بیان دیدگاه

درخودماندگی (اوتیسم) تا حد زیادی افزایش کودکان خطر آسیب به خصوص برای Drowning

[ad_1]

خطر آسیب اوتیسم تا حد زیادی افزایش بچه ها به خصوص برای Drowning

News Picture: Autism Greatly Boosts Kids' Injury Risk, Especially for Drowning توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

سه شنبه, مارس 21, 2017 (HealthDay News)–کودکان مبتلا به اوتیسم هستند در معرض خطر بسیار بالا از غرق شدن در مقایسه با دیگر بچه ها، یک مطالعه جدید نشان می دهد.

بررسي پرونده مرگ بر داشت که کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم 160 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از غرق شدن در مقایسه با جمعیت عمومی کودکان، محققان گزارش شده است.

کودکان مبتلا به اوتیسم–معمولا بین 2 و 3 سال سن–شنا درس فرصت نیاز، حتی قبل از شروع درمان دیگر که کیفیت دراز مدت زندگی خود را بهبود بخشد گفت: نویسنده ارشد دکتر Guohua Li.

“متخصصان اطفال و والدین بلافاصله ثبت نام کودکان در کلاس، قبل از هر درمان رفتاری گفتار درمانی یا کاردرمانی شنا باید به کمک ، “لی گفت. او استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا Mailman دانشکده بهداشت در شهر نیویورک است.

“توانایی شنا برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم است مهارت بقا ضروری است،” او اضافه کرد.

لی و همکارانش کشف آنها را در حالی که بررسی بیش از 32 میلیون گواهی فوت در سیستم پست های حیاتی ملی ایالات متحده ساخته شده. محققان 1,370 نزدیک افراد مبتلا به اوتیسم تشخیص داده که بین 1999 و 2014 مشخص.

به طور کلی, کسی که مبتلا به اوتیسم سه برابر بیشتر احتمال دارد که دچار آسیب مرتبط با مرگ غیر عمدی مطالعه است.

افراد مبتلا به اوتیسم نیز مرگ در سن 36 در مقایسه با سن 72 برای کلی جمعیت لی و همکارانش اشاره کرد.

بیش از یک چهارم مرگ و میر در افراد مبتلا به اوتیسم رخ دهد به علت آسیب دیدگی، اغلب توسط خفقان، خفگی یا غرق شدن، یافته ها نشان داد.

بچه ها بار این خطر داشته باشد. با هم، آن سه نوع آسیب برای حدود 80 درصد از آسیب های کل مرگ و میر در کودکان مبتلا به اوتیسم لی گفت.

کودکان مبتلا به اوتیسم به سرگردان نزدیک بدن از آب، به ویژه هنگامی که آنها لی اشاره اضطراب, احساس هستند.

“آنها تمایل به میل به آب بدن مانند استخر یا استخر یا رودخانه ها،” او گفت. “آنها نیاز به لمس و یا آب به آن نوع آرام اثر, بنابراین آنها را به آب وید و آنها غرق احساس می کنید.”

اوتیسم اختلال عصبي جدی است که یکی در 68 کودکان ایالات متحده، با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است. علائم متفاوت است اما اوتیسم به طور کلی باعث مشکلات با ارتباطات و روابط.

محققان همچنین دریافتند که سالانه تعداد مرگ و میر برای افراد مبتلا به اوتیسم حدود هفت بار از سال 1999 تا سال 2014 افزایش یافته است.

به جای هر چیزی مربوط به اوتیسم است خود را با این حال، لی که برای تشخیص افزایش و تشخیص اوتیسم ویژگی های.

“نرخ تشخیص در دو دهه گذشته افزایش یافته است و مشابه افزایش مرگ و میر در افراد مبتلا به اوتیسم انتظار می رود،” لی گفت.

لی گفت اضافه کردن که تحقیقات بیشتر در مورد نیاز به کشف کردن که چرا این اتفاق می افتد شایع تر است در میان بزرگسالان مبتلا به اوتیسم، خفقان و خفگی است.

مایکل Rosanoff مدیر تحقیقات علمی صحت عامه در اوتیسم صحبت می کند، به توافق رسیدند که تند افزایش مرگ و میر برای افراد مبتلا به اوتیسم است “به احتمال زیاد به علت افزایش تعداد تشخیص اوتیسم در طول همان مدت زمان،.”

پیدا کردن است که افراد مبتلا به اوتیسم است سن در مرگ است که نیمی از آن از مردم در جمعیت عمومی نیز پشتیبانی از تحقیقات قبلی که دو تا 10 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ زودرس آنها نشان داده است، گفت: Rosanoff.

“اوتیسم تنهایی ندارد علت مرگ,” گفت: Rosanoff. “بلکه شرایط مشترک است همکاری به طور پزشکی و روانپزشکی که ایفای نقش در افزایش خطر است. این اسکیزوفرنی و اختلال توجه/بيش فعالي و صرع و افسردگی شامل.”

در نهایت، Rosanoff اشاره کرد که نزدیک به نیمی از کودکان مبتلا به اوتیسم تمایل دارند که سرگردان و غرق شدن است علت عمده مرگ در افراد مبتلا به اوتیسم که سرگردان است.

“پژوهش مانند این را کمک به ما در درک بهتر علل خاص–در این مورد مشترک مربوط به آسیب علل–مرگ است که ممکن است با مداخلات مناسب قابل پیشگیری و قابل اجتناب است،” او گفت. «به عنوان مثال، آموزش ایمنی آب به کودکان مبتلا به اوتیسم مهم است.»

یافته های مطالعه منتشر شد آنلاین 21 مارس در آمریکا مجله بهداشت عمومی .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: Guohua لی، دکتر DrPH استاد، اپیدمیولوژی، کلمبیا دانشگاه Mailman مدرسه بهداشت عمومی, شهر نیویورک; مایکل Rosanoff MPH مدیر، بهداشت عمومی و تحقیقات اوتیسم صحبت می کند; 21 مارس 2017 آمریکا مجله بهداشت عمومی ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *