بیان دیدگاه

سلول های بنیادی برای زانو: درمان و یا جعل قول?

[ad_1]

سلول های بنیادی برای زانو: درمان و یا جعل قول?

اخبار بهداشت دائم توسط کاتلین Doheny

بازنگری توسط شیر D. Bhargava دکتر

آوریل 14، 2017–در 55 چانگ جورج لس آنجلس می تواند نگه دارید تا با دهه بازان جوان، در دامنه های دشوار برای ساعت و ساعت. “اسکی عشق من،” او می گوید.

سپس درد آغاز شده، و خبر بد. او تا به حال آرتروز شدید نوع ” سایش-و-پارگی ” در هر دو زانو. پزشکان جراحی پیشنهاد، اما او در عوض درمان تحقیقاتی–تزریق سلول های بنیادی را انتخاب. دو ماه بعد از اولین درمان او از درد. “من در درد درجات مختلف برای 6 سال شده بود،” او می گوید.

در حال حاضر، نه درمان و 3 سال بعد، او را به شدید اسکی است. سال گذشته او نیز تا دوچرخه سواری راه دور در زمان، تکمیل پنج قرن دو دوچرخه سواری سواری و تاج سه گانه کالیفرنیا معتبر دوچرخه سواری جایزه را به دست آورده.

درمان با سلول های بنیادی است که می تواند به انواع مختلف سلول های رشد–کلینیک های 500 یا بیشتر در عملیات در ایالات متحده با حدود پررونق است. کلینیک های برخی از درمان برای شرایط اعم از اوتیسم به مالتيپل اسکلروزيس به اختلال در نعوظ، اغلب بدون شواهد علمی به چه خوبی کار می کنند پشتیبانی را ارائه می دهند.

درمان آرتروز زانو به خصوص محبوب است. یک نوع آرتروز است که afflicts 30 میلیون آمریکایی است. هزینه های متفاوت باشد اما متوسط $2,000 در درمان آرتروز زانو است. اگر چه در موارد نادری آنها ممکن است به آن کار، همراه با روش های دیگر، تاسیس پوشش شرکت های بیمه است که معمولا پوشش، انکار.

بسیاری از پزشکان و دانشمندان مشاهده رشد سلول های بنیادی درمان های بسیار امیدوار کننده. اما این رشد به عنوان بحث های FDA در مورد اینکه آیا مقررات در کلینیک های سلول های بنیادی را پس از گزارش های اخیر از بيماران شدید ناشی از درمان سفت می آید. تنها سلول های بنیادی بر اساس محصول تایید شده توسط FDA برای بند ناف خون سلولهای بنیادی برای سرطان های خون و اختلالات دیگر است.

در سرمقاله مارس 16 جدید منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند، فقدان شواهد هاای سلول های بنیادی درمان ” نگران کننده است.”است مقامات FDA هشدار داد مقامات ذکر شده گزارش عوارض جانبی جدی از جمله دو نفر است که پس از دریافت درمان در چشمانشان به دژنراسیون ماکولا نابینا شد.

در مورد دیگری یک بیمار است که تزریق سلول های بنیادی پس از سکته مغزی توسعه فلج و پرتو درمانی مورد نیاز.

FDA نیز یادداشت ها که سلول های بنیادی درمان بالقوه نگرانی های ایمنی دیگر مانند ایجاد تومور به رشد است. و چون بيمار درمان خارج از مطالعات تحقیقاتی رسمی دریافت خواهید کرد، می توان آن را دشوار برای پیگیری عوارض جانبی.

پزشکان می گویند که درمان زانو شانس عوارض کمتری است. همچنین بخشی از بدن با شاید بیشتر تحقیقات است.

با این حال، حتی پزشکان است که درمان برای ورم و اماس مفصل زانو می گویند مطالعه بیشتر مورد نیاز است.

“ما بسیاری از آزمایش های کنترل شده، به حال” می گوید کیت Bjork، اورتوپدیست در آماریلو، TX، که سلول های بنیادی درمان به 500 مورد مبتلا به آرتروز زانو در 5 سال گذشته داده است. “نتایج خود را این است که قوی ترین شواهد هستند،” او می گوید.

شایع ترین عوارض جانبی سفتی مفاصل و درد در محل تزریق و همچنین تورم با توجه به نتایج یک مطالعه هستند.

پژوهش کجاست؟

برای تزریق به زانو، پزشکان اغلب سلول های بنیادی از مغز استخوان بیمار بافت چربی یا خون را. پزشکان که انجام درمان شواهد حدیثی به عنوان اعتبار است که به کار درمان یادکرد.

مارک Darrow دکتر متخصص طب فیزیکی به لس آنجلس است که مراقبت برای چانگ، می گوید او هزاران سلول های بنیادی درمان انجام داده است. او با استفاده از سلول های بنیادی از مغز استخوان خود بیمار، روند گفت ساده و سریع است.

درد بیماران خود اغلب پس از تزریق به زانو متهم، او می گوید. او همچنین موارد که در آن تا به حال او می گوید: ” از ” و ” پس از ” اشعه ایکس نشان می دهد افزایش غضروف.

هاروی E. Smith، دکتر، استادیار جراحی های ارتوپدی در بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا می گوید درمان است اثر روشن است. آنچه به عنوان روشن نیست که چگونه آن را کاهش می دهد درد است. محققان در حال مطالعه که آیا سلول های بنیادی خود کاهش التهاب و یا اگر آنها را به انتشار موادی که سلول های دیگر را تحت تاثیر قرار. آنها همچنین به دنبال در اینکه آیا درمان می تواند غضروف های فرسوده بازسازی.

مطالعات منتشر شده است نتایج مختلط را تولید می کرده اند. یکی از 2014 نشان داد که بنیادی سلول تزریق داده پس از جراحی به منظور برداشتن غضروف زانو پاره شده نشان داد شواهد بازسازی غضروف و کاهش درد. در مارس، محققان که در بررسی یافته های مطالعات شش در سلول های بنیادی برای آرتروز زانو در بر داشت که بيماران گزارش نتایج خوبی با عوارض جانبی جدی ندارد. قبل از محققان آن را توصیه می توانید اطلاعات بیشتر، با این حال، مورد نیاز است.

” وجود ندارد هنوز به اندازه کافی شواهد حاکی از این باشد باید درمان های معمول برای آرتروز زودرس زانو”ولینگتون هسو دکتر کلیفورد C. Raisbeck استاد جراحی های ارتوپدی در شمال غربی Feinberg دانشکده پزشکی دانشگاه می گوید. با این حال، او می گوید، «شما در حال رفتن به تزریق به زانو آسیب خیلی کمی وجود دارد. به نظر می رسد سلول های بنیادی در کاربردهای ارتوپدیک امن فکر کنم.

وجود دارد، البته، خطر که سرمایه گذاری دو هزار دلار خواهد شد هیچ چیز را انجام دهد. اما هسو می گوید که «شما موارد فاجعه بار است که تعطیل درمانگاه [as may occur for other body parts] را پیدا نخواهد است.”

هشدارهای مصرف کننده

برای افرادی که آرتروز زانو درمان تهاجمی ترین است تعویض مفصل زانو می گوید هسو. او می گوید: پزشکان از درمان تزریقی دیگر از جمله پلاکت-پلاسما غنی اسید هیالورونیک و استروئیدها، تست نیز هستند.

مصرف کنندگان است که تصمیم به سلول های بنیادی درمان برای درد زانو باید پزشک خود و جزئیات در درمان سلول های بنیادی پژوهش. بسیار مهم است به درخواست درمانگاه که در آن سلول های بنیادی از، آمده است اسمیت می گوید. بپرسید اگر آنها آنها را از مغز استخوان یا بافت چربی خود را بازیابی و یا اگر آنها را از اهدا کنندگان آمده. FDA نیاز به کمک سلول ها و بافت به بيماري هاي واگير دار را آزمایش می شود. بدون اجماع در کدام منبع بهتر است اما اکثر پزشکان استفاده از سلول های بنیادی از چربی وجود دارد، می گوید هسو.

FDA را نشان می دهد بیمارانی که تصمیم به گرفتن سلول های بنیادی برای مقاصد باید صحبت با پزشک خود در مورد خطرات و مزایای بالقوه، و بپرسید که آیا آنها بخشی از کارآزمایی های بالینی مورد تایید FDA است. اغلب اوقات، پزشکان است که سلول های بنیادی درمان ارائه orthopedists، جراحان پلاستیک یا طب فیزیکی و توانبخشی پزشکان

کاهش درد، با این حال، اسمیت می گوید دائم، نیست. “اثر ممکن است 6 ماه گذشته،”, با استناد به نتايج حاصل از مطالعات زانو گفت. هنگامی که مردم خارج از جیب پرداخت او می افزاید: آنها ممکن است جلوه های خوب را به احساس مانند آنها کردم ارزش پول خود را بیش از حد گزارش.

چانگ اسکی باز-دوچرخه سوار، می گوید: سرمایه گذاری ارزش آن شده است. بنابراین او می تواند اقامت در دوچرخه و دامنه های فعال او همچنان خود را تزریق یک یا دو بار در سال به عنوان مورد نیاز، قصد دارد.

منابع: ولینگتون هسو دکتر کلیفورد C. Raisbeck استاد جراحی ارتوپدی Feinberg شمال غربی دانشگاه دانشکده پزشکی، شیکاگو. هاروی E. Smith دکتر استادیار جراحی ارتوپدی، دانشگاه پنسیلوانیا، فیلادلفیا. کیت Bjork دکتر جراح ارتوپد آماریلو، TX; عضو هیات مشورتی بالینی، تکنولوژی Amnio. جولیان کامرون دکتر جراح ارتوپد، تاماراک،، طبقه مارک Darrow دکتر متخصص طب فیزیکی لس آنجلس. جورج چانگ یاخته گیرنده لس آنجلس. CDC: “آرتروز برگه.” مجله جراحی مفاصل و استخوان: “سلول هاي بنيادي مزانشيمي بالغ انسان تحویل از طریق تزریق داخل مفصلی به زانو زیر Meniscectomy داخلی جزئی.” نیوانگلند ژورنال پزشکی: “روشن مزایای سلول های بنیادی درمان و خطرات.” نشست سالانه آکادمی آمریکایی جراحان استخوان و مفاصل، ارائه: ” پلاسمای غنی از پلاکت و پروتئین Morphogenetic استخوان و سلول های بنیادی: چه جراحان باید بدانند. ” 14 مارس 2017 سن دیگو. انجمن بین المللی تحقیقات سلول های بنیادی. “سلول های بنیادی حقایق.” آندریا فیشر، سخنگوی FDA. FDA: “مصرف کننده اطلاعات در مورد سلول های بنیادی است.”

© 2017 دائم، LLC. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *