بیان دیدگاه

لیپوماتیک و تفاوت آن را روش های دیگر

“با لیپوماتیک تناسب کامل اندام و تا 5 الی 6  کیلو کاهش وزن در یک جلسه را تجربه کنید . این یک شعار نیست بلکه یک حقیقت است” ولیکن این نکته باید مد نظر قرار بگیرد که این قبیل روشها بیشتر برای ایجاد تناسب اندام به کار گرفته می شود و نباید به عنوان روشی برای کاهش وزن به آن نگاه کرد

هر 100 سی سی (میلی لیتر) چربی استخراج شده در پیکرتراشی با لیپوساکشن معادل  در حدود 990 گرم (2.2 پوند) و یا به عبارتی تقریبا یک کیلوگرم می باشد لذا براشت مثلا شش لیتر چربی معادل 6 کیلیوگرم کاهش وزن را در پی خواهد داشت .

لازم به توضیح است که بر اساس استاندرها میزان حداکثر چربی مجاز قابل برداشت در هر جلسه معادل 5 لیتر می باشد ولیکن این مقدار گاها با تشخیص پزشک و براساس وضعیت بیمار قابل افزایش می باشد

تکنولوژی این دستگاه به پزشک اجازه می دهد به سادگی و بدون نیاز به بیهوشی نسبت به اصلاح و رفع چربیهای موضعی هر نقطه از بدن شما شامل شکم ، پهلو ، پشت ، غبغب و گردن ، بازو ، باسن ، ران و اطراف زانو و ساق پا اقدام نماید و نتیجه را شما همان روز مشاهده نمایید.

کل این فرآیند بسته به محل اسخراج چربی از یک ساعت برای لیپوماتیک عبعب تا 4 ساعت برای لیپوماتیک شکم و پهلو بصورت معارف زمان می برد فرد طی این مدت بدون احساس درد و با بیحسی موضعی ناظر نتیجه خواهید بود.

این عمل بر خلاف روشهای قدیمی مانند لیپوساکشن و لیپولیزر هیچ گونه خطر و عارضه ای نداشته و سطح پوست کاملا یکدست و یکنواخت م یتواند بشود .

قدرت و حساسیت این تکنولوژی به قدری است که شما می توانید نمای عضلانی شکم را می تواند  نمایش دهد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش مقالات لیپوماتیک و گالری ما مراجعه نمایید . ضمنا صفحه ما در اینستاگرام vitaclinictehran می باشد.

تلفنهای مشاوره رایگان ما 88049269-021 و موبایل و وایبر 09199395613  می باشد

کلينيک تخصصي دکتر جواهري،در ضمينه عمل ليپوماتيک،ليپوليز،اولترازد فعاليت دارد و کليه اين فعاليت ها به صورت کاملا قانوني و رسمي بوده.پيکر تراشي بسيار حرفه اي را با دکتر جواهري تجربه کنيد و ديگر نگران چگونه لاغر شدنتان نباشيد.تمامي توضيحات مربوط به عمل ها در وب سايت موجود ميباشد و شما ميتوانيد گالري تصاوير مورد نظر را به صورت کامل مشاهده کنيد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *