بیان دیدگاه

دست شفا: ماساژ مه سهولت بازگشت درد مزمن

[ad_1]

دست شفا: ماساژ مه سهولت بازگشت درد مزمن

News Picture: Healing Hands: Massage May Ease Chronic Back Pain توسط Gia میلر
گزارش HealthDay

جمعه، آوریل 14، 2017 (HealthDay News)–کمردرد مزمن می تواند یک چالش برای درمان، اما تحقیقات جدید نشان می دهد که ماساژ درمانی ممکن است برخی از تسکین را فراهم.

“فعلی پزشکی دستورالعمل واقع توصیه ماساژ درمانی قبل از استفاده از داروهای مخدر برای کمر درد،” ویلیام سالمند مطالعه اصل محقق را توضیح داد.

“هنوز حتی با کسانی که دستورالعمل پزشک و پرستار هستند نه توصیه ماساژ درمانی” گفت: مهتر. او با گروه دانشگاه کنتاکی خانواده و جامعه پزشکی و خدمات بالینی است.

پایین کمر درد شايع است و برای بسیاری از افراد آن کوتاه مدت است. اما برای حدود 15 درصد از افراد مبتلا به کمردرد، مشکل مزمن می شود و بیش از سه ماه به طول می انجامد گفت نویسنده مطالعه.

هستند بسیاری از گزینه های درمان مؤثر برای درد مزمن کمر و پزشکان اغلب تجویز مسکن های مخدر مانند OxyContin یا Percocet درد. اما این داروها با خطر اعتیاد.

درمان های احتمالی دیگر عبارتند از: ورزش تزریق استروئید تغییرات رفتار کایروپراکتیک طب سوزنی و جراحی بر اساس گزارش موسسه ملی آرتریت و Musculoskeletal و بیماری های پوستی.

مطالعه جدید شبیه سازی دنیای واقعی کمر درد و درمان بود. محققان پزشکان توصیه ماساژ برای افراد مبتلا به کمر درد مزمن می پرسید.

تنها بیش از 100 داوطلب مطالعه سپس با تایید شده، با تجربه ماساژ درمانگر در منطقه خود که به بررسی مشکل و ایجاد طرح درمان زوج شد. مطالعه شرکت کنندگان دریافت 10 درمان است که آنها را به طور مستقیم با درمانگر خود را تنظیم.

بیش از نیمی از شرکت کنندگان کمتر درد پس از 12 هفته بود و بسیاری از گزارش کاهش درد پس از سه ماه ادامه داشت.

اگر چه افراد جوان بهره مند، بیش از حد پژوهش ماساژ درمانی به کار می کرد که بهتر با بیماران 50 ساله و مسن تر، نشان داد.

“نشان می دهد که اکثر پزشکان بیماران خود را برای ماساژ به عنوان درمان مراجعه می توانید

نتیجه این هیجان انگیز است. به گفته بزرگان به دنیای واقعی است”.

“برخی از ارائه دهندگان های پزشکی علاقه به ماساژ گرفته اند، اما بیشتر نمی دانم به چه نوع مفید خواهد بود. ما یاد گرفتیم که فقط بیمار مراجعه کننده به ماساژ درمانگر و آنها اجازه کار برای انتخاب درمان موثر است،”او اضافه شده.

دکتر آندرس کوهن جراحی مغز و اعصاب بخش های ارشد در مرکز بیمارستان بروکلین در نیویورک, ماساژ درمانی را برای بیماران خود را به عنوان بخشی از آنچه که او خواستار طرح جامع درمان توصیه می کند.

“ماساژ عالی راه برای شکستن چسبندگی، و بزرگ برای بافت نرم است,” گفت: کوهن. “اگر کمر درد موضوع بافت نرم مانند عضلات و رباط ها، کار بزرگ. به علاوه، پاداش لمس درمانی وجود دارد.”

بیماران در این مطالعه ماساژ درمانی رایگان دریافت. اما هزینه نیز می تواند توضیح دهد چرا برخی از پزشكان مخدرها عوض توصیه. کوهن که قیمت ماساژ متفاوت است و نه ممکن است تحت پوشش تحت برخی از طرح های بیمه اشاره کرد.

مطالعه شرکت نویسنده نیکی Munk درمانگر ماساژ مجاز است که با علوم توانبخشی و دانشكده بهداشت دانشگاه ایندیانا است. گفت اره پژوهشگران است که نیاز به به طور منظم رخ می دهد هنگامی که کسی آغاز درمان برای کاهش درد ماساژ.

Munk افزوده که تحقیقات بیشتر در مورد نیاز در برنامه نگهداری درد ایده آل. اما نویسندگان این مطالعه فکر می کنم که مردم می تواند به مدیریت کمر درد خود را از طریق ماساژ منظم در برنامه است که متناسب با نیازهای خود را مانند یک بار در ماه یا هر ماه ادامه هنگامی که سطح راحتی دست شده.

Munk نیز اشاره کرد که انتخاب درمانگر حق مهم است.

“دنبال masseuse است که شما می توانید ایجاد رابطه درمانی با گذشت زمان،” او توصیه می شود.

“کمر درد مزمن یک مسئله پیچیده است که نمی توان از فقط یک ساعت ماساژ درمان است. پیدا کردن کلینیک ماساژ درمانی و سوال در مورد درمانگر مانند آموزش مداوم و آموزش های اولیه خود را. همچنین، اطمینان حاصل کنید که درمانگر مجموعه برنامه درمانی که برای شما کار می کنند را”Munk گفت.

مطالعه آنلاین منتشر شد اخیرا در مجله طب درد .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: ویلیام سالمند جونیور، دکتری استاد خانواده و جامعه پزشکی و خدمات بالینی دانشگاه کنتاکی Lexington; نیکی Munk دکتری L.M.T. استادیار، علوم بهداشت دانشکده بهداشت دانشگاه ایندیانا و علوم توانبخشی ایندیاناپولیس; آندرس کوهن، دکتر، رئیس بخش، مغز و اعصاب شهر بروکلین مرکز بیمارستان نیویورک; 14 مارس 2017 دارو درد ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *