بیان دیدگاه

همراه صفت در سیاه پوستان می توانید ساختمانی دیابت تست نتایج

[ad_1]

داس صفت سلول داسی شکل در سیاه پوستان می توانید ساختمانی دیابت تست نتایج

News Picture: Sickle Cell Trait in Blacks Can Skew Diabetes Test Results توسط سرنا گوردون
گزارش HealthDay

سه شنبه، فوریه 7، 2017 (HealthDay News)–آزمایش خون معمول مورد استفاده برای تشخیص و درمان دیابت ممکن است کمتر دقیق در مردم سیاه و سفید است که صفت داسی ، مطالعه جدید می گوید.

تست هموگلوبین هموگلوبین A1C (HbA1C) نامیده می شود. خواندن هموگلوبین A1C 5.7 یا بیشتر غیرواگیر یا دیابت را نشان می دهد; زیر انجمن دیابت آمریکا می گوید 5.7 عادی است.

اما مطالعه حاضر در بر داشت که برای سیاهان با صفت برای کم خونی سلول داسی شکل، تست هموگلوبین A1C را پایین تر از آن ممکن است. این اختلاف می تواند منجر به تاخیر در تشخیص و درمان دیابت و آن نیز ممکن است مدیریت شناخته شده دیابت تاثیر می گذارد.

وقتی که محققان مقایسه نتایج تست هموگلوبین A1C را به دیگر اقدامات است که سطح قند خون، بررسی آنها نشان داد که هنگامی که خوانش هموگلوبین A1C می شود 6 درصد انتظار می رود، آنها را تنها ثبت 5.7 درصد برای سیاه پوستان با صفت سلول داسی شکل.

“ما می خواهیم به پزشکان را آگاه که چیزهایی مانند نژاد و هموگلوبین صفات اثر در هموگلوبین A1C می تواند. اگر تعداد هموگلوبین A1C با تعداد مانیتور گلوکز خون jibe نیست، این طور بالقوه بخشی از آن، می تواند”گفت: تامارا Darsow.

Darsow که درگیر در مطالعه بود، معاون ارشد رئيس جمهور از برنامه های پژوهشی و جامعه با انجمن دیابت آمریکا است.

آزمایش اندازه گیری درصد سلول های قرمز خون است که “گلیکوزیله” طی دوره دو تا سه ماه تبدیل شده اند. گلیکوزیله اساسا به معنی گلبول قرمز را قند متصل به آنها. که می تواند رخ دهد هنگامی که سطح قند خون خیلی بالاست (قند خون).

کم خونی سلول داسی شکل یک اختلال موروثی است که هموگلوبین در گلبول قرمز است. هموگلوبین ماده است که حامل اکسیژن به بدن از طریق خون است. بیماری سلول داسی شکل هموگلوبین به شکل را در شکل داس به جای شکل دیسک های معمولی گرد با توجه به ایالات متحده ملی قلب ریه و خون موسسه باعث می شود.

برای افراد مبتلا به بیماری سلول داسی شکل، سلول های قرمز خون 10 تا 20 روز به جای عادی 90 تا 120 روز زندگی می کنند.

با این حال، کسی با صفت سلول داسی شکل بیماری سلول داسی شکل را ندارد. به بیماری سلول داسی شکل شما باید به ژن از پدر و مادر هر دو ارث می برند. اگر شما تنها ژن سلول داسی شکل از یک پدر و مادر ارث می برند، شما باید به صفت سلول داسی شکل. افراد با داس همراه صفت معمولا هیچ نشانه ای از بیماری، با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ندارد.

تا 10 درصد افراد سیاه و سفید در ایالات متحده صفت سلول داسی شکل، نویسنده مطالعه کرده است. مردم از دریای مدیترانه و کشورهای خاورمیانه و دیگر نقاط جهان نیز می توانید صفت یا بیماری، مطالعه محققان گفت. مطالعه حاضر تمرکز در سیاه پوستان بود.

“ما که در افراد با صفت سلول داسی شکل، سطح هموگلوبین A1C میزان قابل توجهی پایین تر از مردم بدون صفت سلول داسی شکل یافت نشد” گفت: مطالعه سرب نویسنده مریم بند دار. او نامزد دکترا در قهوه ای دانشگاه دانشکده بهداشت در مشیت الهی، آر.

است “هموگلوبین A1C هموگلوبین توسط سطح قند تحت تاثير اما نیز توسط چند ساله سلول های قرمز خون است. فرضیه ما که مردم با یک صفت سلول داسی شکل ممکن است سلول های قرمز خون است که در یک دوره کوتاه از زمان زندگی می کنند، “بند دار توضیح داد.

پژوهش حاضر شامل بیش از 4600 نفر–حدود 1600 از مطالعه به کاردیا و در حدود 3000 از جکسون قلب مطالعه. سن 52 بود. هر دو گروه سطوح قند خون با هموگلوبین A1C و همچنین با آزمایش قند خون ناشتا اندازه گيري بود. علاوه بر این، گروه کاردیا تست تحمل گلوکز خوراکی دو ساعته داده شد.

محققان تنها هموگلوبین A1C برای تشخیص دیابت استفاده می شود, که آنها شاهد تفاوت عمده–29 درصد از سیاهان با صفت سلول داسی شکل با غیرواگیر در مقابل 49 درصد از سیاه پوستان بدون صفت سلول داسی شکل تشخیص داده شد.

دکتر جوئل Zonszein مدیر مرکز دیابت بالینی در مرکز پزشکی Montefiore در شهر نیویورک است. او نتایج این مطالعه شگفت زده بود.

“هموگلوبین هموگلوبین A1C تست کامل نیست. نتیجه متفاوت است، اما هنوز هم یک تست بسیار خوب. بیماران آن را دوست دارم زیرا مهم نیست که اگر آنها در حال روزه یا نه،”او گفت.

Zonszein اضافه شده که اختلالات خون دیگر، مانند کم خونی فقر آهن، نارسایی کلیه و اواخر بارداری می تواند بر نتایج تست هموگلوبین A1C. او گفت: “ما ابزار عملی است که اما هنوز 100 درصد قابل اطمینان استفاده می کنید،”.

Darsow گفت: در حال حاضر شواهد این اختلاف از مطالعات کوچکتر بود.

همچنین، انجمن ديابت تفاوت در آن استانداردهای پزشکی مراقبت از در دیابت–2017 آدرس.

«ما شواهد خوبی را غربالگری یا دستورالعمل های درمان در حال حاضر است، اما مهم است که درک آن می تواند تداخل بالقوه است،”گفت: Darsow. “ما را در ما استانداردهای مراقبت های فردی برجسته و این یکی از موارد احتمالی که می تواند تاثیر مدیریت دیابت است.”

مطالعه یدلایمخیرات فوریه 7 در مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شد.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: مریم لیی mph، دکترایش، براون دانشگاه دانشکده بهداشت، مشیت، آر.; جوئل Zonszein، md، مدیر، بالینی دیابت مرکز شهر Montefiore مرکز پزشکی نیویورک; تامارا Darsow، Ph.D.، رئيس جمهور معاون ارشد، برنامه های تحقیقاتی و انجمن انجمن دیابت آمریکا; فوریه 7 2017 مجله انجمن پزشکی آمریکا


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *