بیان دیدگاه

دود سیگار یو پی اس بیماری های قلبی در گروه منحصر به فرد غیر سیگاری زن–زنان Amish

[ad_1]

جدید تحقیقات در دانشگاه دانشکده پزشکی مریلند (UM SOM) که دود سیگار منجر به اثرات متفاوتى در مردان و زنان نشان داده است. تحقیقات انجام شده در پنسیلوانیا آمیش جامعه که در آن تقریبا هیچ دود زنان یافت در حالی که تمایل مردان در معرض دود سیگار به بالاتر شاخص توده بدن (BMI) زنانی که در معرض دود سیگار بود خطر بیشتری برای بیماری های قلبی عروقی.

نویسنده مطالعه، منتشر شده در مجله پلوس، تحقیقات قبلی می گویند در اثر دود سیگار و سیگار کشیدن به طور کلی شده اند دشوار است به با توجه به متغیر در وضعیت اقتصادی و سطح آموزش از شرکت کنندگان. برای کاهش این محققان مورد مطالعه اعضای قدیمی سفارش آمیش (OOA)، انجمن در تیم تحقیقاتی UM SOM لنکستر شهرستان خودگردان. پژوهش در این جامعه را از سال 1995 از طریق UM SOM را آمیش پژوهش برنامه انجام است.

“راه زنده آمیش باعث آنها را منحصر به فرد مناسب برای این نوع مطالعه،” می گوید: محقق سرب رابرت دكتر نی دكتر UM SOM دانشیار پزشکی و متخصص مراقبت های ریوی و بحرانی در دانشگاه مریلند مرکز پزشکی. “آنها شیوه زندگی کن که بسیار شبیه به شیوه زندگی اجداد خود بسیاری از نسل های قبل زندگی می کردند. آنها بسیاری از فعالیت های فیزیکی، درایو و خانواده های مختلف Amish بیشتر شبیه شیوه زندگی نسبت به جمعیت های غیر آمیش زنده نیستند.”

نیز منحصر به فرد، سیگار برگ و لوله های فرم غالب تنباکو دودی توسط آمیش نمایندگی. نی می گوید تولید این محصول سیگار دود سیگار کشنده تر از سیگار است. سیگار کشیدن در این گروه به عنوان یک کل نسبتا متوسط–34 درصد از مردان در اين مطالعه گفت: آنها همیشه دودی بود. فقط دو زن در گروه گزارش همیشه سیگار کشیدن.

استخدام محققان روش جدید برای ردیابی قرار گرفتن در معرض دود سیگار. “ما اول مردم عادات شخصی سیگار خود را خواسته و پس از آن، زیرا ما می دانیم دقیقا چگونه تمام آمیش مربوط به هر یک از دیگر, ما قادر به نگاه در درخت خانواده و قیاس که در معرض شده بود،” نی را توضیح می دهد. “ما می دانستند که اگر آقای X می گوید او دودی, ما قیاس می توانید از آن که خانواده اش قرار گرفت.”

با توجه به شانه، این روش هرگز قبل از در مطالعات سیگار گرفته شده است و آن مشکل است که می تواند این نوع از پژوهش نام فراخوان تعصب بر اجتناب. “گاهی اوقات مردم با بهداشت بیشتر تمایل به فکر می کنم سخت تر در مورد گذشته مواجهه که منجر به نتایج گمراه کننده هستند. مطالعه ما اجتناب از این احتمال،”می گوید: رید.

محققان داده های مقطعی در آمیش 3,568 است که شرکت در نظرسنجی های سه جامعه از سلامت قلب و عروق در میان 2001 و 2015 مورد بررسی قرار گرفت. اطلاعات شامل تنباکو استفاده و دود سیگار قرار گرفتن در معرض از اعضای خانواده در مطالعه. علاوه بر این، محققان نمونه خون ارزیابی سلامت عروق و عملکرد ريوی اندازه گیری زمان.

سیگار کشیدن فقط مردان محدود بود، همراه با کاهش عملکرد ریه و BMI بالاتر و کلسترول HDL (کلسترول “خوب”) و ضربان قلب بالاتر و سلامت عروق فقیر بود.

تاثیر قرار گرفتن در معرض دود سیگار بیشتر شدید در افراد با افراد سیگاری بیشتر در خانواده های آنان، از جمله زن و شوهر و پدر و مادر و خواهر و برادر بود. دود سیگار با BMI بالاتر و با قند ناشتا بالاتر در مردان خطر دیابت را نشان می دهد اما در زنان همراه است. کاهش HDL کلسترول تنها در زنان در معرض دود سیگار مشاهده می شد. در مردان، دود سیگار همراه با ضربان قلب پایین تر است.

“تایید مطالعه است که حتی مقدار کمی از دود سیگار مضر; این موید یافته های قبلی و گسترش آنها را با اضافه کردن به درجه یقین داریم در انجمن های مضر ما مشاهده می کنند”می گوید: رید. او اضافه می کند که این یافته ها نشان می دهد احتمال نقش مکانیسم کمتر به وضوح تاسیس در دوم سیگار کشیدن، اما در ارتباط با سیگار کشیدن فعال مانند HDL و BMI به رسمیت شناخته شده.

“قدرت واقعی این مطالعه است که این جمعیت بزرگ با قرار گرفتن در معرض بسیار پایین است و هنوز ما را به نتایج بسیار قابل توجه برای قرار گرفتن در معرض مستقیم،” می گوید این مطالعه نویسنده ارشد MPH براکستون D. میچل، دکترا، استادیار پزشکی اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی در مدرسه دانشگاه مریلند صندلی های پزشکی و معاون پژوهش در بخش غدد ، دیابت & تغذيه در گروه پزشکی. “من هنوز برای دیدن چنین اثر نمایشی با این مواجهه کم انتظار داشت خواهد بود.”

احسان آلبرت ریس، دکتر، دکترا، M.B.A.، معاون امور پزشکی در دانشگاه مریلند و رئیس دانشکده پزشکی می گوید، “این مطالعه نشان می دهد راه های جدید از تحقیقات به درک بیشتر در مورد مکانیسم زمینه ای پشت دود سیگار. این واقعیت است که مقدار کمی از قرار گرفتن در معرض تاثیر قابل توجهی در میان Amish غیر سیگاری، جمعیت که سیگار کشیدن در حال حاضر در سطح پایین است باعث نگرانی به جمعیت که سیگار بسیار رایج است باید باشد.”

استعمال دخانیات است قابل پیشگیری علت مرگ در ایالات متحده، مسئول برآورد 480,320 مرگ و میر سالانه، از جمله 41,280 مرگ منتسب به سرطان ریه و بیماری عروق کرونر قلب در معرض دود سیگار بر اساس گزارش سال 2014 از دفتر عمومی مرتبط با.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *