بیان دیدگاه

پراکسید هیدروژن به عنوان ‘طبیعی’ درمان منجر به خطرناک لخته شدن خون

[ad_1]

نوشیدن آشامیدنی پراکسید به عنوان ‘طبیعی’ درمان منجر به خطرناک لخته شدن خون

News Picture: Drinking Peroxide as 'Natural' Cure Leads to Dangerous Blood Clots توسط آلن Mozes
گزارش HealthDay

پنجشنبه، فوریه 9، 2017 (HealthDay News)–خوردن بالا غلظت پراکسيد هيدروژن به عنوان درمان”طبیعی” و یا پاک کردن عامل زمین ممکن است شما در اتاق اورژانس ، توجه کارشناسان سلامت.

از نگرانی های خاص جایگزین نوشیدن “درمان” که فعالانه ترویج فواید قوی پراکسید است. این اصطلاح “سوپر آب” درمان هر چیزی هستند اما درمانی، محققان گفت، با خوردن منجر به حمله قلبی، سکته مغزی، و در برخی موارد مرگ.

“حجامت شیوه نه همیشه امن, است” گفت: مطالعه سرب نویسنده دکتر بنجامین Hatten. او در حال حاضر استادیار گروه طب اورژانس در دانشکده پزشکی دانشگاه کلرادو است.

“علاوه بر فقدان شواهد علمی از مزایای مصرف بالا غلظت پراکسيد کشنده می تواند باشد. این محصول بسیار خطرناک تر از پراکسید هیدروژن خانگی است که در بطری های قهوه ای می آید و توسط مردم به زخم های تمیز استفاده می شود Hatten گفت:. او انجام این پژوهش در دانشگاه اورگان بهداشت & علوم.

تحقیقات کنونی هر دو مصرف اتفاقی و عمدی از صنعتی و غلظت پراکسيد در فرمولاسیون 10 درصد یا بیشتر نگاه می کند. که متفاوت از پراکسید هیدروژن (3 تا 5 درصد) غلظت کم مایع که مردم پیدا کردن در فروشگاه های مواد مخدر برای درمان با خیال راحت زخم های خارجی و برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی است.

مطالعه شامل 10 سال اطلاعات از سال 2001 و 2011. اطلاعات از ایالات متحده سموم سیستم ملی داده و آمریکایی انجمن از سم کنترل مراکز (AAPCC) بود.

در چارچوب زمانی که حدود 300 مورد بالا غلظت پراکسيد مسمومیت شناسایی شد.

در 14 درصد تجربه بخشی یا کل انسداد جریان خون به قلب (انسداد جریان خون). تقریبا 7 درصد یا خوردن پراكسيد کشته شده اند یا دچار از کار افتادگی طولانی مدت. هر دو چهره های Hatten، گفت: “بسیار بیشتر از هر کسی انتظار می رود.” شد

بیشتر چه، صدمه قابل توجه–اعم از تشنج و زجر تنفسی و سکته مغزی، حمله قلبی و تغییر حالات ذهنی–همیشه بلافاصله آشکار نیست. تا 25 ساعت پس از خوردن پراكسيد مطالعه نشان داد مشکلات رخ داده است.

و ساختگی پزشکي کنار، Hatten خطرات خطر تصادفی.

“بسیاری از این موارد رخ می دهد که بیماران حداقل رقیق شده یا رقیق نشده بالا غلظت پراکسيد در ظروف unlabeled ذخیره و یا پر کردن بطری نوشیدنی قدیمی،” او توضیح داد. این خطر کسی گیج کننده پراکسید آب را افزایش می دهد.

“اگر مصرف کننده در مصرف بالا غلظت پراکسيد برای خواص درمانی ادعا خود اصرار دارد” Hatten گفت: “لطفا آن محبوس در یک بطری به وضوح مشخص شده برای جلوگیری از آسیب تصادفی یا مرگ باشید.”

و او که هر کس پس از خوردن و احتمالا غلظت بالایی پراکسید باید تماس بگیرید در پریشانی اضطراری پیدا کردن کسی خدمات (EMS)، یافتن پزشک یا رسیدن به آنها سم محلی مرکز 1-800-222-1222 افزود.

دکتر اریک Lavonas، سخنگوی کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت که “فاجعه موارد افرادی که دچار سکته مغزی و دیگر آسیب های شدید از نوشیدن بالا غلظت هیدروژن پراکسید نادر نیست.”

چرا?

“هنگامی که شما در نظر بگیرید که یک قاشق از 35 درصد مواد غذایی درجه [industrial] هیدروژن پراکسید ناگهان نوشیدن بیش از 1.5 کوارتی گاز آزاد به معده، تعجب آور است که قصد دارد به برخی از آسیب های جدی است”، گفت: Lavonas.

که انتشار ناگهانی مقدار زیادی گاز معده کشش باعث می شود. در نهایت، معده کشش دیگر نمی تواند و کسی که مصرف پراکسید belch به اندازه کافی سریع نیست اما تا گاز به جایی برود. گاهی پارگی معده. معمولاً گاز وارد شریان ها و وریدهای, او گفت.

“حباب های گاز در افزایش مایع و زمانی که آنها به یک رگ خونی کوچک، رگ مسدود می شود. به دلیل گرانش، يعنی شایعترین محل آسیب مغز است. خود حباب انجام آخرین واقع بسیار طولانی اما سکته مغزی می تواند دائمی،”Lavonas توضیح داده شده.

خط پایین Lavonas’: “من هر گونه سود بهداشتی ثابت شده به مصرف هیدروژن پراکسید وجود دارد با نیستم.”

مطالعه به تازگی منتشر شده است در پرونده اورژانس پزشکی .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: بنیامین W. Hatten، md، mph، استادیار بخش سم شناسی پزشکی، گروه طب اورژانس دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی شفق قطبی؛ اریک Lavonas، دکتر، پزشک طب اورژانس و toxicologist پزشکی سلامت دنور دنور وجود و سخنگوی کالج آمریکایی پزشکان اورژانس; 30 ژانویه یدلایمخیرات 2017 پرونده اورژانس پزشکی ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *