بیان دیدگاه

چگونه نئادرتال ها در ژن های خود را تحت تاثیر قرار می سلامتی شما

[ad_1]

چگونه نئادرتال در ژن های خود را تحت تاثیر قرار می سلامتی شما

News Picture: How the Neanderthal in Your Genes Affects Your Health توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

پیشگیری & سلامتی اخبار

پنجشنبه، فوریه 23، 2017 (HealthDay News)–نئادرتال ها حدود 40000 سال قبل پاک شد اما برخی از ژن های خود را در امروزی زندگی. و دانشمندان در حال یادگیری بیشتر درباره آنچه که برای سلامتی ما معنی ممکن است.

محققان برای برخی از زمان است که بسیاری از مردم انجام بیت از DNA به نئادرتال شناخته شده اند.

اگر شما از اروپا یا آسیا نسب در واقع ژن های خود را بین 1 و 2 درصد می نئادرتال، گفت: راجیو مککوی نویسنده اول مطالعه جدید.

و در حالی که اکثر مردم از نئادرتال ها شنیده ام، آنها اغلب درباره آنها، ذکر مککوی پسا دکترا در دانشگاه واشنگتن در سیاتل اشتباه.

“بسیاری از مردم فکر می کنم انسانهای جد انسان مدرن،” او گفت.

در واقع، آنها زمین در همان زمان به عنوان اجداد انسان مدرن ما–راه می رفت و حدود 50000 سال پیش شروع به جفتگیری با آنها مورخان می گویند. آن اتفاق افتاد و پس از شروع امروزی مهاجرت از آفریقا به اروپا و آسیا است به همین دلیل است که نئادرتال DNA عمدتا در غیر-آفریقایی امروز است.

سوال بزرگ است که چه کسانی که ژن نئادرتال انجام می دهند? تا کنون مطالعات رابطه برخی از ژن ها و افزایش خطر ابتلا به افسردگی، لوپوس، لخته شدن خون، آلرژی، خاص پوست و اعتیاد به نیکوتین حتی، محققان اشاره کرده بود.

اما اینها فقط ارتباط. حالا مک کوی و همکارانش کرده است برخی از نکات که چگونه نئادرتال DNA ممکن است نفوذ صفات انسانی و بهداشت: آن ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه ژن “در” و یا “کردن.” شده اند

گفت: “این شروع به اتصال نقطه،” مک کوی. “مکانیسم پشت این ارتباط است؟”

که درک نهایت می تواند کمک به محققان دریافت دسته بهتر در چگونه صفات انسان و بیماری های خاص, مککوی گفت بوجود می آیند.

برای مطالعه، محققان تجزيه RNA از یک پایگاه داده بزرگ از نمونه بافت انسان. RNA مولکول حامل دستورالعمل از DNA ماشین در سلول های بدن ما است که باعث می شود پروتئین است.

مک کوی و همکارانش برای افرادی است که یک نوع نئادرتال و نوع انسان مدرن هر ژن داده شده نگاه کرد. (همه ما حمل دو نسخه از هر یک از ما ژن یکی از هر پدر و مادر به ارث رسیده است.)

سپس، برای هر ژن محققان در اینکه نسخه های Neanderthal و انسان در “بیان”–و یا سطح فعالیت–در 52 بافت های مختلف بدن متفاوت نگاه.

محققان تفاوت در بیان ژن در حدود یک چهارم از انواع بافت های آزمایش آنها در بر داشت.

یکی از نمونه های محققان به نقطه یک ژن به نام ADAMTSL3 است. نوع نئادرتال به کاهش خطر اسکیزوفرنی مرتبط و همچنین ارتباط با ارتفاع.

این مطالعه دریافتند که نسخه نئادرتال کمتر بیان شده است. هنگامی که اتفاق می افتد که سلول های پروتئین تا حدودی تغییر را. واضح است، با این حال، چگونه بار که پروتئین متصل شده است به اسکیزوفرنی و یا ارتفاع، محققان گفت.

مطالعه نیز یافت که به طور کلی، Neanderthal ژن در مغز و بیضه کم فعال هستند.

نیست چرا، گفت مککوی روشن. اما نظریه یک ژن در بافت های آن در یک سرعت سریع تر تکامل یافته اند.

به هر دلیل، آن را “وجود دارد فشار به DNA به نئادرتال اطراف ندارد” در مغز و بافت بیضه، به نظر می رسد گفت: تونی کاپرا استادیار علوم زیستی در دانشگاه واندربیلت در نشویل.

کاپرا نیز به مطالعه بقایای DNA توسط انسانهای نخستین پشت سر گذاشت.

“یکی،”او گفت: “است کنجکاوی اساسی در مورد این گروه است که بسیار مشترک با ما بود اما هنوز زنده بماند.”

به علاوه، کاپرا گفت، هر دانش حاصل از پژوهش “پزشکی مرتبط با آن در برخی موارد.” می تواند

کاپرا گفت: یافته های جدید نور را در انواع ژن نئادرتال چگونه ممکن است به بیماری های مرتبط با ریختن.

البته، مک کوی اشاره شرایط پیچیده مثل افسردگی، اسکیزوفرنی و اعتیاد بسیاری از عوامل را تحت تاثیر قرار. “سهم ژن نئادرتال کوچک می شود،” او اشاره کرد.

و گفت کاپرا نئادرتال ژن یا همه بد نیست. به احتمال زیاد دی ان ای تا به حال برخی از upsides برای انسان پیش از تاریخ است.

به عنوان مثال، داشتن خون است که به راحتی لخته ممکن است چیز بدی در دوران مدرن هنگامی که بسیاری از مردم دچار حملات قلبی و سکته مغزی. اما برای مردم پیش از تاریخ که اغلب زخم ها می میرند، لخته شدن سریع خون یک مزیت عمده بوده باشد.

به طور مشابه، اثرات ژن نئادرتال در سیستم ایمنی بدن و پوست احتمالا پشت بون در روز بود، کاپرا گفت. امروز، tradeoff ممکن است افزایش خطرات ناشی از آلرژی و بیماری های خود ایمنی.

مطالعه آنلاین منتشر شد 23 فوریه در مجله همراه.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: راجیو مککوی، Ph.D.، پسا، ژنوم علوم دانشگاه واشنگتن، سیاتل; تونی کاپرا دکترا، استادیار، علوم زیستی، دانشکده پزشکی دانشگاه واندربیلت، نشویل، Tenn.؛ 23 فوریه یدلایمخیرات 2017 همراه ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *