بیان دیدگاه

‘دکتر گوگل’ ممکن است تضعیف والدين اعتماد در اطفال خود

[ad_1]

‘دکتر گوگل’ ممکن است تضعیف والدين اعتماد در اطفال خود

News Picture: 'Dr. Google' May Undermine Parents' Trust in Their Pediatrician توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

جمعه، 2017 مه 5 (HealthDay News)–بهداشت اطلاعات gleaned آنلاین می تواند تغییر نظرات والدين در مشاوره دریافت آنها از اطفال ، مطالعه کوچک می یابد.

این روزها آن تقریبا تضمین هنگامی که بچه ها ایجاد می شود خارش، تب و یا دیگر علائم نگران کننده، که پدر و مادر به گوگل، تبدیل لازم به ذکر است دکتر روت Milanaik محقق سرب در مطالعه جدید.

براساس یافته های تیم او جستجو وب که پدر و مادر اعتماد به اطفال خود را–که نگرانی مؤثر باشد.

“گوگل ابزار فوق العاده است، اما یک پزشک نیست،” گفت: Milanaik. او متخصص اطفال و دانشيار در هوفسترا Northwell دانشکده پزشکی، در Hempstead، مطالعه N.Y.

The پدر و مادر نزدیک 1400 با شکل که خارش به حال معرفی شده و بدتر شدن تب به مدت سه روز است. پدر و مادر حداقل یک فرزند و پدر و سن 34 بود.

پدر و مادر به سه گروه تقسیم شدند. یک گروه سپس اطلاعات آنلاین توصیف علائم تب مخملک در حالی که گروه دوم اطلاعات مشاهده شده در انتخاب علائم بيماري كاوازاكي داده شد.

گروه سوم از پدر و مادر–گروه “شاهد”–هیچ اطلاعات آنلاین دیدم.

همه پدر و مادر گفته شد که پزشک کودک با تب مخملک تشخیص داده بود.

به طور کلی مطالعه بر داشت پدر و مادر که اطلاعات بر روی تب مخملک مشاهده احتمال بیشتری نسبت به گروه کنترل به تشخيص متخصص اطفال اعتماد بودند. در مقابل پدر و مادر است که اطلاعات را در بيماري كاوازاكي دید بیشتر شک و تردید بود.

تنها 61 درصد از پدر و مادر در گروه کاوازاکی تشخیص دکتر–در مقابل 81 درصد از پدر و مادر در گروه شاهد مورد اعتماد. تقریبا 91 درصد از پدر و مادر در گروه مخملک نتيجه گيری های پزشک مورد اعتماد يافته ها نشان داد.

مخملک و بيماري كاوازاكي سهم برخی علائم–یعنی، بثورات جلدی و تب. اما در شرایط بسیار متفاوت هستند، Milanaik توضیح داده شده.

مخملک یک عفونت باکتریایی است که نیاز به آنتی بیوتیک است. بدون درمان، تب مخملک گاهی منجر به عوارض جدی از جمله قلب آسیب. بيماري كاوازاكي شامل التهاب رگ های خونی در سراسر بدن. پزشکان درمان آن با داروهای ضد التهابی–به کاهش علائم و به جلوگیری از آسیب به قلب.

آسان است برای دیدن چگونه پدر و مادر با شرح بيماري كاوازاكي معرفی شده بود تشخیص دکتر تب مخملک با توجه به Milanaik شک است.

به همین ترتیب، او گفت: هر زمان پدر و مادر گوگل “مجموعه علائم”، آنها تا مجموعه گیج کننده از امکانات توانستند.

بنابراین، گفت: Milanaik مهم برای پدر و مادر به درخواست پزشک خود را درباره اطلاعات آنلاین آنها فرو کردن است.

“برای انجام این کار نترس،” او می خواست. “من همیشه جای سئوالات بیماران داشته باشد.”

دکتر Jefry Biehler متخصص اطفال است که درگیر در مطالعه، نبود توافق کردند.

“به عنوان پزشکان، ما باید ضمن استقبال از این سوالات” گفت: Biehler که سر اطفال در بیمارستان کودکان نیکلاس در میامی.

“در واقع،” وی افزود “ما اغلب به این اطلاعات [online]–که آیا خوب است یا بد است–بنابراین ما آگاه به آنچه در خارج وجود دارد آورده به ما توجه خوشحال است.”

اما در حالی که پدر و مادر ایده آل، گفت: Milanaik سئوالات باید همان اندازه مهم است برای پزشکان به صورت فعال است.

آن است که مفید است، گفت: اگر متخصصان اطفال توضیح فرآیند خود را”فکر” پشت تشخيص پدر و مادر را درک برای “چرا این این و نه آن است.”

پزشکان قادر به ارائه پیشنهادات برای سایت های قابل اعتماد مربوط به بهداشت و درمان نیز می تواند، Milanaik گفت.

Biehler موافقت کرد و گفت: بسیاری از متخصصان اطفال به پدر و مادر نسبت به “قابل اعتماد” منابع مانند وب سایت های مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و آکادمی آمریکایی اطفال سعی کنید.

“ما همچنین درخواست پدر و مادر باشد باید اگر آنها نیاز به هر اطلاعات و یا روشن شدن از ما،” Biehler گفت.

مطالعه پدر و مادر را با وضعیت فرضی ارائه شده، و آنها نمی بخواهید در مورد عادت های آنلاین واقعی و یا اعتماد به اطفال خود را، Milanaik اذعان کرد.

اما طراحی مطالعه او می گویند، اجازه نگاه عینی تر در چگونه آنلاین اطلاعات بهداشتی می تواند تفکر مردم در نوسان بودن.

Milanaik یافته ها پنج شنبه در نشست سالانه انجمن علمی کودکان در سان فرانسیسکو ارائه خواهد شد. تا زمانی که آنها تاریخ به انتشار در مجله نظیر بررسی یافته های ارائه شده در جلسات به طور کلی به عنوان اولیه مشاهده شده است.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: روت Milanaik لین D.O.، دانشیار استاد هوفسترا Northwell دانشکده پزشکی، Hempstead، نیویورک; Jefry Biehler، دکتر، رئیس، اطفال، نیکلاس کودکان بيمارستان میامی; 4 مه 2017 جلسه ارائه کودکان جوامع علمی سالانه سان فرانسیسکو


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *