بیان دیدگاه

جشن اکتبر Boozing مطالعه لینک به مشکلات قلب

[ad_1]

جشن اکتبر Boozing مطالعه لینک به مشکلات قلب

News Picture: Oktoberfest Study Links Boozing to Heart Woes توسط آلن Mozes
گزارش HealthDay

چهارشنبه, آوریل 26, 2017 (HealthDay News)–به شدت نوشیدن بیش از یک دوره کوتاه از زمان قابل توجهی خطر ریتم غیر طبیعی قلب حتی در افراد سالم آلمانی تحقیقات جدید نشان می دهد افزایش می توانید.

پیدا کردن ناشی از مطالعه انجام شده در جشن اکتبر در مونیخ برگزار جشنواره آبجو باواریا دیرینه هر پاییز. طی دوره 16 روز در سال 2015، محققان دنبال سلامت قلب و نوشیدن الگوهای گروه بیش از سه هزار زن و مرد.

محققان که تقریبا یک سوم گروه ریتم غیر طبیعی قلب–یا “آریتمی قلبی”–در برخی از نقطه در طول جشنواره، درصد بسیار بالاتر از دیده معمولا در میان عموم مردم تجربه کرده است.

بیشتر چه، محققان محاسبه شده که برای هر گرم اضافی در هر کیلوگرم از خون (بالاتر از صفر) مصرف مشروبات الکلی خطر آریتمی 75 درصد افزایش یافت.

مطالعه شرکت نویسنده دکتر موریتس گناهکار، استادیار پزشکی در دانشگاه مونیخ، بیمارستان گفت: گرچه پدیده شناخته شده است، که یافته “.” است

“برای اولین بار ما بودند قادر به نشان دادن که الکل اثر فوری در ریتم قلب است،” او گفت.

او در حالی که شرکت کنندگان در واقع، در مقایسه با سایر مطالعات که در آن مردم را امتحان کنید و رفتار آشامیدنی خود را به خاطر نوشیدن بودند که این اولین مطالعه برای نوشیدن آهنگ و تاثیر آن بر ریتم قلب اشاره کرد.

گناهکار و همکارانش یافته های خود را 26 آوریل در نشریه قلب اروپا منتشر شده است.

دکتر گرگ Fonarow، مدیر مرکز کاردیومیوپاتی Ahmanson UCLA در لس آنجلس ابراز تعجب کمی در یافته.

“آن که مصرف الکل می تواند به افزایش احتمال آریتمی، داشتن است، به خوبی مستند” او اشاره کرد، اضافه کردن پدیده واقع است با توجه به افزایش به برچسب–“سندرم قلب تعطیلات.”

با توجه به ایالات متحده ملی قلب، ریه و خون موسسه، آریتمی قلبی اساسا اختلال برق به عملکرد طبیعی قلب در آن عضله قلب ضربان سریع بیش از حد, بیش از حد کند یا نامنظم است. در اکثر موارد بی ضرر است، اما آن می تواند به قطع جریان معمول خون بالا بردن خطر ابتلا به آسیب جدی بدن و مغز و قلب.

تحصیل در جشن اکتبر شرکت کنندگان به طور متوسط 35 ساله بود و 30 درصد زن بودند.

الگوهای آشامیدنی خود را از عدم شرکت کل به 3 گرم الکل در هر کیلوگرم از خون که حداکثر مجاز توسط محققان متنوع و محدودیت قانونی رانندگی 0.5 گرم الکل در هر کیلوگرم از خون آلمانی به مراتب بیش از.

محققان این است که شخص را مجبور به مصرف حدود 6 تا 10 کوارتی–یا لیتر–آبجو برای رسیدن به حداکثر 3 گرم برآورد.

گوشی را فعال کنید نوار خوانش بارها و بارها، کنار breathalyzer خوانش گرفته شد. نتایج مقایسه با الکل مزمن جامعه بر اساس مطالعه انجام شده در آلمان آگزبورگ ردیابی شد.

در پایان تیم شواهد آریتمی در تقریبا 31 درصد از شرکت کنندگان جشن اکتبر، بسیار بالاتر از 1 به 4 درصد شيوع به طور معمول در جمعیت های بزرگ دیده می شود در بر داشت. بیش از یک چهارم از آریتمی های قلبی بیش از حد ايران (“تاکیکاردی سینوسی”) درگیر.

محققان به این نتیجه رسیدند که مصرف الکل روشن “ماشه” برای افزایش خطر از بی نظمی های ضربان قلب است.

با این حال، گناهکار اذعان کرد که مطالعه بررسی بود نیست که آیا هر شرکت کنندگان هر بیماری قلبی تشخیص داده نشده است که خطر بالا را می تواند بود.

اما او اضافه شد عواقب برای شرکت کنندگان جشن اکتبر “نه بلافاصله دراماتیک است.”

Fonarow موافقت با اشاره به بی نظمی قلب در مطالعه مشاهده “به طور کلی جزئی، گذرا و بدون نتیجه پایدار بود.”

برای توصیه های عملی گناهکار و Fonarow بستری که می توان آن را دشوار است به دقت اشاره کردن مقدار دقیق الکل است که ممکن است خطر آریتمی را آغاز.

“میزان دقیق مصرف الکل مورد نیاز برای تولید احتمال آریتمی های متفاوت افراد,” گفت: Fonarow.

اما وی افزود “الکل این عوارض حتی در افرادی که به طور منظم نوشیدن الکل می تواند داشته باشد.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: Moritz فاطمه گناهکار، دکتر MPH استادیار, پزشکی بیمارستان دانشگاه مونیخ، آلمان؛ گرگ Fonarow، دکتر، مدیر مرکز کاردیومیوپاتی Ahmanson UCLA، لس آنجلس; آوریل 26 2017 نشریه قلب اروپا


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *