بیان دیدگاه

شمارنده مطالعه پیوند بین بیش از حد وزن بارداری و اضافه وزن کودکان و نوجوانان مطالعه شمارنده پیوند بین بارداری وزن اضافی و اضافه وزن کودکان و نوجوانان

[ad_1]

توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

سه شنبه، یدلایمخیرات ژانویه 24, 2017 (HealthDay News)–بچه ها که مادران بودند اضافه وزن در دوران بارداری را افزایش داده اند شانس بودن اضافه وزن خود را–اما ارتباط ممکن است تا حد زیادی ژنتیکی ، یک مطالعه جدید نشان می دهد.

مفهوم است گفت: محققان زنانه بعید است به وزن آینده کودکان خود را با ریختن وزن قبل از بارداری تحت تاثیر قرار است.

اما آنها همچنین تاکید کرد که تحقیقات بیشتر در مورد نیاز برای تایید یافته های خود را.

و هیچ کس نشان می دهد که وزن یک زن قبل و هنگام بارداری بی اهمیت است.

هستند بسیاری از دلایل به بارداری در وزن سالم امکان پذیر است، گفت: ربکا ریچموند محقق سرب در مطالعه.

شاخص توده بدني بالا (BMI) را افزایش می دهد خطر عوارض حاملگي مانند پره اکلامپسی و حاملگی دیابت ریچموند، دیپلم ارشد پژوهشی در دانشگاه بریستول انگلستان توضیح داده شده.

به علاوه، او گفت: کسانی که اضافه وزن احتمال داشتن نوزاد بزرگ غیر طبیعی–یکی دیگر از عوامل خطر عوارض افزایش.

مطالعه جدید منتشر شده ژانویه آنلاین 24 در موسسه پلوس پزشکی ، سعی کردم به سوال مطرح شده توسط تحقیقات گذشته: بارداری پوند در و از خود، وزن کودک در دراز مدت تاثیر نمی گذارد?

بارداری وزن تولد اندازه تاثیر نمی گذارد، ریچموند گفت. اما او اضافه وزن تولد “قطعی” است و نوزادان بزرگتر شدن بچه ها بزرگتر لزوما قرار دارد.

ریچموند و همکاران او متمرکز بر بیش از 6000 از جفت مادر و کودک که بخشی در دو مطالعه سلامت طولانی مدت مصرف می کردند. بچه ها شاخص توده بدن (BMI) در طول دوران کودکی و نوجوانی ثبت شد. BMI اندازه گیری است که تقریبا چربی بدن، وزن و ارتفاع با استفاده از تخمین می زند و در كودكان، سن و جنس است. به طور کلی، بالاتر کسی BMI بیشتر چربی بدن آنها است.

محققان دریافتند ارتباط بین شاخص توده بدنی قبل از بارداری مادران و شاخص توده بدنی کودکان در سراسر طول سن وجود دارد.

اما به نظر می رسید به عمدتا توسط ژن توضيح داده شود.

نمونه خون از مادران و فرزندان خود را با استفاده از, محققان هر جفت “نمره خطر ژنتیکی.” داد که بر 32 انواع ژن است که به شدت به شاخص توده بدنی در مطالعات گذشته ارتباط داده شده است.

در پایان تیم ریچموند را یافت، نمره خطر ژنتیکی تا حد زیادی برای شاخص توده بدن بالاتر در میان کودکان و نوجوانان مادران مبتلا به اضافه وزن محاسبه.

با این حال، یافته ها حرف آخر در نظر گرفته شود باید گفت: دکتر داون Dolan، یک متخصص زنان متخصص و مشاور پزشکی مارس غیر انتفاعی Dimes.

“disentangling ژنتیکی چیست و چه به محیط زیست است به چالش کشیدن، گفت:” Dolan که درگیر در مطالعه بود.

به عنوان مثال، او گفت: بچه ها نیز “رفتار مانند عادات از والدین خود می برند”.

Dolan توافق وجود دارد که در حال حاضر “دلایل برای زنان به سر به بارداری در وزن سالم امکان فوتی و فوری”. و دلایل آن فراتر از مهار خطر عوارض حاملگی.

در دراز مدت، گفت: Dolan اضافه وزن زن خطر ابتلا به بیماری مزمن مانند دیابت نوع 2 و بیماری قلبی بالا می برد.

بارداری فقط مسئله ترکیب ممکن است اگر زن سود بیش از حد وزن–وزن می تواند دشوار برای ریختن پس از وضع حمل، Dolan اشاره کرد. چرا، گفت: مهم است که سعی کنید به دنبال دستورالعمل در افزایش وزن در دوران بارداری.

با توجه به موسسه پزشکی زنان دارای پوند کمتر در دوران بارداری در مقایسه با زنان با وزن نرمال و کم وزن از اینا.

IOM–نشست تخصصی است که دولت فدرال آمریکا توصیه می کند می گوید زنان چاق حدود 11 تا 20 پوند در دوران بارداری، بگيرند. زنان دارای اضافه وزن کمی بیشتر، اما بیش از 25 پوند به دست آورید.

یک نکته مهم دیگر است که ژن سرنوشت نیست گفت: Dolan: حتی اگر بچه ها مولفه های ژنتیکی است که به افزایش احتمال چاقی را به ارث می برند، که می تواند هنوز هم توان مقابله با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم گفت.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: ربکا ریچموند دکتری ارشد تحقیقات مرتبط، اپی اپيدميولوژی، دانشگاه بریستول انگلستان; سیوبهان Dolan، md، mph, مشاوره پزشکی, مارس Dimes سفید دشت، نیویورک; 24 ژانویه یدلایمخیرات 2017 موسسه پلوس پزشکی ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *