بیان دیدگاه

صفحه اصلی تولد امن برای برخی، اما نه همه، زنان

[ad_1]

تولد خانه امن برای برخی، اما نه همه، زنان

News Picture: Home Birth Safe for Some, But Not All, Women توسط استیون Reinberg
گزارش HealthDay

جمعه, آوریل 21, 2017 (HealthDay News)–برخی از زنان واقعا می خواهید به فرزندی در خانه، اما برای برخی مادران شود که انتخاب می تواند مخاطره آمیز ، یک مطالعه جدید نشان می دهد.

زنانی که مسائل است که خطرات در حاملگی افزایش می دهد اما هنوز هم به احتمال زیاد به نتایج خوبی در خانه و یا در مرکز تولد ارائه وجود دارد. محققان گفت: مسائل مربوط به آن که شامل بیش از 35، اضافه وزن و یا تولد واژن پس از سزارين در حال حاضر داشتن.

نه چندان برای زنان با ساير عوامل خطر مانند مكونيوم (زمانی که کودک پا اول بیرون است)، و همچنین زنان تلاش خود تولد واژن اول پس از عمل، که ممکن است کرایه بدتر سعی کنید به خارج از بیمارستان تحویل. در واقع، مطالعه خطر مرگ جنين هشت تا 10 بار برای تحویل خانه با این عوامل خطر بود در بر داشت.

“خانواده که با توجه به خانه و یا تولد مرکز تولد حال حاضر داده ها برای استفاده در تصمیم گیری، هستند” گفت: محقق ملیسا Cheyney ماما با مجوز.

بسیاری از زنان باردار نمی بینم، یک گزینه خطر رایگان,”گفت: Cheyney. آنها دو گزینه های مختلف با برخی از سطح خطر در ارتباط با هر یک، مشاهده Cheyney استاد انسان شناسی پزشکی در دانشگاه ایالتی اورگان در Corvallis توضیح داده شده.

مرکز تولد مرکز خانه مانند در داخل سیستم مراقبت های بهداشتی توسط ماماها و پرستاران و ماماها، و گاهی دکتر است. این مراکز در بیمارستان ها برای زایمان طبیعی بیشتر و کمتر پزشکی طراحی شده است.

“خانواده ها ممکن است توان مذاکره امکان مداخله در محیط بیمارستان مانند بخش سزارين است که آنها نمی خواست و یا نیاز به داشتن” Cheyney گفت.

اما آنها هم که بچه دار شدن خارج از بیمارستان اگر اضطراری می تواند مخاطره آمیز گفته.

“در حالی که یک مطالعه می توانم بگویم که یک فرد کدام گزینه بهترین راه حل برای آنها، تحقيق اجازه نمی دهد که مصرف کنندگان را داده به مکالمات است که پیش تر توسط ترس از اطلاعات، رانده شده اند ممکن است” او گفت.

کمی بیش از 1 درصد از کل تولد ها در ایالات متحده در خانه یا در مرکز تولد، و نه در بیمارستان با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اتفاق می افتد.

اگر آنها توسط ماما نظارت و دسترسی سریع به بیمارستان داشته باشند زنانی که کم خطر عوارض کاندیداهای مناسبی برای خانه و یا تولد تولد مرکز Cheyney گفت:.

با توجه به ملی انجمن های گواهی حرفه ای ماماها،، با این حال، این مسئولیت ماما برای ارزیابی خطرات بارداری و اگر عوارض احتمال دارد مراقبت پزشک تبدیل به است. اگر زایمان خانگی تبدیل وضعیت بحرانی ماما نیز مراقبت پزشک در بیمارستان تبدیل به باید.

“تولد خانه همراه با افزایش قابل توجهی در مرگ جنين و برخی از خطر جراحت مادر گفت:” دکتر لارنس Hal، معاون اجرایی رئيس جمهور و مدیر عامل از کنگره آمریکا از متخصصان زنان و زایمان.

او گفت: زنان باید درک خطر تولد در هر مکان–بيمارستان، تولد مرکز یا در خانه–و «درک شرایط است که در خانه رخ می دهد که شما را ثابت کند و آنها می تواند از دست دادن نوزاد خود را و یا زندگی خود وجود دارد».

“محرز است پس از این مکالمه بین زنان و خود دکتر بیمارستان تولد است امن ترین مکان برای مادر و کودک،,” لارنس گفت.

مطالعه داده ها از بیش از 47,000 تولد overseen توسط ماماها شامل.

محققان در 10 عوامل مشترک نگاه کرد. این شامل: وضع برای اولین بار; مادر بیش از 35 سال; چاقی؛ ديابت; پره اکلامپسی; بارداری بیش از 42 هفته پایدار؛ دوقلوها; مكونيوم; تاریخ تولد سزارين و واژن; و تاريخ زايمان سزارين، تنها.

“واضح است که زنان حق را پزشکی آگاهانه تصمیم گیری در مورد زمان تحویل، گفت:” دکتر جیل رابین. او رئیس شرکت در بخش سرپايي در خدمات برنامه PCAP سلامت زنان در Northwell بهداشت در جدید هاید پارک, است ارائه N.Y.

But در خانه دو برابر خطر ابتلا به کودک در حال مرگ و سه برابر خطر نوزاد دچار مشکلات روانی جدی، او گفت.

رابین معتقد است که با توجه به خطرات هستند گزینه امن ترین به بیمارستان یا مرکز تولد در یا نزدیک بیمارستان.

“پیش از تحویل یکی می stratify عوامل خطر; با این حال، کار است دور از قابل پیش بینی است،”او گفت. “در صورت اضطرار مقدار دسترسی فوری به مراقبت های پزشکی به منظور صرفه جویی در زندگی مادر یا نوزاد مورد مناقشه باشد نمی,” گفت: رابین.

گزارش به تازگی منتشر شده است در مجله تولد .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: ملیسا Cheyney، Ph.D.، دانشیار، مردم شناسی، دانشگاه ایالتی اورگان در Corvallis; Hal لارنس، دکتر اجرایی در معاونت oresident و مدیر عامل، کنگره آمریکا از متخصصان زنان و زایمان؛ جیل رابین، md، مدیر شرکت، بخش سرپايي زنان سلامت برنامه PCAP خدمات بهداشتی Northwell جدید هاید پارک نیویورک; تولد 2017 آوریل


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *