بیان دیدگاه

گرم شدن سیاره ممکن است معنی بیشتر دیابت

[ad_1]

سیاره گرم شدن کره زمین بیشتر دیابت

News Picture: A Warming Planet Might Mean More Diabetes توسط سرنا ممکن است متوسط گوردون
گزارش HealthDay

سه شنبه, مارس 21, 2017 (HealthDay News)–اثرات تغییرات آب و هوایی گسترده هستند اما تحقیقات جدید نشان می دهد ارتباط شگفت آور به زمین گرم شدن–بیشتر موارد دیابت نوع 2.

محققان برای هر افزایش 1 درجه سانتیگراد (1.8 درجه فارنهایت) در دمای محیط محاسبه که وجود داشته باشد افزایش بیش از 100000 مورد جدید ابتلا به ديابت نوع 2 در ایالات متحده به تنهایی.

چرا?

نویسندگان این مطالعه توضیح داد که در طول سرد جادوها–حداقل چند روز سرد در یک ردیف–اصطلاح چربی قهوه ای فعال می شود. چربی قهوه ای چربی سفید است. هنگامی که فعال, آن را به بهبود حساسیت بدن به انسولین، هورمون کمک می کند تا قند از غذاهای آشر به سلول های انرژی منجر.

“عملکرد بافت چربی قهوه ای برای سوزاندن چربی برای تولید گرما است که مهم است برای جلوگیری از افت درجه حرارت بدن در حين سرد” سرب توضیح داده شده محقق Lisanne Blauw. او دانشجوی دکتری را در مرکز پزشکی دانشگاه لیدن در هلند است.

“بنابراین، ما فرضیه را مطرح که چربی قهوه ای در مکانیزم اساسی در ارتباط با درجه حرارت در فضای باز و دیابت نقش: در آب و هوای گرم، چربی قهوه ای کمتر, که causally ممکن است منجر به مقاومت به انسولین و دیابت، فعال است” او گفت.

قبل از شروع به بسته بندی سرد climes مهم است که توجه داشته باشید که پژوهش رابطه علت و اثر مستقیم بین درجه حرارت گرمتر و توسعه دیابت نوع 2 ثابت كند است.

با این حال، Blauw گفت: “بر اساس ما ‘فرضیه چربی قهوه ای،’ ما معتقدند که حداقل بخشی از ارتباط می شود causally توضیح داده شده توسط فعالیت های چربی قهوه ای.”

شيوع ديابت نوع 2 به سرعت در سراسر جهان در حال افزایش است. در سال 2015، حدود 415 ميليون نفر در سراسر جهان بود این بیماری گفت: محققان. توسط 2040، شماره که انتظار می رود به عنوان بالا به عنوان 642 میلیون.

در افراد مبتلا به پیش دیابت و ديابت نوع، بدن نمی کند استفاده از انسولین به درستی. این افراد گفته می شود حساس و مقاوم به انسولین. در افراد مبتلا به پیش دیابت بدن هنوز هم با تقاضا با تولید انسولین بیشتر و بیشتر نگه می دارید. اما، در نهایت، بدن سرعت حفظ می کند و آن را ندارد به اندازه کافی انسولین برای حفظ سطح قند خون از افزایش. این زمانی است که توسعه دیابت نوع 2.

یک مطالعه اخیر که افراد مبتلا به ديابت نوع 2 در معرض معتدل سرد برای 10 روز نشان داد بهبود مقاومت یعنی آنها انسولین موثر تر با استفاده از گزارش. با توجه به افزایش در فعالیت های چربی قهوه ای ممكن است. دیگر گذشته تحقیقات نشان داد که چربی قهوه ای در زمستان هنگامی که دمای ذکر نویسنده مطالعه سردترین، به فعال ترین است.

برای مطالعه جدید محققان اطلاعات از بزرگسالان مورد استفاده در 50 ایالت آمریکا همراه با گوام پورتوریکو و جزایر ویرجین آمریکا. داده ها از سال 1996 تا 2009 تحت پوشش.

مردم محققان گفت: اگر یک دکتر همیشه آنها با نوع 1 یا نوع 2 دیابت تشخیص داده بود. حدود 91 درصد از ديابت در کشورهای با درآمد بالا نوع 2 است.

تیم مطالعه نیز در اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی در سطح قند خون ناشتا و میزان چاقی برای 190 کشور نگاه می کرد.

“در اين مطالعه ما که افزایش درجه حرارت در فضای باز مربوط به افزایش موارد دیابت جدید در ایالات متحده، نشان داد” Blauw گفت.

هر چند محققان اطلاعات در تشخیص دیابت جهانی وجود ندارد، آیا نشانه هایی که مردم در مناطق گرمتر بیشتر انسولین مقاوم بودند آنها را مشاهده کنید.

“مردم باید درک کنند که گرم شدن کره زمین ممکن است پیامدهای جدی برای سلامتی ما به ما در اين مطالعه نشان داد که افراد بیشتر دریافت دیابت در سال است که متوسط درجه حرارت در فضای باز بالاتر است,” گفت: Blauw.

اما هر کس زنگ به صدا فقط رتبهدهی نشده است آماده است.

دکتر جوئل Zonszein، مدیر مرکز دیابت بالینی در مرکز پزشکی Montefiore در شهر نیویورک، گفت: “این یک مقاله جالب و مفهوم چالش برانگیز است.”

اما Zonszein توضیح داده شده، “دیابت یک بیماری بسیار پیچیده است و بعید است که به یکی از عوامل مانند براون [fat] آمده است.”

علاوه بر این، پایگاه اطلاعات محققان متکی به استفاده از گزارش خود موارد ديابت، که می تواند overestimate یا دست کم گرفتن نرخ دیابت، او اشاره کرد.

نقش چربی قهوه ای در مردم هنوز روشن نیست، گفت: Zonszein. اگرچه بسیار رایج در جوندگان انسان به بسیاری از آن، به نظر نمی رسد.

مطالعه منتشر شده مارس آنلاین 20 در 1840، باز دیابت تحقیقات & مراقبت .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: Lisanne Blauw، کارشناسی، دکتری دانشجو مرکز پزشکی دانشگاه لیدن هلند؛ جوئل Zonszein، md، مدیر مركز ديابت باليني، شهر Montefiore مرکز پزشکی نیویورک; مارس 20, 2017، 1840، باز دیابت تحقیقات & مراقبت ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *