارض بهداشتی در انواع راه بره، گفت: Ahdoot.

به عنوان مثال، کنه که باعث بیماری لایم متعدد است و گسترده. آنها در حال حاضر در 46 درصد از شهرستانهای ایالات متحده در مقابل 30 درصد در سال 1998، با توجه به مطالعه در گزارش کنسرسیوم یافت نشد.

امواج گرما نیز بیماری های قلب و ریه شرایط توسط ازن بالا روز تغذیه که در آن کیفیت هوا فقیر است می تواند تشدید کند. آتش سوزی شرایط خشکسالی به ارمغان آورده یکی دیگر از مقصر گفت کنسرسیوم هستند.

بعد از بزرگ آتش 2008 در کارولینای شمالی، محققان به دنبال تاثیر سلامت. آنها دریافتند که در شهرستانهای تحت تاثیر توسط آتش سوزی، استروژن سفر برای بیماری های قلبی و تنفسی شرایط است.

گرم شدن کره زمین نیز مواد غذایی و آشامیدنی، کنسرسیوم اشاره بگذارد. آن را به باران های سنگین، افزایش سطح دریا و سیل کمک–که همه آنها می تواند آب آشامیدنی و یا تفریحی آب آلوده و افراد بیمار را.

به طور مشابه، بارندگی و سیل آلاینده ها مانند باکتری های مدفوع به زمینه های رشد که در آن محصولات غذایی می تواند گسترش. به علاوه، کنسرسیوم گفت، “منطقه جغرافیایی” قالب و مواد سمی آن–مؤثر بر ذرت، بادام زمینی، غلات و حبوبات غلات و میوه در حال گسترش است.

در نهایت، گروه اشاره “خشن جوی” تهدید فقط جسمی نیست. آنها عوارض روحی و روانی در مردم را که خانه و جوامع ویران است.

با توجه به Sarfaty، کنسرسیوم با هدف افزایش آگاهی عمومی نیاز به تغییر از سوخت های فسیلی کثیف برای تمیز کردن منابع انرژی تجدید پذیر.

“ما می خواهیم برای ارسال پیام به سیاستگذاران و بیش از حد،” او گفت. “ما ظرفیت برای پاسخ به این است و باید اقدام کنیم.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: مونا Sarfaty، md، MPH، مدیر، کنسرسیوم جامعه پزشکی در آب و هوا و بهداشت و مدیر برنامه آب و هوا و مركز ارتباطات تغییر آب و هوا، دانشگاه جورج میسون، فیرفکس، ویرجینیا; سامانتا Ahdoot، دکتر، شورای آکادمی آمریکایی اطفال در بهداشت محيط و همکاران اطفال، اسکندریه و.; 15 مارس 2017 گزارش کنسرسیوم جامعه پزشکی در آب و هوا و سلامت


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *