بیان دیدگاه

زمانی که کوکائین در مخلوط، امن جنسی ممکن است

[ad_1]

زمانی که کوکائین را در مخلوط باشد، روابط جنسی ایمن ممکن است

News Picture: When Cocaine's in the Mix, Safe Sex May Not Be

آخرین جنسی سلامت

پنجشنبه، فوریه 16، 2017 (HealthDay News)–فهرست بلند مشکلات بهداشتی مرتبط با کوکائین تخلف رفتار مخاطره آمیز جنسی، کوچک شامل اخبار ، مطالعه جدید نشان می دهد.

مواد مخدر نه تنها به تحریک جنسی را افزایش می دهد اما همچنین باعث می شود مردم بی تاب و احتمال بیشتری برای داشتن رابطه جنسی بدون کاندوم. این خود خطر برای عفونت های مقاربتی، به گفته محققان از جانز هاپکینز دانشگاه دانشکده پزشکی در بالتیمور را افزایش می دهد.

حمل و نقل گفت: «ما مطالعه تأکید و ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا افرادی که به طور منظم استفاده از کوکائین هستند تمایل بیشتری به شریک شدن در مخاطره آمیز جنسی تحت تاثیر کوکائین،» متیو جانسون نویسنده مطالعه در انتشار اخبار دانشگاه. او استاد روانپزشکی و علوم رفتاری است.

پزشکان و مقامات بهداشت عمومی باید کوکائین کاربران عرضه با کاندوم برای جلوگیری از گسترش بیماری مقاربتی تضمین شود، جانسون گفت.

کوکائین محرک است. مواد مخدر باعث احساس سرخوشی و hyperalertness، محققان گفت.

مطالعه شامل 12 نفر که مواد مخدر استفاده می شود و نه تلاش برای متوقف و یا دریافت کمک برای سوء مصرف مواد خود را. گذشته از مصرف مواد مخدر خود این شرکت کنندگان بدون مسائل بهداشتی بود. سن ۲۷ سال داشت و هر یک از شرکت کنندگان برخی از آموزش عالی بود.

قبل از هر جلسه مطالعه شرکت کنندگان مواد مخدر یا الکل استفاده نمی کند. زمانی که آنها وارد شدند، در مرکز تحقیقات محققان آزمایش داوطلبان قبل از دادن به آنها با هیچ کوکائین 125 میلی گرم کوکائین در 153 پوند از وزن بدن یا 250 میلی گرم دارو در هر 153 پوند از وزن بدن قرص.

شرکت کنندگان در مرکز حدود 4.5 ساعت تا فشار خون خود را بازگشت به سطح نرمال کاهش نشان می دهد آنها “بالا.” دیگر باقی مانده

در طول هر جلسه شرکت کنندگان اثرات دارو هر 10 دقیقه در یک مقیاس از صفر تا 4 با 4 قوی بودن تاریخ. میل جنسی خود را نیز در مقیاس 100 نقطه با 100 بودن شدت بالاترین امتیاز.

برای این کار، شرکت کنندگان 60 عکس از مردم بر روی صفحه کامپیوتر نشان داده شد. آنها گفته شد برای کسانی که با آنها آنها را داشته باشد انتخاب جنس گاه به گاه. آنها همچنین در کسانی که کمتر احتمال عفونت مقاربتی و خواندن داستانی حساب برخورد جنسی با این شخص شناسایی خواسته شد.

سپس داوطلبان خواسته شد به میزان احتمال که آنها می توانید کاندوم اگر فورا در دسترس است قبل از رابطه جنسی استفاده کنید. هم آنها خواسته بودند اگر آنها مجبور به افزایش طول زمان مانند دو دقیقه پنج دقیقه, 15 دقیقه, 30 دقیقه، یک ساعت، سه ساعت یا دقیقه صبر کنید اگر آنها کاندوم استفاده کنید.

محققان شرکت کنندگان میل جنسی همراه با اثرات كوكائين افزایش یافت. این احساسات حدود 45 دقیقه پس از آنها مواد مخدر را به اوج خود رسید. دوز کوکائین بیشتر، بیشتر اثرات آن و شدت کاربران ‘ جنسی، مطالعه نشان داد مورد نظر.

صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها در کوکائین، 80-87 درصد از شرکت کنندگان گفت: اگر یکی فورا در دسترس آنها از کاندوم استفاده کنید. احتمال است که هر شرکت کننده به روابط جنسی ایمن صبر کنید که مدت زمان آنها مجبور به منتظر کاندوم افزایش یافته، حتی اگر آنها نبودند در کوکائین سقوط کرد.

محققان اشاره کرد،، شانس انتظار کاندوم مهم تر در میان کسانی که در بالا در مواد مخدر بود خورد.

زمانی که خواسته به عامل شانس ابتلا به عفونت مقاربتی به تصمیم خود را منتظر کاندوم و یا خطر داشتن رابطه جنسی محافظت مطالعه شرکت کنندگان در هر دو دوز کوکائین بیشتر احتمال دارد به چشم پوشیدن از کسانی که نه در مواد مخدر–حتی کاندوم نشان داد اگر خود خطر برای عفونت بود.

“خط پایین است که کوکائین به نظر می رسد افزایش میل جنسی و حتی اگر کاربران که هستند کوکائین به احتمال زیاد به استفاده از کاندوم اگر کاندوم در دسترس نیست اگر آنها در وضعیت مخاطره آمیز جنسی بود که گزارش، کوکائین باعث می شود مردم کمتر تمایل به تعویق انداختن رابطه جنسی به کاندوم” جانسون گفت:. «به انتظار برای رابطه جنسی آنها بیشتر بی تاب شده.»

مطالعه است که به تازگی در روان داروشناسي، منتشر شده است.

–دالاس مری الیزابت

MedicalNews
حق طبع و نشر © یدلایمخیرات 2017 HealthDay. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منبع: جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه، انتشار اخبار یدلایمخیرات 2017 فوریه 2


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *