بیان دیدگاه

نگرفت گلدان خار بچه ها آن را امتحان می کند؟

[ad_1]

آیا نگرفت گلدان خار بچه ها آن را امتحان کنید?

News Picture: Does Legalizing Pot Spur Kids to Try It? توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

سه شنبه, دسامبر 27, 2016 (HealthDay News)–ایالات که به عنوان استفاده از ماری جوانا تفریحی ممکن است باشد ارسال پیام به نوجوانان که دیگ بی ضرر، یک مطالعه جدید نشان می دهد.

نوجوانان کمتر در در واشنگتن و کلرادو دیدم ماری جوانا به عنوان خطرناک برای سلامتی شان پس از تصویب از استفاده های تفریحی راي دهندگان کشورهائی محققان گزارش.

واشنگتن نیز شاهد افزایش مصرف گلدان تفریحی دانش آموزان کلاس هشتم و دهم پس از قانونی کردن وجود دارد.

با قانونی کردن, استفاده از ماری جوانا را کمتر stigmatized شد نوجوانان بیشتر شد برای استفاده از آن، “گفت:» نویسنده مطالعه Cerda ماگدالنا. او epidemiologist با دانشگاه کالیفرنیا، دیویس، برنامه پیشگیری از خشونت است.

با این حال، مطالعه نیست که نگرفت استفاده های تفریحی از ماری جوانا باعث نوجوانان را برایمان مضر کمتر و یا بیشتر احتمال دارد به آن را امتحان کنید به اثبات برساند.

در سال 2012، واشنگتن و کلرادو اول دو کشور به عنوان ماری جوانا تفریحی استفاده شد. کشورهای شش–آلاسکا اورگان, کالیفرنیا, مین ماساچوست و نوادا–همراه با واشنگتن را از دنبال کت و شلوار.

Cerda و همکاران او مورد بررسی قرار داده فدرال برای تعیین اینکه آیا قانونی کردن هیچ گونه تاثیری بر استفاده از ماری جوانا و ادراك خطر در میان دانش آموزان کلاس 8 و 10 و 12 در واشنگتن و کلرادو بود.

ایالات متحده موسسه ملی در سوء مصرف مواد مخدر بودجه سالانه بررسی، که سوالات نوجوانان در مورد رفتارهای نگرش و ارزش. نزدیک 254,000 دانشجويان ایالت کلرادو و واشنگتن شرکت در این نظر سنجی در طول دوره در سوال.

برداشت harmfulness ماری جوانا را به طور چشمگیری در واشنگتن پس از قانونی کردن، افتادن 14 درصد و 16 درصد در میان دانش آموزان کلاس هشتم و دهم کاهش يافت.

حدود 61 درصد از دانش آموزان کلاس 8 و 47 درصد از دانش آموزان کلاس 10 در واشنگتن ماری جوانا به عنوان تا حد زیادی و یا نسبتا خطرناک برای سلامتی در 2013 تا 2015 75 درصد و 63 درصد در 2010-2012، یافته ها نشان داد در مقایسه با شاهد.

گلدان نوجوانان واشنگتن افزايش يافته در طول مدت مشابه 2 درصد برای دانش آموزان کلاس 8 و 4 درصد برای کلاس 10 محققان در بر داشت. توسط 2013 تا 2015 حدود 8 درصد از دانش آموزان کلاس 8 و 20 درصد از دانش آموزان کلاس 10 گفته آنها ماری جوانا در ماه گذشته استفاده کرده بودند.

اثر قانونی کردن بیشتر در کلرادو خاموش شد.

نوجوانان در کلرادو و همچنین تجربه کاهش خطرات بهداشتی درک اطراف ماری جوانا، اما تا حدودی کمتر چشمگیر–بود حدود 3 درصد برای دانش آموزان کلاس 8 و 11 درصد برای کلاس 10 با توجه به گزارش.

اما گلدان واقعی استفاده از میان دانش آموزان کلاس هشتم در کلرادو، با حدود 9 درصد گفت: آنها ماری جوانا در ماه گذشته استفاده کرده بودند. استفاده واقع در میان دانش آموزان کلاس 10 در کلرادو سقوط از 17 درصد به 13.5 درصد کاهش یافته است.

یافته های منتشر شد دسامبر آنلاین 27 در مجله جاما اطفال .

Cerda گفت: وقتی که آن را تنها برای مقاصد پزشکی تصویب رسیده بود، زیرا آن کشور فعالانه تر در آغوش استفاده از ماری جوانا نتیجه از کلرادو مختلف ممکن است.

“تلاش تجاری مستحکم تر اطراف ماری جوانا پزشکی قبل از ماری جوانا تفریحی قانونی بودن وجود دارد,” گفت: Cerda. “که به این واقعیت است که حتی قبل از ماری جوانا قانونی بود، استفاده در حال حاضر بسیار بالا بود و درک آسیب بسیار کم است کمک کرده است ممکن است.”

NORML عضو هیئت مشورتی میچ Earleywine که حتی در کشورهای که استفاده های تفریحی را عنوان نکرد نوجوانان ادراکات harmfulness ماری جوانا را کاهش 5 درصد و 7 درصد در کلاس هشتم و دهم با توجه به نتايج حاصل از مطالعه جدید اشاره کرد. NORML طرفداران اصلاحات قوانین ماری جوانا.

كاهش استفاده از ماری جوانا حدود 1 درصد برای هر دو کلاس در کشورهای غیر قانونی کردن در همین حال محققان می گوید.

“تغییرات در استفاده به نظر می رسد به نظر می رسد کوچک و متناقض به خصوص با توجه به تغییرات قابل مقایسه در ایالات که در آن ممنوعیت هنوز حاکم,” گفت: Earleywine استاد روانشناسی در دانشگاه نیویورک در آلبانی. وی افزود: “ما نمی نیاز به قانون اجرای منابع زمان یا دادگاه به نوجوان مصرف و ضایعات،”.

“من می خواهم برای تشویق همگان را به ادامه ارسال پیام عملکردها، پشتیبانی استفاده تفریحی شاهدانه در اوایل زندگی برای رشد مغز مانند نوشیدن شراب خواری، رژیم غذایی محدود و ضربه به سر، بد است” ادامه داد: Earleywine. “بیایید مالیات دلار از بازار جدید تولید برای کمک به گسترش این کلمه استفاده کنید.”

Cerda گفت که مطالعات بچه ها که سعی کنید ماری جوانا در سن پیش از آن بیشتر در معرض خطر شدن کاربران مزمن مادام العمر هستند نشان داده اند. نوجوانان مغز هنوز در حال توسعه هستند و مواد شیمیایی در گلدان می تواند توسعه که در راه است که آنها را ترک هوشمند کمتر و بیشتر در معرض خطر اعتیاد را تغییر دهید، او اضافه شده.

دکتر اسکات Krakower معاون رئیس واحد روانپزشکی بيمارستان تپه جدید هاید پارک، نیویورک Zucker است گفت: “تا زمانی که شما باید حداقل یکی از ایالات نمایش میزان افزایش دانشجويان جوان سن، نگرانی وجود دارد آن دانش آموزان به حرکت تا نردبان و باد با استفاده از تر زمانی که آنها آمار سن بعد می رویم.”

قانونی کردن تفریحی مقدار گلدان به بچه ها در دسترس را افزایش می دهد و در زمان دادن همان ادراک که چیزی اشتباه است با استفاده از ماری جوانا است، Krakower اشاره کرد.

“با نگرش های والدین بیشتر در مورد عامل مجاز بودن کودکان به دنبال پدر و مادر خود و پدر و مادر خود کار، تمایل” Krakower گفت. “اگر درک والدین از آسیب کاهش یافته است، کودکان نمونه پدر و مادر خود را دنبال خواهد داشت. که ترکیب نمایید با بازار قانونی که در آن شما به راحتی می توانید آن را خرید و آن خواهد شد آسان تر برای به دست آوردن و احتمال بیشتری برای استفاده از آن باشند.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2016. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: ماگدالنا Cerda، DrPH، آفرين، دانشیار، طب اورژانس و epidemiologist، دانشگاه کالیفرنیا، دیویس، برنامه پیشگیری از خشونت; میچ Earleywine، Ph.D.، استاد، روانشناسی، دانشگاه نیویورک در آلبانی و NORML عضو هیئت مشورتی; اسکات Krakower، D.O.، دستیار واحد ارشد، روانپزشکی، Zucker تپه بيمارستان، جدید هاید پارک، نیویورک; 27 دسامبر سال 2016 اطفال جاما ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *