بیان دیدگاه

سوء استفاده بسیاری از OTC خواب ایدز: بررسی

[ad_1]

بسیاری از سوء استفاده های OTC خواب ایدز: بررسی

News Picture: Many Misuse OTC Sleep Aids: Survey توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

پنجشنبه، دسامبر 29، 2016 (HealthDay News)–مبارزه با بی خوابی اغلب مردم به نوبه خود به درمان خواب غیر تجویزی است که ممکن است ایجاد عادت و تنها برای استفاده کوتاه مدت بر اساس یک نظرسنجی جدید گزارش مصرف کننده در نظر گرفته شده است.

بررسی این است که 18 درصد از افرادی که در آنها مواد مخدر بیش از سال گذشته گرفته بود گفت: روزانه غيره انجام یافت. و 41 درصد گفته اند آنها آنها را برای یک سال یا بیشتر گرفته بود.

گفت: “ما به بسیاری از افراد با ایدز خواب بیش از حد بسیاری از گرفتن و انجام بسیار طولانی تر از آنها، قرار بود شوکه شد” لیزا آبشش معاون سردبیر محتوا مصرف کننده گزارش بهترین خرید مواد مخدر .

در مورد مواد مخدر شامل ادویل PM و PM تیلنول–بین برنده های درد و یا فرمول های سرد است که شامل خواب ایدز–و همچنین به عنوان درمان خواب راست مانند Nytol و به سادگی خواب و Sominex و Unisom SleepMinis و ZzzQuil، با توجه به بررسی.

گیل گفت: کمک به فعال خواب در تمام این داروهای دیفن هیدرامین، آنتی هیستامین دهه قدیمی برای استفاده کوتاه مدت در نظر گرفته شده است.

«آن واقعا معنای برای درمان آلرژی، اما عوارض خواب آلودگی،”گیل گفت.

چنین استفاده منظم می تواند مردم در خطر عوارض جانبی از دیفن هیدرامین و یا مواد تشکیل دهنده دیگر نیز موجود در داروهای ضد قرار داده، او گفت.

“دستورالعمل مورد دیفن هیدرامین، آبشش گفت خیلی روشن است”. “شما نمی خواهید آن را برای بیش از دو هفته در یک زمان. وجود دارد میزبان تمام دلایل که.”

داروهای حاوی دیفن هیدرامین می تواند باعث یبوست و سرگیجه و خواب آلودگی هنگام روز یا سردرگمی قرار دادن فرد در معرض خطر حوادث، آبشش گفت.

همچنین, برخی از مطالعات دیفن هیدرامین به افزایش خطر ابتلا به توسعه زوال عقل یا آلزایمر مرتبط است، آبشش گفت. از آنتی هیستامین به عموم مردم در دسترس برای مدت بسیار طولانی شده است “که بخش ترسناک است،” او گفت،.

خواب متخصص دکتر راج Dasgupta گفت: او نیز که مردم مصرف دارو برای القاء خواب آلودگی است که شامل مواد تشکیل دهنده فعال دیگر نگران است.

“این ترسناک است که مردم به این داروها اثرات خواب خود را گفت:” Dasgupta، استادیار دانشگاه جنوب کالیفرنیا کک دانشکده پزشکی و عضو آکادمی آمریکایی طب خواب. “آنها گاهی آنها در حال گرفتن سایر داروها همراه با کمک به خواب نمی دانند.”

به عنوان مثال، ادویل PM شامل ایبوپروفن مسکن درد است که می تواند باعث مشکلات گوارشی و زخم اگر مصرف زیاد، او گفت.

Dasgupta اضافه شده که ساعت تیلنول همچنین حاوی استامینوفن و مسکن درد است که سخت در کبد–به خصوص اگر گرفته شده در حالی که همچنین به نوشیدن الکل می تواند.

گزارش مصرف کننده نگران است که افراد روانی وابسته به ایدز خواب بیش از حد این گفت آبشش تبدیل ممکن است حتی اگر سازمان غذا و داروی آمریکا را اجازه می دهد تا تولید کنندگان به مواد مخدر هستند که تشکیل به عادت های غیر دولتی.

Dasgupta توافق کردند که وابستگی روانی نگرانی با توجه به این کمک خواب است.

“بودن پزشک و مراقبت در مورد بیماران من اگر آنها می رویم به از من بپرسید اگر یکی از این داروها اعتیاد است، من می روم به صادق باشد و احتمال آن می تواند اعتیاد می گویند،” او گفت. “چرا که آنها در حال فروخته شده بیش از شمارنده وجود پزشک وجود را که در بیانیه ای.”

در پاسخ به داستان گزارش مصرف کننده ، مصرف کننده مراقبت های بهداشتی محصولات انجمن، گروه تجارت صنعت در بیانیه ای گفت: “برای بیش از حد (OTC) دارو وجود دارد به دو مواد تشکیل دهنده فعال (دیفن هیدرامین و doxylamine) که تایید شده توسط FDA برای درمان بیخوابی های گاه به گاه، نه طولانی مدت اختلال در خواب و یا بی خوابی.

“مهم ترین گام برای مصرف کنندگان به هنگام استفاده از هر مورد را برای همیشه بخوانید و به دنبال برچسب است و کلید دور برای OTC خواب ایدز است برای مصرف کنندگان به توجه داشته باشید که برچسب هدایت استفاده تا به دو هفته برای کمک به تسکین گاه به گاه [sleeplessness]. مصرف کنندگان به پزشک اگر بی خوابی خود را همچنان ادامه دارد و یا در صورتی که هر گونه سوال باید صحبت کنید.”

Dasgupta و گیل درمان رفتار شناختی (CBT) به عنوان درمان انتخاب اول برای بی خوابی مزمن توصیه می کنیم.

افراد مبتلا به بی خوابی تحت CBT با درمانگر دارای مجوز خواب به شکل عادات، الگوها و نگرش آنها را طراحی کرده ایم که راه بقیه شب خوب Dasgupta گفت: ممکن است گرفتن کار می کنند.

به عنوان مثال، بیماران وقت خواب و پی خود را در طول هفته است که می تواند پرتاب کردن ساعت داخلی بدن متفاوت است ممکن است. یا آنها ممکن است هزینه های زمان بسیار زیاد در مقابل نور ساطع قرص یا تلویزیون فقط قبل از خواب که می توانید آن را سخت تر به خواب، او گفت.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2016. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: لیزا آبشش سردبير محتوا، مصرف کننده گزارش بهترین خرید مواد مخدر ; راج Dasgupta، دکتر، استادیار، کک دانشکده پزشکی، دانشگاه جنوب کالیفرنیا، لس آنجلس، و همکار از آمریکا آکادمی خواب پزشکی; 28 دسامبر سال 2016 بیانیه مصرف کننده مراقبت های بهداشتی محصولات انجمن


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *