بیان دیدگاه

مشترک مواد غذایی ماده مغذی گره خورده به مخاطره آمیز خون لخته شدن

[ad_1]

مواد مغذی مواد غذایی معمول گره خورده به مخاطره آمیز خون لخته شدن

News Picture: Common Food Nutrient Tied to Risky Blood Clotting توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

دوشنبه, آوریل 24, 2017 (HealthDay News)–مواد مغذی در گوشت و تخم مرغ در توطئه ممکن است با باکتری های روده به خون بیشتر در معرض ابتلا به لخته شدن، یک مطالعه کوچک نشان می دهد.

مواد مغذی به نام کولین. محققان دریافتند که این افزایش تولید آنها از یک ماده شیمیایی به نام TMAO زمانی که آنها داد 18 داوطلب سالم مکمل کولین،.

که به نوبه خود سلول خون خود تمايل به لخته افزایش می یابد. اما محققان همچنین دریافتند که آسپرین ممکن است که خطر را کاهش دهد.

TMAO کوتاه برای تری متیل آمین ان-اکسید است. هنگامی که باکتری های روده کولین و برخی دیگر از مواد هضم آن تولید شده است.

به گفته دکتر استنلی Hazen محقق ارشد در مطالعه جدید مطالعات گذشته می تواند بالاتر از سطح TMAO در خون به افزایش خطر لخته شدن خون، حمله قلبی و سکته مغزی، مرتبط است.

اين يافته ها گفت اولین شواهد مستقیم که به کولین revs تا توليد TMAO در روده انسان است که سپس پلاکتها (نوع سلول های خون) بیشتر در معرض ابتلا به هم چسبیده.

کولین در انواع غذاها یافت می شود اما در محصولات حیوانی مانند زرده تخم مرغ، گوشت گاو و مرغ بیشتر متمرکز شده است.

Hazen گفت: او و همکارانش در کلینیک کلیولند می خواستم برای منزوی کردن اثرات کولین در سطح مردم TMAO و عملکرد پلاکت آنها. بنابراین مکمل های مورد مطالعه،.

حال محققان 18 بزرگسالان سالم–10 گوشت خواران و هشت گیاه خواران در گیاهخواران–کولین مکمل دو ماه.

مکمل های ارائه شده حدود 450 میلی گرم کولین روزانه–تقریبا مقدار در دو یا سه تخم مرغ Hazen گفت.

یک ماه در مطالعه در بر داشت, مکمل های شرکت کنندگان TMAO سطح 10-برابر، به طور متوسط مطرح کرده بود. و آزمایش نمونه خون آنها نشان داد که پلاکت را بیشتر در معرض ابتلا به لخته شدن خون شده بود.

“این مطالعه می دهد ما یکی از مکانیسم های توسط TMAO که ممکن است به بیماری های قلبی عروقی کمک” گفت: دکتر جواد اسپنس دیوید.

اسپنس که درگیر در مطالعه بود، سکته مغزی پیشگیری & آترواسکلروز مرکز تحقیقات در دانشگاه های غربی در لندن، انتاریو، کانادا اختصاص داد.

برای افراد سالم در اين مطالعه گفت: اسپنس افزایش TMAO از کولین نگران کننده ممکن است. اما وی افزود این نگرانی برای مردم در افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی یا سکته مغزی ممکن است.

اسپنس پیشنهاد آن دسته از افراد به منظور محدود کردن زرده تخم مرغ، گوشت و دیگر غذاهای سرشار از کولین.

Hazen توصیه های مشابه بود. “شما لازم نیست که برای تبدیل شدن به یک گیاه خوار،” او گفت. «اما شما می توانید سعی کنید خوردن غذاهای تر گیاهی و غذای گیاهی بیشتر.»

او همچنین به رژیم غذایی مدیترانه ای–غنی از روغن زیتون و سبزی و ماهی اشاره کرد. در مطالعه قبلی Hazen گفت: تیم خود را که یک ترکیب در روغن زیتون به نظر می رسد مهار TMAO تشکیل یافت.

مطالعه جدید کشف ترکیب دیگری است که ممکن است TMAO شمارنده: دوز پایین آسپرین.

در آزمايش جداگانه محققان بود برخی از شرکت کنندگان را 85 میلی گرم آسپرین (آسپرین بچه) روز علاوه بر مکمل های کولین. که آن را تبدیل بیرون، کاهش افزایش TMAO و تغییر در فعالیت پلاکت.

پزشکان قبلا تجویز دوز کم آسپیرین به برخی افراد در معرض خطر بیماری های قلبی و سکته مغزی.

آن Hazen گفت، که اثر آسپرین را در TMAO یکی از دلایلی که کمک می کند تا دفع مشکل قلبی عروقی ممکن است، دارد.

اين مطالعه کوچک و مقدماتی است. اما این آخرین را نشان می دهد که روده “میکروبیوم” نقش کلیدی در بیماری های قلبی عروقی، اسپنس گفت.

میکروبیوم”” اشاره به تریلیون باکتری که در روده ساکن. اسپنس گفت: محققان تازه شروع به درک چگونه باکتری های روده و محصولات فرعی خود را بر سیستم قلبی عروقی.

اما او گفت: یک امید به کشف کردن چه تعادل باکتری های روده پشتیبانی از سلامت قلب و عروق – و احتمالا استفاده از مکمل های پروبیوتیک (باکتری های “خوب”) برای کمک به درمان افراد در معرض خطر بیماری های قلبی یا سکته مغزی است.

اسپنس آزمایشگاه خود را در حال کار در همین حد گفت:.

وجود دارد، البته، بسیاری از عوامل خطر بیماری های قلبی–از سن به فشار خون بالا به دیابت به سیگار کشیدن، Hazen اشاره کرد.

“ما و گفت بخشی از خطر مربوط به میکروبیوم روده،” او گفت.

گزارش پرداخت حق التالیف بالقوه از چندین شرکت مربوط به “قلب و عروق تشخیص و درمان” Hazen و همکاران یک شرکت HeartLab کلیولند به تازگی راه اندازی یک آزمایش برای اندازه گیری سطح TMAO.

این یافته ها در شماره آنلاین آوریل 25 گردش ظاهر می شود.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: استنلی Hazen، دکتر، دکترا، صندلی، سلولی و مولکولی طب لرنر پژوهشکده، و سر قلب و عروق پیشگیری و توانبخشی قلب میلر و موسسه آوندی کلینیک کلیولند اوهایو. جی دیوید اسپنس، md، مدیر، سکته مغزی پیشگیری & آترواسکلروز مرکز، Robarts پژوهش موسسه تحقیقات دانشگاه غرب، لندن، انتاریو، کانادا; آوریل 25 2017 گردش ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *