بیان دیدگاه

پس از زنان دچار سکته مغزی، شوهران انطباق نقش تسهيلگر

[ad_1]

پس از سکته Suffer همسران، شوهران در انطباق با نقش تسهيلگر

News Picture: After Wives Suffer Stroke, Husbands Adapt to Caregiving Role توسط کارن Pallarito
گزارش HealthDay

سه, فوریه 21, 2017 (HealthDay News)–محوری بودن به نقش مراقبت از همسر و یا شریک است که تا به حال ضربه وحشتناکی نگران کننده می تواند. اما در یک مطالعه کوچک مردان موفقیت های بیشتر از مشکلات گزارش شده در سال اول خود را از پرسش.

اکثر مردان در مطالعه (54 درصد) تمام وقت کار می کرد در حالی که مراقبت از همسر و با فرض وظایف خانگی مانند پخت و پز، تمیز کردن و پرداخت صورتحساب. آنها دو تا 16 ساعت صرف دادن مراقبت روزانه، مطالعه در بر داشت.

با وجود تحول به زندگی خود مردان به افزایش به مناسبت، محققان گزارش شده به نظر می رسید.

موفقیت های خود بودند بلوک در حمایت از همکاران خود را، در اکثر موارد، موفقیت های ساخته شده خود را روابط قوی تر، “گفت: «لیندا پیرس نویسنده سرب از مطالعه. پیرس استاد دانشگاه تولدو کالج پرستاری است.

در ایالات متحده، زنان بیشتر از مردان است سکته مغزی هر سال. این سومین علت مرگ و میر برای زنان و علت پنجم مرگ برای مردان با توجه به آمریکایی انجمن علمی سکته مغزی است.

نه تنها زمانه زندگی فرد زده این وضعیت اغلب ناتوان کننده را مختل کند اما اثرات آن در سراسر خانواده ارائه مراقبت به خود عزیزان ریپل پیرس و همکاران خود را توضیح داد.

بسیاری از تحقیقات منتشر شده در زمانه تسهيلگر خانواده شامل پرستاران زن مشاهده جیل کامرون، استاد در دانشگاه تورنتو بخش شغلي و کاردرمانی.

کامرون که در این تحقیق شرکت نداشت گفت: اين مطالعه “خوب شروع نقطه،” است. “من فکر می کنم این بینش جدید ارائه شده است.”

برای پیرس بازدید موضوع نزدیک به خانه. او و پدرش همراه با همسر و دو فرزند مادرش قربانی سکته مغزی برای پنج سال مراقبت.

“انجام آسان نبود و دیدم من مبارزه پدر روز به روز در مراقبت از مادر من،” او گفت.

به اذیت کردن مشکلات و موفقیت های که تجربه مرد مراقبان محققان مصاحبه مردان 13 است که پس از سکته مغزی مراقبت برای شرکای خود بودند. همه مردان سفید و بیشتر فارغ التحصیلان دبیرستان بودند. آنها بودند 62 سال به طور متوسط و سلامت آنها را به عنوان خیلی خوب یا عالی تاریخ.

در مصاحبه های تلفنی دو بار یک ماهه در طول دوره سال های طولانی، مردان مورد یادگیری روال جدید مانند خانگی نگهداری و مصرف در وظایف جدید مانند پیگیری از تمام داروها صحبت کردیم.

در کل، محققان شناسایی مشکلات 275 و موفقیت حدود 400 در مراقبت.

حوزه های مشکل دار شامل تنظیم به احساس خستگی جسمی، ذهنی و عاطفی. مردان در زمان “ضعف” احساس و یا به عنوان اگر آنها در “رولرکوسترهای احساسی” پیرس گفت.

مردان نیز به چند کاره هستند در زندگی روزمره خود و بازگشت به حالت عادی پس از سکته مغزی شرکای خود تلاش. تاکنون گزارش مشکلات شناخت معلولیت های جسمی و روحی شرکای خود و برخورد با خارج از نیروهای و محدود منابع.

Encouragingly، موفقیت بیشتر مشکلات. پیرس گفت: به عنوان شرکای خود قدرت را به دست آورد و قادر به راه رفتن و یا استفاده از صندلی چرخدار مردان خود مطمئن تر احساس. هنگامی که به عنوان مثال، آنها قادر به تشویق کردن شرکای خود و یا زمانی که هر یک به مثبت مورد بازیابی زن ماند سوگند آنها.

نویسندگان این مطالعه پیشنهاد کرد که این یافته ها ممکن است کمک به اطلاع رسانی استراتژی به کمک مراقبان مرد برای رسیدن به تعادل در زندگی خود. شرکت در گروه های پشتیبانی بارگیری مردان فرصتی برای ابراز احساسات خود را به من بدهید و به دنبال مراقبت های پرستاری خانه ای و یا خانگی کمک استراحت جسمی و روحی گفت پیرس می توانید آنها را.

کامرون گفت که آنها به دست آوردن اعتماد به نفس مراقبان اغلب می خواهند تضمین آنچه تجربه می کنید طبیعی است و آنها “قطعا بیش از زمان تنظیم”.

پیرس به یافته های مطالعه سه شنبه در کنفرانس بین المللی سکته مغزی در هوستون در حال حاضر خواهد شد. تا زمانی که آنها تاریخ به انتشار در مجله نظیر بررسی یافته های ارائه شده در جلسات به طور کلی به عنوان اولیه مشاهده شده است.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: لیندا پیرس، Ph.D.، R.N.، استاد دانشگاه کالج پرستاری تولدو، اوهایو؛ جیل کامرون دکترا، دانشیار و نايب رئيس پژوهش علوم شغلی و کاردرمانی دانشگاه تورنتو کانادا; ارائه 21 فوریه 2017 آمریکایی سکته مغزی ارتباط کنفرانس بین المللی سکته مغزی، هوستون


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *