بیان دیدگاه

مواد تشکیل دهنده ممکن است سهولت شدید صرع

[ad_1]

دیگ قابلمه مواد تشکیل دهنده ممکن است سهولت شدید صرع

News Picture: Pot Ingredient Might Ease Severe Epilepsy

سه شنبه, آوریل 18, 2017 (HealthDay News)–یک عنصر در ماری جوانا ممکن است به کاهش تشنج در افراد مبتلا به صورت شدید صرع، یک مطالعه جدید نشان می دهد.

مواد تشکیل دهنده در سوال cannabidiol–مولکول از گیاه ماری جوانا است که “بالا.” را ایجاد است مواد مخدر است که توسط مواد دارویی ج که بودجه مطالعه جدید توسعه یافته است.

محققان cannabidiol را برای درمان انواع مختلف صرع شناخته شده به عنوان سندرم Lennox-Gastaut استفاده می شود.

“تشنج در سندرم Lennox-Gastaut می تواند بسیار دشوار برای درمان، و آنهایی است که باعث سقوط می تواند خطرناک باشد و چند بار در روز اتفاق می افتد” توضیح داد که یک متخصص در درمان صرع دکتر درک چونگ. او بخش صرع در بیمارستان تپه Lenox در شهر نیویورک اختصاص داد.

مطالعه جدید توسط دکتر پاتل Anup بیمارستان و اوهایو دولت دانشگاه کالج پزشکی در کلمبوس کودکان سراسر کشور منجر شد. تیم خود را cannabidiol در 225 بیماران جوان مبتلا به سندرم Lennox-Gastaut تست. بیماران سن 16 سال بود.

هر ماه مطالعه شرکت کنندگان به طور متوسط 85 تشنج افتادن که درگیر (“قطره” تشنج)، محققان گفت. بیماران در حال حاضر به طور متوسط شش داروهای صرع که برايشان، و به طور متوسط سه داروهای صرع در زمان مطالعه مصرف می کردند سعی کرده بود.

برای هفته های 14 شرکت کنندگان نیز دریافت دوز بالاتر و یا پایین تر از cannabidiol روزانه یا دارونما غیر فعال است، علاوه بر داروهای فعلی خود.

بیمارانی که دوز بالاتر در زمان 42 درصد کاهش در تشنج افت کلی بود و 40 درصد از این گروه، تشنج خود را نصف و یا بیشتر، گفت: محققان کاهش می یابد شد.

بیمارانی که دوز پایین تر در زمان حال 37 درصد کاهش در تشنج افت کلی و 36 درصد تشنج نصف و یا بیشتر، گفت: گروه پاتل را کاهش می یابد شد.

در مقابل کسانی که در گروه دارونما 17 درصد کاهش در تشنج افت کلی بود و برای 15 درصد تشنج نصف يا بيشتر، يافته ها کاهش می یابد شد.

عوارض جانبی با 94 درصد از کسانی که در گروه دوز بالاتر 84 درصد از کسانی که مصرف دوز پایین تر و 72 درصد از کسانی که دارونما مصرف گزارش شده است. بیشتر عوارض جانبی خفیف تا متوسط و دو بودند کاهش اشتها و خواب آلودگی شایع ترین بودند.

نسبت به گروه دارونما بیماران است که در زمان cannabidiol تا 2.6 برابر بیشتر احتمال دارد به وضعیت کلی آنها را بهبود بود، با توجه به مطالعه شد.

مطالعه برای ارائه شنبه در نشست سالانه آکادمی آمریکایی از مغز و اعصاب (AAN)، در بوستون برنامه ریزی شده است.

“نتایج ما نشان می دهد cannabidiol که ممکن است افرادی با سندرم Lennox-Gastaut در درمان تشنج قطره،” پاتل گفت در انتشار اخبار AAN.

از آنجا که این نوع صرع فوق العاده دشوار است به درمان است

این مهم است. در حالی که بیشتر عوارض جانبی برای آن cannabidiol مصرف وجود دارد، آنها قابل تحمل و عوارض اکثرا. که آن گزینه مهم و جدید درمانی برای این بیماران ممکن است معتقدم”پاتل اضافه شده.

چونگ بررسی داده های جدید و نیز در نتیجه تشویق شد.

“مطالعه بیشتر دقت طراحی شده از قبل cannabidiol مطالعات به رد کردن اثر دارونما و بنابراین ما با اعتماد بیشتری در نتایج فراهم می کند،” او گفت.

اما چونگ نیز اشاره کرد که مردم با Lennox-Gastaut دیگر درمان های موجود است.

“این نتایج تنها در بيماران 225، و لزوما بهتر از FDA تایید درمان های موجود برای Lennox-Gastaut هستند” او گفت. “جزئیات و مطالعات درباره ایمنی بیشتر نیاز به افشا می شود اما نظر نمی رسد که cannabidiol می خواهد یکی دیگر از گزینه های درمان مناسب.”

دکتر فرد Lado مدیر منطقه مراقبت صرع در لانگ آیلند، نیویورک و ملکه Northwell سلامت است او در بررسی مطالعه جدید و گفت که “این مهم است که توجه داشته باشید که سود cannabidiol همین کار را برای همه شرکت کنندگان با اقلیتی که بیشترین بهره را از دیدن نبود است.”

Lado افزود: “با توجه به منافع عمومی بزرگ در cannabidiol، نیز مهم است که توجه داشته باشيد که حملات افت نوعى خاص از تشنج است که در اکثر انواع صرع رخ می دهد. یکی نیست نتیجه گیری باید انواع دیگری از تشنج به طور مشابه پاسخ خواهند داد. بیشتر تحقیق تعیین که سندرم تشنج و انواع تشنج بیشتر پاسخگو به cannabidiol هستند لازم است.”

در ایالات متحده عمل ج دارو به عنوان شرکت Biosciences گرینویچ این شرکت گفت: آن قصد دارد درخواست برای تایید cannabidiol از سازمان غذا و داروی آمریکا بعد از این سال.

يافته هاي ارائه شده در جلسات پزشکی مقدماتی تا منتشر شده در مجله نظیر مرور در نظر گرفته.

–رابرت Preidt

MedicalNews
حق طبع و نشر © یدلایمخیرات 2017 HealthDay. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: درک چونگ، دکتر، نايب رئيس، بخش اعصاب و رئیس بخش صرع Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; فرد Lado، md، مدیر منطقه ای Northwell بهداشت و درمان صرع برای ملکه و لانگ آیلند، نیویورک; آکادمی آمریکایی اعصاب، انتشار اخبار 18 آوریل 2017


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *