بیان دیدگاه

خطر آلزایمر HRT نمی پایین تر زنان, مطالعه می یابد

[ad_1]

خطر آلزایمر HRT نمی پایین تر زنان, مطالعه می یابد

News Picture: HRT Won't Lower Women's Alzheimer's Risk, Study Finds توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

پنجشنبه، فوریه 16، 2017 (HealthDay News)–زنان است که استفاده از هورمون درمانی پس از یائسگی ممکن است کاهش خطر ابتلا به آلزایمر ، یک مطالعه جدید نشان می دهد.

با این حال، برخی از شواهد که استفاده طولانی مدت–بیش از یک دهه–ممکن است به کاهش خطر بیماری مغز حافظه سرقت گره خورده است وجود دارد. اما نتایج دور از قطعی بود، محققان اضافه شده.

بررسی آخرین را سوال که آیا درمان هورمون یائسگی می شوند مغز زنان است.

تحقیقات تا کنون است یافته های متناقضی به همراه داشت. از یک طرف، تعداد آزمایش های هیچ مزایای مغز زنان با استفاده از هورمون درمانی گفت دکتر JoAnn Pinkerton مدیر اجرایی انجمن یائسگی شمال آمریکا پیدا کرده اند.

از سوی دیگر آزمایش های کوچک در زمانی که هورمون درمانی پس از یائسگی جراحی داده می شود که زنان “مزایای شناختی” گفت: Pinkerton که درگیر در مطالعه جدید است می توانید ببینید پیدا کرده اند.

در بالای آن، برخی از مطالعات زنان در جهان”واقعی” پیدا کرده اند کاهش نرخ آلزایمر در میان کسانی که شروع درمان جایگزینی هورمون در اوایل–به زودی پس از یائسگی آغاز شد.

در مجموع، تحقیقات پنجره”بحرانی” که در آن هورمون زنانه تفکر و حافظه، ممکن است به نفع وجود دارد با توجه به جولی دوما استادیار روانپزشکی در دانشگاه ورمونت نکات.

چگونه مطالعه جدید, دوما که در این تحقیق شرکت است گفت: متناسب با روشن نیست.

است که تا حدودی به دلیل تعداد موارد آلزایمر مورد مطالعه واقع نسبتا کوچک است در او اشاره کرد. ممکن است زمان بیشتری برای ارتباط استفاده از هورمون با خطر آلزایمر را تبدیل به واضح تر در این گروه است، دوما توضیح داد.

“من می خواهم برای دیدن چه داده ها در پنج شکل یا 10 سال,” او گفت.

در حال حاضر، پیام برای زنان گفت: دوما و Pinkerton، باقى: هورمون درمانی ممکن است گزینه ای را برای زنان نسبتا جوان با علایم شدید یائسگی مانند پر دردسر گرگرفتگی و خشکی واژن.

اما برای جلوگیری از هر گونه بیماری نظر گرفته است.

گفت: “هیچ کس است تجویز استروژن برای مغز زنان،” دوما.

یافته های جدید در بیش از 8،000 زنان فنلاندی است که بین سنین 47 و 56 آغاز مطالعه در سال 1989 است. در آن نقطه و سپس هر چند سال آنها را در استفاده از هورمون آنها منتشر شده.

سپس در سال 1995 که اطلاعات در ثبت ملی نسخه موجود شد. بنابراین، محققان آن را به منظور بررسی گزارش های زنان استفاده می.

بیش از 20 سال پیگیری، 227 زنان مبتلا به آلزایمر تشخیص داده شد.

یافت مطالعه ارتباط بین زنان استفاده از هورمون و خطر بیماری آلزایمر به طور کلی وجود دارد.

یک استثنا بود هر چند: زنانی که به گفته آنها استفاده کرده بودند هورمون برای بیش از 10 سال نصف به احتمال برای توسعه آلزایمر بودند nonusers بودند.

که به عنوان پشتیبانی برای تئوری “پنجره بحرانی”، به گفته محققان، به رهبری دکتر Bushra Imtiaz از دانشگاه از شرق فنلاند در تامپره مشاهده شود می تواند.

است که ممکن است زنان که هورمون پیش بهره مند است.

مشکل هر چند وجود دارد. هنگامی که محققان در داده ها را از رجیستری نسخه–هنوز گزارش های زنانه–نگاه هیچ مدرکی که استفاده طولانی مدت هورمون به آلزایمر پایین تر خطر گره خورده بود.

پس چه می گذرد؟

Imtiaz و همکاران او اشاره به توضیح احتمالی این است: رجیستری رود تنها به سال 1995. چنین زنانی است که با استفاده از هورمون قبل از متوقف و سپس اشتباه را به عنوان nonusers–که بين هورمون درمانی و آلزایمر خطر مادی می تواند طبقه بندی شده.

دوما توافق کردند که ممکن است.

اما وی افزود یافته نیز مورد “معکوس نسب میان علت ومعلول.” می تواند منعکس کننده زنانی که حافظه مشکلات هورمون های گذشته خود را گزارش کرده اند نیست ممکن است در حال توسعه را با دقت استفاده کنید. یا آنها کمتر به احتمال زیاد به ماندن در هورمون برای مدت طولانی ممکن است.

اگر زنان اشتباه تمام یافته های مختلف، با توجه به دوما، نیستی. او گفت: محققان هنوز حال تلاش برای مرتب کردن که آیا برخی از زنان که از هورمون درمانی در یائسگی زود سود ممکن است وجود دارد.

با این حال، در واقع، خط وجود دارد روشن “پایین” برای زنان است که با توجه به هورمون درمانی با توجه به Pinkerton.

“در فقدان یافته های قطعی تر,” گفت: Pinkerton “هورمون درمانی در هر سنی برای جلوگیری یا درمان کاهش در عملکرد شناختی یا زوال عقل توصیه می شود نمی تواند.”

یافته های منتشر شده فوریه آنلاین 15 در مجله مغز و اعصاب .

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: JoAnn Pinkerton، دکتر، اجرایی مدیر انجمن یائسگی شمال آمریکا و استاد گروه زنان و زايمان، نظام سلامت دانشگاه ویرجینیا Charlottesville; دوما جولی، استاد روانپزشکی دانشگاه ورمونت Larner کالج پزشکی، برلینگتون مرتبط; فوریه 15 2017 مغزواعصاب ، آنلاین


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *