بیان دیدگاه

ویتاکلینیک

قبل از آغاز مدرنیته، نگاه به بدن هویت سنتی و بسیار متفاوت از نگاه عمومی امروزه بود. تا همین سال های پیش از انقلاب در ایران، فربگی نشانة دارا بودن یا ثروتمند بودن بود. زیبایی شناسی بدن آنقدر متفاوت بود که می توان گفت بدن زیبا در دورة سابق با چیزی که در این سال ها زیبا می شناسیم فاصلة زیادی داشت. اما طی سال های پس از جنگ جهانی دوم که مصرف گرایی درکشورهای سرمایه داری توسعه یافت و رقابت بر سر به دست آوردن بازار، مد را پدید آورد،بدن های افراد روزبه روز بیشتر دیده شد و آن جنبه از هویت فرد که در نور کم لباس ها دیده می شد، اکنون در برق بدن ها به تماشا گذاشته شده است.

امروز بدن های ما خواه و ناخواه تأثیر بسیاری در روابط اجتماعی ما دارند. ارتباط ما بادیگران از طریق بدن فواید و معایبی دارد. گرچه چهره های انسان ها نسبت به گونه های اولیه زیباتر و دلپذیرتر شده اما از سوی دیگر میل به نشان دادن خود به صورت هر چه زیباتر باعث بیماری های عصبی مختلفی از جمله افسردگی های ناشی از زیبا نبودن، سوء تغذیه، بی اشتهایی یاپراشتهایی عصبی و جزآن شده است. مطب روان پزشکان پر شده از افرادی که رابطة مطلوبی باهویت نازیبای خود ندارند.

تضاد و پارداکس توسعه زندگی شهر نشینی و تناسب اندام معضلیست که  دست به گریبان خیلی از افراد جامعه شده که خود باعث گردیده شده بسیاری از مردمان با توجه به محدودیت های زمانی از روشهای تهاجمی زودبازده بیشتر استفاده نمایید تا به وزن و شکل مطلوب خود دسترسی یابند .

با عنایت به موارد فوق و در راستای خدمت رسانی بهینه به مخاطبین جامعه ،مرکز تخصصی لاغری لیپوماتیک ویتا کلینیک با هدف ایجاد پایگاههای مبتنی بر جدیدترین دانش و تکنولوژی پزشکی روز دنیا در حوزه لاغری و پیکر تراشی بصورت تخصصی و در سطحی متعالی از لحاظ کیفیت و خدمات رسانی به مشتریان ، توسط گروهی از پزشکان متخصص و صاجب نام شکل گرفت.

هدف و رسالت ویتا کلینیک ایجاد بهترین خدمات کیفی متمایز لاغری و تناسب اندام با پیکر تراشی (liposculpture )  لیپوماتیک بوده و در این راستا با بکار گیری تیم پزشکی حاذق و متعهد و با در نظر گرفتن جدیدترین استاندارهای بین الملی و ایمن ترین تکنولوژی های روز دنیا اطمینان خاطر بیماران را به بهترین نحو ممکن از ابعاد مختلف بدست آورد.

حوزه های جغرافیایی آتی فعالیت ویتا کلینیک در ایران شامل استانهای مختلف کشور و در بین کشورهای مجاور کشورهای حوزه خلیج فارس مانند دبی ، عمان، قطر ، بحرین می باشد.

معیار اصلی انتخاب فناوری و تکنولوژی های مورد استفاده در مجموعه ویتا کلینیک ( مانند لیپوماتیک) ، دارا بودن تاییده های بین المللی تجهیزات پزشکی مرتبط می باشد و برای این منظور صرفا دو تاییده را ملاک عمل انتخاب دستگاههای خود نموده.

1- ایالات متحده آمریکا (سازمان غذا و داروی آمریکا FDA Food and Drug Administration

2- تاییده های کنترل کیفیت اتحادیه اروپاEuropean Union و همچنین CE

در راستای نظام کیفی عملکرد , و ارائه خدمات پزشکی در مجموعه های ویتا کلینیک از استانداردهای ذیل تبعیت شده :

1- استاندارد    IWA1   مدیریت کیفیت در سیستم های درمانی

2- استاندارد  ISO/TR 12296:2012

3-  استاندارد ایزو 18001 مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

روش لیپوماتیک جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.

روش لیپوساکشن به معنی خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش است. سالها است که این روش انجام می شود ابتدا با دستگاههای قدیمی نیاز به بستری و بیهوشی عمومی بود و حجم چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی تورم ودرد بیشتر بود ، ضمناً بیمار تحت بیهوشی عمومی و خطرات آن قرار می گرفت و احتمال آمبولی نیز بیشتر بود و بیمار حدود یک سایز کم می شد. با ابداع روشهای نوین بتدریج پزشکان رو به روشهای کم خطرتر و سریعتر آوردند.

 در روش اولتراسونیک ، چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته و سپس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌این روش هم به علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست و سوختگی بافتهای عمقی شود .

 در روش لیپولیز استفاده از لیزر قبل از انجام لیپوساکشن است یعنی پس از تزریق مایع تامی سنت چربیها به کمک لیزر شکسته می شوند و سپس به صورت چربی مایع شده خارج می شود، این روش البته در دست پزشکان محتاط و ماهر مشکل خاصى بدنبال نداشت ولى در مواردى بدلیل بى احتیاطى پزشک و یا استفاده از دستگاه هاى غیر استاندارد با درجات بالا ، سوختگى پوست و یا فیبروز و سفت شدن منطقه اى زیر پوست دیده میشد و ناصافی سطح پوست در بیشتر موارد دیده می شود..

به همین دلیل محققان همیشه در جهت اصلاح این مشکلات بفکر ابداع و تولید دستگاهی بودند که علاوه بر راحت تر بودن ،بیخطر تر و کم عارضه تر هم باشند و اما لیپوماتیک روشی کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی بوده وحجم زیادی از چربی تنها در یک جلسه تخلیه می شود که همراه با کمترین ورم و کبودی، درد و بدون خطر ایجاد آمبولی است.

درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده و توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت آزاد در می آید و سپس این چربی  به آرامی و بدون درد و خونریزی توسط  دستگاه از بدن خارج می شود.

Lipomatic مشکل ایمنی را که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است و سیستم امنیتی فعال آن محافظت از بافتهای حساس  بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در این روش هدف معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.

این روش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن  و لیفت پوست نیزکمک می کند.به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک و با وجود تخلیه چربی  شلی پوست کاهش می یابد ، نکته مهم و جالب این است که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز میشود.

بدلیل عدم استفاده از لیزر و عدم ایجاد حرارت در بافت چربى امکان فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است و به این علت انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تاکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است .

همچنین این روش براى افرادى که قبلا ساکشن و یا لیپولیزر شده اند واز نتایج آن راضی نیستند و  بافت چربى سفت و فیبروز شده است مناسب تر از سایر روشهاى قبلى است.

این دستگاه که توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید شده است و در ۵۰ کشور جهان استفاده می شود، سیستمی قابل اعتماد  است که با روشی بی خطر و موثر و دقیق، این امکان را می دهد که نسبت به تخلیه چربی به طور کاملا یکنواخت و طبیعی از مناطقی مانند شکم ، پهلو ، پشت ، باسن ، ران ، ساق و حتی حجم  اندک از چربی های موضعی  در مناطقی مانند غبغب ، بالای سینه ، بزرگی سینه آقایان ، اطراف زانو  برداشت و اندامی زیبا و متناسب را در یک جلسه بدست آورد به همین دلیل این روش به پیکرتراشی نیز معروف است.

در روش لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز می باشد و دوره استفاده از گن نیز حدود دو هفته می باشد.

نکته قابل توجه آنکه بدلیل عدم آسیب به سلولهای چربی به طور همزمان می توان چربی خارج شده را به هر قسمتی از بدن مانند باسن ، سینه ، صورت (گونه ، لب و خطوط وچروکهای پوستی ) ، پشت دست و … تزریق کرد.

کلينيک تخصصي دکتر جواهري،در ضمينه عمل ليپوماتيک،ليپوليز،اولترازد فعاليت دارد و کليه اين فعاليت ها به صورت کاملا قانوني و رسمي بوده.پيکر تراشي بسيار حرفه اي را با دکتر جواهري تجربه کنيد و ديگر نگران چگونه لاغر شدنتان نباشيد.تمامي توضيحات مربوط به عمل ها در وب سايت موجود ميباشد و شما ميتوانيد گالري تصاوير مورد نظر را به صورت کامل مشاهده کنيد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *