بیان دیدگاه

مطالعه می یابد سکته مغزی مراقبت سریع تر برای مردان نسبت به زنان

[ad_1]

مطالعه می یابد سکته مغزی مراقبت سریع تر برای مردان نسبت به زنان

News Picture: Study Finds Stroke Care Faster for Men Than Women توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

جمعه، فوریه 24، 2017 (HealthDay News)–بیماران سکته مغزی نر هستند بیش از دو بار به احتمال زیاد به عنوان بیماران زن به لخته busting درمان سکته مغزی در ظرف 30 دقیقه از بيمارستان ، گزارش مطالعه جدید.

محقق دکتر Archit Bhatt گفت: این به این معنی هستند مردانی که دچار سکته مغزی کمتر احتمال دارد به صورت ناتوانی طولانی مدت از هر دقیقه می شمارد که آن را به درمان با لخته شکن شناخته شده به عنوان فعال کننده بافتی پلاسمینوژن یا tPA، می آید. او متخصص مغز و اعصاب با مشیت الهی مغز و ستون فقرات موسسه در پورتلند، سمینار

به هر اثر، tPA باید مورد استفاده قرار گيرد در 4.5 ساعت از شروع سکته مغزی. مواد مخدر کار می کند با حل کردن لخته خون است که جریان خون به مغز باعث سكته هاي مغزي به نام چه مسدود شده اند.

درمان استاندارد پروتکل های تماس برای دولت tPA در مدت 60 دقیقه از ورود در بیمارستان، اما تصمیم Bhatt و همکارانش به ارزیابی احتمال درمان با “فوق سریع” در نیم ساعت از ورود.

گفت: «مطالعات نشان داده که 60 دقیقه خوب است، اما برای هر 15 دقیقه کاهش در زمان درمان، بهبود نتایج سلامت بیمار،» Bhatt.

برای ارزیابی هر چند وقت یکبار درمان فوق سریع است اتفاق می افتد، محققان حدود 2700 سکته مغزی بیماران تحت درمان در یکی از بیمارستان های 26 در شمال غربی اقیانوس آرام بین 2009 و 2015 مورد بررسی قرار.

تنها حدود 4 درصد از بیماران درمان tPA بار زیر نیم ساعت بود، Bhatt گفت.

سه عامل تفاوت در یا نه سکته مغزی بیماران دریافت درمان های فوق سریع را ظاهر شد:

  • مردان 2.2 بار بیشتر شد نسبت به زنان به درمان های فوق سریع.
  • مردم از ورود توسط آمبولانس 4.7 برابر بیشتر احتمال دارد به درمان سریع از بیماران سکته مغزی به بیمارستان شد.
  • اجناس روز هفته به احتمال زیاد به عنوان کسانی که پس از رسیدن در طول شب و یا تعطیلات آخر هفته به درمان های فوق سریع تقریبا دو برابر شد.

مزایای ورود توسط آمبولانس آشکار است، Bhatt گفت. پزشکان درمان سکته مغزی بیماران بیمارستان در سوار آمبولانس در برقراری ارتباط با اطمینان که منابع و متخصصان در آن زمان در دسترس هستند آنها درب رسید.

“زمانی که شما وارد توسط آمبولانس، بزرگترین مزیت که ارزیابی شما شروع می شود قبل از اینکه شما حتی در بیمارستان Bhatt گفت:.

آن را نیز حس که قربانیان سکته مغزی سریع تر درمان در طول روزهای هفته, زمانی که بیمارستان ها به طور کامل واقع و زیرک تر هستند، Bhatt اضافه دریافت می کند.

اما اختلاف بین مردان و زنان نشان داد سر scratcher Bhatt گفت.

بیماران سکته مغزی باید اسکن مغز قبل از گرفتن tPA دریافت کنید سکته مغزی خود را توسط لخته خون ایجاد می شود اما بی درنگ گفت: در مردان، Bhatt زنان این اسکن را مورد دستخوش هستند.

مردان نیز احتمالاً توسط آمبولانس از زنان وارد نیست و احتمالاً در هفته است وارد نیست، او اضافه شده است.

گفت: “ما قادر به یافتن دلایل اختلاف،” Bhatt. “دست کم چیزی وجود دارد قابل اندازه گیری در پایگاه داده است.”

دانیل Lackland استاد نورولوژی با پزشکی دانشگاه کارولینای جنوبی، گفت: او معتقد است که اختلاف واقعی میان مردان و زنان وجود دارد که به سکته مغزی سریع مراقبت می آید.

Lackland مشکوک است که همسران ممکن است بهتر است در تشخیص علائم سکته مغزی در شوهران خود و سوق دادن آنها به مراقبت های فوری.

گفت: “فکر می کنم که ممکن است نقش عمده ای” Lackland. “قربانی مرد زمانه ندارد–آن دیگران انجام آنچه آنها را قرار و آوردن مرد برای درمان است.”

این واقعیت که زنان تمایل به سکته مغزی در زندگی رنج می برند از مردان ممکن است یکی دیگر از عوامل، اگر چه آن نه با استفاده از داده های موجود در این مطالعه ارزیابی می تواند Bhatt گفت.

زنان نیز احتمال بیشتری برای زندگی به تنهایی, او گفت:.

“اگر شما در بخش اورژانس و شما لازم نیست که کسی با شما، دیگر برای شناسایی عزیزتان و سعی کنید تاریخچه بیمار و به همین دلیل بیمار در اینجا، به طول می کشد” Bhatt گفت.

مراحل می تواند بهتر آماده پاسخ اضطراری برای زنان مسن تر به تنهایی زندگی گرفته، Bhatt گفت. به عنوان مثال، این زنان می تواند ارائه بهتر سیستم های هشدار 911 است که بسیار آسان است که فعال در طول یک اورژانس پزشکی.

“خواستار آمبولانس است باید اولویت اول هنگامی که شما در حال تجربه علائم سکته مغزی مانند” Bhatt گفت.

مطالعه به پنجشنبه در کنفرانس بین المللی سکته مغزی در هوستون ارائه خواهد شد. تا زمانی که آنها تاریخ به انتشار در مجله نظیر بررسی یافته های ارائه شده در جلسات به طور کلی به عنوان اولیه مشاهده شده است.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: متخصص مغز و اعصاب Archit Bhatt، md، mph،، مشیت الهی مغز و ستون فقرات موسسه پورتلند، سمینار; دانیل Lackland, Dr.P.H., استاد نورولوژي دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی؛ هوستون یدلایمخیرات 2017 فوریه 23، کنفرانس بین المللی سکته مغزی،


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *