بیان دیدگاه

رقیق کننده خون مصرف زیاد در بیماران مبتلا به ضربان قلب نامنظم هستند?

[ad_1]

رقیق کننده خون مصرف زیاد در بیماران مبتلا به ضربان قلب نامنظم هستند?

News Picture: Are Blood Thinners Overused in Patients With Irregular Heartbeat? توسط Steven Reinberg
گزارش HealthDay

جمعه, مارس 17، 2017 (HealthDay News)–بسیاری از مردم با اختلال ریتم قلبی شناخته شده به عنوان فیبریلاسیون دهلیزی ممکن است قابل مصرف رقیق کننده خون غیر ضروری مطالعه جدید نشان می دهد.

رقیق کننده خون این که آسپرین Plavix و وارفارین برای کاهش خطر سکته مغزی که مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی می تواند بر این باور هستند. اما برای بسیاری از بیماران فیبریلاسیون دهلیزی با خطر سکته مغزی کم، داروها واقع هم خونریزی و سکته مغزی, گزارش محققان افزایش خطر ممکن است.

راه اکثر پزشکان تصمیم می گیرید که آیا بیمار خون نیاز به نازک تر با استفاده از نمره ساده CHADS2 که اختصاص امتیاز به بيماران بر اساس سن و دیگر خطرات پزشکی نامیده می شود. نمره 2 معمولا مورد نیاز به خون رقیق توصیه, محققان توضیح داد.

اما “مردم متوجه می شوند که نمرات CHADS2 با قرار دادن بیش از حد بسیاری از مردم بالاتر از آستانه–بسیار آسان است برای دریافت 2” توضیح داد نویسنده مطالعه Horne بنیامین کناری استادیار انفورماتیک پزشکی در منا اینترمانتین قلب مرکز پزشکی موسسه در یوتا.

برای بعضی از بیماران با نمرات CHADS2 کم خطر خونریزی بیشتر احتمال سکته وی افزود.

“بهتر از شیر یا خط است، اما بسیاری از نمرات وجود دارد که بیشتر پیش بینی وجود دارد,” گفت: هورن. “مشکل با این نمره است که آن را دشوار و وقت گیر برای استفاده است.”

نمره CHADS2 تجزیه این راه: C مخفف H برای فشار خون بالا، A سن 75 ساله یا مسن تر، نارسایی احتقانی قلب و د ديابت. S مخفف سکته مغزی و 2 نقطه اضافی برای سکته قبلی می دهد.

برای مطالعه، هورن و همکارانش داده در نزدیک 57,000 بیماران مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی و نمره CHADS2 0 2 جمع آوری شده. بيماران گروه دریافت آسپرین، Plavix یا وارفارین و یا بدون خون رقیق قرار گرفتند.

در سه تا پنج سال از سکته مغزی، سکته مغزی مینی و عمده خونریزی با هر گونه خون نازک تر، مقایسه با هیچ درمان محققان دریافتند بالاتر بود. نرخ این نتایج در بيماران مصرف وارفارین از میان کسانی که مصرف آسپرین یا Plavix نویسندگان مطالعه اضافه شده بود.

یافته های جمعه در کالج آمریکایی از قلب و عروق در نشست سالانه در واشنگتن، دی سی تحقیقات ارائه شده در جلسات ارائه مقدماتی تا منتشر شده در مجله نظیر مرور در نظر گرفته می شد.

هورن گفت که منا اینترمانتین نمره خطر با استفاده از آزمایش خون است که می تواند کمک به پزشکان تصمیم گیری دقیق تر در مورد بیمار خطر سکته مغزی را توسعه داده است. هنگامی که همراه با نمره CHADS2 استفاده آن ممکن است جلوگیری از بیماران کم خطر از نازک تر، در خون قرار می گفت.

اما یک کارشناس ریتم قلب خاص کمتر است.

“ما به این مطالعه را با احتیاط، گفت:” دکتر Apoor پاتل مدیر مجتمع ablations در بخش الكتروفيزيولوژي، در سلامت Northwell ساندرا اطلس باس بيمارستان قلب در Manhasset N.Y.

این بحث برانگیز اینکه بیماران مبتلا به کم CHADS2 نمرات باید رقیق کننده های خون، پاتل گفت. “آن چیزی است که ما با هر روز در عمل بالینی مبارزه است،” او گفت.

او گفت: خطر سکته مغزی در میان بیماران حتی کسانی که با نمره چاد از فقط 1 متفاوت است.

“من این یک مطالعه به تنهایی برای تغییر عمل استفاده نمی. هنگامی که شما بیمار با نمره کم CHADS2، شما باید تصمیم گیری در مورد جوانب مثبت و منفی ضدانعقادي [blood thinners]، و شما را به حساب عوامل خطر که به نمره نیست،”پاتل گفت.

شرایط هنوز در نمره ای است که می تواند مردم را بیشتر در معرض ابتلا به سکته مغزی عبارتند از: اختلال عملکرد کلیه، چاقی، سیگار کشیدن و مصرف الکل، و بسیاری دیگر، پاتل گفت.

“هنگامی که شما در مواجهه با یک بیمار با نمره کم CHADS2، شما باید به بیمار توسط بیمار تصمیم،” او گفت. “شما باید به حساب آورد نه فقط نمره بیمار اما اولویت های بیمار و همچنین عوامل خطر در نمره نیست.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: بنیامین Horne دکترا، استادیار کناری، انفورماتیک پزشکی مرکز پزشکی منا اینترمانتین موری، یوتا; Apoor پاتل، md، مدیر مجتمع ablations، بخش الكتروفيزيولوژي، Northwell سلامت ساندرا اطلس باس قلب بیمارستان، Manhasset، نیویورک; 17 مارس 2017 ارائه کالج آمریکایی از قلب و عروق نشست سالانه واشنگتن، D.C.


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *