بیان دیدگاه

کاهش وزن جراحی ممکن است کمک چاق بيماران ضرب و شتم دیابت

[ad_1]

کاهش وزن جراحی ممکن است کمک چاق بيماران ضرب و شتم دیابت

News Picture: Weight-Loss Surgery May Help Obese Patients Beat Diabetes توسط استیون Reinberg
گزارش HealthDay

رژیم غذایی & وزن مدیریت اخبار

چهارشنبه, فوریه 15، 2017 (HealthDay News)–بیشتر شواهدی که چاق مبتلا به ديابت نوع 2 می تواند به کنترل بیماری بهتر است با جراحی کاهش وزن وجود دارد ، نسبت به دارو به تنهایی.

تحقیقات جدید نشان می دهد که پنج سال پس از عمل جراحی کاهش وزن شناخته شده به عنوان جراحی bariatric، کسانی که تا به حال روش نشان داد پیشرفت های بهتری در کیفیت زندگی و سلامت کلی و برخی دیگر نیاز به انسولین در مقایسه با کسانی که تنها در زمان داروهای دیابت.

حدود یک سوم از بیمارانی که جراحی شد قادر به رسیدن به بهبودی کامل از خود دیابت–قند خون خود را به حالت عادی بازگشت آنها داروها، لازم نیست “گفت: «و محقق دکتر فیلیپ Schauer. او مدیر کلینیک کلیولند Bariatric و متابوليك موسسه در اوهایو است.

“عمل آمده است به عنوان هر درمان است که ما می دانیم که می تواند منجر به بهبودی طولانی مدت از ديابت نوع 2 مورد به عنوان است که به عنوان شما می توانید، نزدیک به درمان نزدیک” Schauer اضافه شده.

دیابت 29 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را تحت تاثیر قرار. بیش از 70000 نفر می میرند هر سال از عوارض مربوط به بیماری قند خون گزارش انجمن دیابت آمریکا.

به گفته دکتر سامر Mattar سخنگوی جامعه آمریکا برای جراحی Bariatric، و سوخت “جراحی Bariatric درمان موثر و با دوام برای چاق مبتلا به ديابت نوع 2 در حال حاضر است. آن می رود راه فراتر از از دست دادن وزن و بهبود سلامت بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری مزمن. Mattar همچنین استاد جراحی در بهداشت و دانشگاه علوم در پورتلند است.

برای مطالعه Schauer و همکارانش به دنبال 150 بيمار چاق مبتلا به ديابت نوع 2 است که به طور تصادفی اختصاص به دارو به تنهایی و یا به دارو به همراه عمل جراحی از دست دادن وزن–یا Roux-en-Y معده عبور و یا آستین gastrectomy با مشتقات.

دور زدن در Roux-en-Y معده، جراح اندازه معده را کاهش می دهد با ایجاد کیسه کوچک در حدود اندازه یک تخم مرغ است که معده جدید می شود.

در gastrectomy با مشتقات آستین اندازه معده از بین بردن بسیاری از آن و ایجاد معده جدید مورد اندازه موز کاهش می یابد.

پنج سال بعد، محققان را برای کاهش قند خون و اینکه آیا بیماران قطع می تواند مصرف داروهای دیابت خود مراقبت می کند.

بیماران که مطالعه دو نفر از 28 نفر به درمان های پزشکی به تنهایی قادر به متوقف کردن آنها داروهای دیابت (5 درصد) بودند. این مقایسه با 14 از 49 بيمار بود معده بای پس جراحی (29 درصد) و 11 47 بيمار gastrectomy با مشتقات آستین (23 درصد) قرار گرفتند که تیم Schauer را در بر داشت.

علاوه بر این, بیمارانی که جراحی کاهش وزن نیز کاهش قند خون از بیماران تحت درمان با دارو به تنهایی بود.

افرادی که تحت عمل جراحی قابل توجهی بیشتر وزن از دست رفته و تا به حال به طور چشمگیری پایین تر تری گلیسیرید و کلسترول (چربی خون) نسبت به کسانی که با دارو به تنهایی، محققان دریافتند درمان شدند.

نویسندگان این مطالعه گفت: عارضه جراحی دیر عمده گزارش شده، به جز یک reoperation.

به گفته دکتر جوئل Zonszein، مدیر مرکز دیابت بالینی در مرکز پزشکی Montefiore در شهر نیویورک، “مطالعه جراحی bariatric یک گزینه برای بيماران مبتلا به ديابت نوع 2 است که نشان می دهد.”

با این حال، وی افزود که درمان همیشه نیاز به “بیمار محور, که گزینه های مختلف مذاکره است و بهترین گزینه برای هر بیمار است.”

متخصص دیگری دکتر میچل Roslin رئیس جراحی چاقی در بیمارستان تپه Lenox در شهر نیویورک، گفت که بیماران چاق باید جراحی به کمک آنها ديابت خود را تحت کنترل در نظر.

“تمام بیماران دیابتی نوع چاق 2 باید نگاهی به این نتایج و بیشتر مورد توجه قرار دهند به عمل جراحی, Roslin گفت:. “این داده ها نشان می دهد که جراحی نباید آخرین راه حل–بهترین درمان برای دیابت نوع 2 داریم.”

Schauer اشاره کرد که عمل جراحی کاهش وزن یک پروسه حداقل تهاجمی است بنابراین خطرات به طور چشمگیری کاهش می یابد. عملیات هزینه $20,000 به $25,000 و معمولا توسط بیمه پوشش داده شده است، او گفت.

گزارش فوریه 16 در جدید انگلستان مجله پزشکی منتشر شد.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: فیلیپ Schauer، دکتر، استاد جراحی, مدیر Bariatric کلینیک کلیولند و متابوليك موسسه، اوهایو. جوئل Zonszein، md، مدیر مركز ديابت باليني، شهر Montefiore مرکز پزشکی نیویورک; میچل Roslin، دکتر، رئیس، جراحی چاقی Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; سامر Mattar، دکتر، سخنگوی انجمن آمریکایی برای سوخت و Bariatric عمل جراحی و استاد, جراحی, بهداشت و دانشگاه علوم پورتلند; یدلایمخیرات 2017 فوریه 16، جدید انگلستان مجله پزشکی


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *