بیان دیدگاه

دیابت همچنان آن بی رحم افزایش

[ad_1]

دیابت همچنان آن بی رحم افزایش

News Picture: Diabetes Continues Its Relentless Rise توسط سرنا گوردون
گزارش HealthDay

چهارشنبه, آوریل 12, 2017 (HealthDay News)–دو مطالعه جدید در دیابت ارائه خوب و خبر بد اما پیام کلی است که بیماری قند خون باقی می ماند یک بار نیرومند بهداشت عمومی.

مطالعه اول در بروز نوع 1 و ديابت نوع 2 در کودکان آمریکا نگاه کرد و این روند نگران کننده را کشف: از سال 2002 تا سال 2012، برای هر دو نوع دیابت افزایش نرخ، به ویژه در میان اقلیت های نژادی و قومی.

اما کمی امید در مطالعه دوم ارائه شده است: محققان سوئدی گزارش یک قطره در بروز بیماری های قلبی و سکته مغزی در بزرگسالان مبتلا به هر دو نوع دیابت.

“این مطالعات ما نگرانی های مربوط به افزايش شيوع ديابت برجسته. هر ثانیه 23 نفر دیگر مبتلا به دیابت [in the United States]، تشخیص داده می شود”گفت: دکتر ویلیام Cefalu مدیر علمی، پزشکی و افسر ماموریت برای انجمن دیابت آمریکا (ADA).

Cefalu اضافه شده که مطالعه سوئدی بود تشویق و نشان می دهد که چیزهایی دارد “روند در مسیر درست. به خاطر پژوهش در دیابت، ما قادر به بهبود زندگی میلیون ها نفر از افراد مبتلا به دیابت در سراسر جهان بوده است اما این بیماری هنوز در سراسر جهان رو به افزايش است. ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام است.”

در ایالات متحده حدود 29 میلیون نفر مبتلا به دیابت، با توجه به ADA است. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که نوع 2 دیابت. حدود 1.3 میلیون نفر دیابت نوع 1 است.

در افراد مبتلا به ديابت نوع دو بدن انسولین درستی استفاده نمی کند. این مقاومت به انسولین می نامند. انسولین هورمونی که کمک می کند تا قند از مواد غذایی به سلول های بدن را به عنوان سوخت مورد استفاده قرار گیرد طلیعه است. هنگامی که کسی دیابت نوع 2، این روند به خوبی کار نمی کند و سطح قند خون. اگر آن را نه تنها عامل درگیر در این بیماری چاقی عامل خطر اصلی برای دیابت نوع 2 است.

نوع 1 دیابت یک بیماری خود ایمنی است. سیستم ایمنی بدن را اشتباه حمله به سلولهای تولید کننده انسولین در پانکراس. این شخص را مبتلا به دیابت نوع 1 با کمی به هیچ انسولین برگ. برای زنده ماندن شخص مبتلا به ديابت نوع 1 باید که به انسولین از طریق تزریق جایگزین.

“ژن های خاص و عوامل محیطی/رفتاری علت ديابت نوع مختلف از کسانی که به علت نوع 1 دیابت” توضیح داده شده الیزابت مایر دیویس، نویسنده مطالعه در بروز ديابت در كودكان.

مایر دیویس و همکاران که دیابت نوع 1 است 1.8 درصد افزایش یافت. افزایش قابل توجهی برای کودکان اسپانیایی در 4.2 درصد سال بزرگتر بود. که با 1.2 درصد نسبت کودکان سفید يافته ها نشان داد.

عوامل اساسی افزایش کاملا روشن نیست، او گفت.

اگر چه کودکان کمتری دیابت نوع 2، این بیماری افزایش سریع تر از نوع 1 است. 2002 و 2012 ميزان ديابت نوع 2 4.8 درصد در سال افزايش يافت. افزايش سالانه در ديابت نوع 2 در کودکان سیاه 6.3 درصد بود. برای آسیا و اقیانوسیه جزیره نشینان افزایش سالانه 8.5 درصد بود و برای آمریکایی های بومی آن تقریبا 9 درصد محققان يافت.

“افزایش در بروز ديابت نوع 2 است به احتمال زیاد مربوط به افزایش در اضافه وزن و چاقی در جوانان، اگر چه این تنها دلیل نیست” گفت: دیویس مایر. او استاد تغذیه و پزشکی در دانشگاه کارولینای شمالی، چپل هیل است.

مطالعه دوم در همه افراد ثبت شده در پایگاه داده ملی سوئد از سال 1998 از طریق 2012 نگاه کرد و دنبال سلامت خود را از طریق یدلایمخیرات 2014. بانک اطلاعاتی نزدیک 37,000 افراد مبتلا به ديابت نوع 1 و بیش از 457,000 مبتلا به ديابت نوع 2 است. این بیماران به افرادی که دیابت (گروه “شاهد”) مشابه مقايسه شدند.

محققان حدود 40 درصد كاهش در بیماری های قلبی و سکته مغزی در افراد مبتلا به ديابت نوع 1 در مقایسه با گروه شاهد همسان را دیدم. در افراد مبتلا به دیابت نوع 2، حدود 20 درصد افت بیشتری در بیماری های قلبی و سکته مغزی نسبت به گروه کنترل نشان داد مطالعه وجود داشت.

هنگامی که آن را به مرگ و میر در طول دوره مطالعه آمد، افراد مبتلا به دیابت نوع 1 مشابه کاهش تعداد مرگ و میر در مقایسه با گروه شاهد بود. افراد مبتلا به نوع 2، با این حال، کاهش کوچکتر در مرگ و میر در مقابل گروه شاهد محققان دریافتند بود.

حتی با این پیشرفت مردم با هر دو نوع ديابت هنوز نرخ کلی بسیار بالاتر از مرگ زودرس و بیماری های قلبی نسبت به گروه کنترل ذکر نویسنده مطالعه است.

گفت:

“تغییرات مشاهده شده در بررسی احتمال زیاد منعکس کننده ترکیبی از پیشرفت در مراقبت های بالینی برای بیماران مبتلا به دیابت، معتقدیم” نویسنده مطالعه دکتر Aidin Rawshani. او از موسسه پزشکی در دانشگاه Gothenberg در سوئد است.

“شاید مهم ترین مدیریت بهبود عوامل خطر قلبی-عروقی،” او گفت. این عوامل عبارتند از: فشار خون غیر طبیعی کلسترول، علائم اوایل آسیب کلیه و فقیر خون کنترل قند. او گفت: درمان با داروهای فشار خون و داروهای پایین آورنده کلسترول به احتمال زیاد به بهبود کمک کرده.

هر دو مطالعه آوریل 13 در جدید انگلستان مجله پزشکی منتشر شده است.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: آیدین Rawshani، دکتر و دانشجوی دکترای دانشگاه Sahlgrenska بیمارستان و موسسه پزشکی در دانشگاه Gothenberg سوئد. الیزابت مایر دیویس، Ph.D.، استاد تغذیه و پزشکی دانشگاه کارولینای شمالی چپل هیل; ویلیام Cefalu، md، مدیر علمی، پزشکی و ماموریت مامور انجمن دیابت آمریکا; 13 آوریل یدلایمخیرات 2017 جدید انگلستان مجله پزشکی


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *