بیان دیدگاه

میکروب ها در روده افزایش به سندرم خستگی مزمن بیان کنید؟

[ad_1]

میکروب ها در روده را می تواند به افزایش به سندرم خستگی مزمن?

News Picture: Could Germs in the Gut Give Rise to Chronic Fatigue Syndrome? توسط آلن Mozes
گزارش HealthDay

پنجشنبه, آوریل 27, 2017 (HealthDay News)–دانشمندان دریافته اند تفاوت در باکتریهای روده افراد مبتلا به سندرم خستگی مزمن در مقابل سالم.

پیدا کردن اولین لینک ناهنجاری در آرایش باکتری های روده–“میکروبیوم”–و خستگی مزمن، مرموز و بیماری ناتوان کننده است.

آیا این تفاوت صرفا نشانه ای از سندرم خستگی مزمن و یا علت زمینه ای روشن، نیست گفت: مطالعه سرب نویسنده دکتر دبلیو ایان Lipkin.

اما آنها به شدت بيماري گفت Lipkin گره خورده می شود. او مدیر مرکز ایمنی در کلمبیا دانشگاه Mailman دانشکده بهداشت و عفونت است.

سندرم خستگی مزمن حدود 1 میلیون آمریکایی–زنان بیشتر از مردان، با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را تحت تاثیر قرار.

افراد مبتلا به سندرم به طور معمول از خستگی بعد از اعمال، عضلات و درد مفاصل، تفکر دشواری و مشکلات خواب شکایت دارند. اما دلیل دشوار است برای تشخیص یادداشت های سی دی سی تنها حدود 20 درصد از افرادی که سندرم واقع آن، می دانم.

دانشمندان به دنبال به میکروبیوم برای پاسخ به میزبان اسرار پزشکی آغاز کرده اند.

میکروبیوم خود جامعه باکتری زندگی و در بدن شما می باشد. به گفته Lipkin “در این مورد ما باکتری ها در روده شما توصيف هستند”.

“این باکتری را تحت تاثیر قرار چگونه ما چگونه پاسخ سیستم ایمنی بدن ما به محیط زیست ما و ما مقاومت به بیماری، احساس،” او اضافه کرد.

به انجمن بالقوه بین سندرم خستگی مزمن و عدم تعادل در محیط روده، محققان استخدام 50 بيمار مبتلا به سندرم خستگی مزمن و 50 همسالان سالم از چهار شهر ایالات متحده. اکثر زنان و متوسط سن 51 بود.

نمونه های مدفوع از همه شرکت کنندگان ژنتیکی برای شناسایی نوع و مقدار باکتری حاضر شکسته شد. نمونه خون نیز به تجزيه و تحليل شدند.

چه تحقیقات است که افراد مبتلا به سندرم خستگی مزمن “باکتری در روده خود را نسبت به افراد سالم Lipkin گفت که” در بر داشت.

به طور خاص، تیم تحقیقات مشاهده خستگی مزمن بيماران–اما نه شرکت کنندگان سالم–مقادیر بالایی از چند گونه باکتری های روده ای بود.

همچنین، در افراد مبتلا به سندرم خستگی مزمن، محققان که باکتری ترکیب ظاهر به تغییر مکان بسته به شدت بیماری در بر داشت.

انجمن های هر دو بدون در نظر گرفتن یا نه یک فرد مبتلا به سندرم خستگی مزمن نیز سندرم روده تحریک پذیر بود برگزار شد. دو اغلب به دست در دست.

“این مطالعه گام اولیه ولی مهم جهت تعیین ترکیب میکروبیوم سالم گفت:” Lipkin. در نهایت، یافته ها ممکن است کمک به تشخیص و اشاره به درمان های جدید با هدف قرار دادن زیرگروه خستگی مزمن او و همکارانش پیشنهاد.

“همچنان کار,” Lipkin افزود: «ما پیش بینی که پزشکان قادر خواهید بود به توصیه های خاص است که ترکیب microbiomes ما را تحت تاثیر قرار، و کاهش برخی از علایم [chronic fatigue syndrome].»

در حال حاضر، هیچ درمان تایید شده برای سندرم خستگی مزمن در ایالات متحده وجود دارد.

با این حال، یک پزشک هشدار داد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به اول.

به گفته دکتر جیم Pagel بعید است به توضیح تک و یا “گلوله نقره ای” برای سندرم، وجود دارد. او استاديار بالينى با سیستم مدرسه پزشکی دانشگاه کلرادو است.

Pagel اشاره کرد که ناهنجاری های میکروبیوم منعکس کننده ممکن است فقط یک “دوم” عامل مربوط به، اما نه باعث, سندرم خستگی مزمن. عوامل متعددی می تواند نقش داشته باشد.

پایین: “ما فقط شناخت بسیار محدود به آنچه باعث می شود تا رژیم غذایی مناسب و انجمن گوارش فلور با بیماری,” گفت: Pagel. ” وجود دارد بسیار بیشتری است که ما نمی دانیم از آنچه ما می دانیم.”

یافته های منتشر شد آوریل آنلاین 26 در مجله میکروبیوم .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: دبلیو ایان Lipkin، دکتر، استاد اپيدميولوژي و مدیر مرکز عفونت و ایمنی شهرستان کلمبیا دانشگاه Mailman مدرسه بهداشت عمومی نیویورک؛ جیم Pagel دکتر مرتبط باليني استاد دانشگاه کلرادو سیستم مدرسه پزشکی و مدیر خواب اختلالات مرکز جنوب کلرادو، پوئبلو، وجود; آوریل 26 2017 میکروبیوم ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *