بیان دیدگاه

تلویزیون تبلیغات کمک درایو تستوسترون مکمل فروش

[ad_1]

تلویزیون تبلیغات کمک درایو تستوسترون مکمل فروش

News Picture: TV Ads Help Drive Testosterone Supplement Sales توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

سه شنبه, مارس 21, 2017 (HealthDay News)–آگهی های تلویزیونی خار رونق در درمان های تستوسترون، بسیاری از مردان که آنها نیاز به درمان جایگزینی هورمون قانع کننده کمک کرده اند یک مطالعه جدید نشان می دهد.

در مکان هایی زد که در آن آگهی درمان های تستوسترون، محققان کشف افزایش تست T کم شروع جایگزینی تستوسترون در بيماران جدید و درمان تستوسترون بدون تست مناسب برای دیدن اگر سطح هورمون غیر طبیعی کم شد.

نویسنده سرب جواد برادلی لیتون استادیار پژوهش از همه گيري با دانشگاه کارولینای شمالی در Gillings مدرسه جهانی بهداشت گفت: “ما دریافتیم که آگهي پخش مربوط به استفاده های جدید تست جدید و جدید استفاده بدون پایه آزمایش های اخیر، بود”.

درمان جایگزینی با تستوسترون رونق در سال های اخیر با تعداد بیماران جهش از 1.3 میلیون نفر در 2009 به 2.3 میلیون در سال 2013 بر اساس سازمان غذا و داروی آمریکا تجربه. 70 درصد تجویز تستوسترون مردان بین سنین 40 و 64 است.

لیتون و همکارانش مشکوک که بثورات آگهی های تلویزیونی مستقیم به مصرف کننده از اثر تستوسترون پایین ممکن است پشت علاقه افزایش در مردان هورمون درمانی.

گفت لیتون

“داشته است برخی از افزایش سریع و بسیار بزرگ در استفاده از تستوسترون در ایالات متحده, و ما اشاره کرد که بسیاری از آن در مردان با دلایل واقعا معلوم نیست با استفاده از تستوسترون، شده بود”. “ما که بسیاری از آنها پایه توصیه می شود راهنمای آزمون وجود ندارد و که بسیاری از آنها تا به حال میزان طبیعی تستوسترون یافت.”

به بررسی لینک های بالقوه محققان بررسی رأی این آگهی در 75 مناطق در سراسر ایالات متحده و آنها نسبت به تقاضای بیمه تجاری تستوسترون درمان.

شدت تبلیغات “کم تی” متنوع جغرافیایی منطقه و زمان، با بالاترین شدت در جنوب شرقی ایالات متحده دیده و با ماه اعم از بدون مواجهه آگهی به طور متوسط 13.6 مواجهه هر خانواده، محققان کشف.

آنها بیشتر یافت که حدود 1 میلیون نفر از مردان 17.2 ميليون با بیمه های خصوصی در این بازار خود را در حالی که بیش از 280,000 تستوسترون درمان بین 2009 تا 2013 برای تستوسترون پایین آزمایش بود.

توسط ارتباط دو واقعیت محققان به این نتیجه رسیدند که آگهي که پخش باعث افزایش ظریف و قابل توجه و تجمعی در درمان با تستوسترون.

لیتون

“ما دریافتیم که آگهي مورد 0.6 درصد افزایش است که مانند آن بسیار صدا نمی, مربوط بود اما برخی از این مناطق بود 200 تبلیغات مواجهه بیش از مدت زمان” می گوید. “Cumulatively، آن واقعا برای برخی از افزایش بسیار قابل توجهی در تست تستوسترون و استفاده منجر می شود.”

بودجه صنعت تبلیغات که هشدار عمومی درباره اثر “کم تی” به نظر می رسد به موثرتر از تبلیغات هاوکینگ محصولات تستوسترون خاص، لیتون اضافه شده. محققان مشاهده درباره 1 درصد افزایش در درمان با تستوسترون برای هر آگهی حدود دو برابر قوی که برای محصولات خاص مانند ژل تستوسترون مشاهده.

تایید FDA اصل درمان های تستوسترون برای درمان یک وضعیت پزشکی خاص به نام هیپوگنادیسم، لیتون گفت. مردان مبتلا به این بیماری می تواند به اندازه کافی تستوسترون معمولا به علت اختلال غده ای و یا بیماری های دیگر را تولید نمی کند.

بسیاری از مردان در حال حاضر را یا تستوسترون طبیعی قطره وابسته به سن در سطح تستوسترون یا علائم مبهم مثل عدم حیات یا ناتوانی جنسی است که ممکن است یا ممکن است نه مربوط به پایین تستوسترون تجویز می شوند، او گفت.

به گفته دکتر ریچارد کراویتز داخلی با دانشگاه کالیفرنیا، دیویس نظام سلامت و مدیر مرکز دانشگاه ساکرامنتو درمان با تستوسترون را می توان گران،. به عنوان مثال، ژل تستوسترون می تواند Axiron مورد 630 دلار در ماه هزینه.

با این حال، لیتون و کراویتز هر چند که معلوم نیست چه مقدار پوشش در سال های اخیر tightened است که شرکت های بیمه برای پوشش درمان تستوسترون پایین ادامه اشاره کرد.

Courgi گفت: پزشکان بدون تست مناسب می تواند ویرانگر باشد که استفاده از چنین عواقب وخیم گفت: دکتر رابرت Courgi، یک متخصص غدد در Northwell بهداشت و درمان بیمارستان Southside در ساحل خلیج N.Y.

“The استفاده از تستوسترون می تواند منجر به نگران هستیم. “سوء استفاده از تستوسترون به بیماری های قلبی و سرطان کبد می شود. در یک زمان استفاده از استروژن بسیار محبوب بود تا آن را با بیماری قلبی مرتبط است. در حال حاضر تاریخ خود را با تستوسترون به جای استروژن تکرار می کند.”

درمان تستوسترون می تواند به بهبود عملکرد جنسی در بعضی از مردان اما زیادی برای بهبود کلی انرژی و زنده دلی و عملکرد فیزیکی یا روانی توانایی را با توجه به یافته های اخیر از یک سری از آزمایش های بودجه فدرال در جایگزینی تستوسترون انجام خواهد داد.

آزمایش های بالینی نیز گزارش شده که پلاک های شریانی افزایش قابل توجهی در مردان با استفاده از تستوسترون درمانی، آینده خطر حمله قلبی یا سکته مغزی را بالا بردن.

“است هنوز مشخص نیست که آیا مزایای درمان بیشتر از خطرات در کسانی که در هستند نه به وضوح با کمبود تستوسترون اما که ممکن است هنوز”احساس بهتر”در درمان با تستوسترون,” گفت: دکتر Minisha Sood غدد Lenox تپه مندی در شهر نیویورک.

در میان بینندگان تلویزیون تبلیغات مواد مخدر “این درجه اول ایجاد شده برای مقاصد تبلیغاتی باید بدانند،” کراویتز گفت. “واقعا مطالب اموزشی آنها نیست. شما باید با چشم باز بروید و درک تجاری هنوز تجسم متعادل ارائه شود ممکن است.”

مطالعه جدید 21 مارس در مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شد.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: جواد برادلی لیتون دکترا، استادیار پژوهش، اپیدمیولوژی, دانشگاه کارولینای شمالی Gillings مدرسه از جهانی بهداشت; ریچارد کراویتز، دکتر، محمود، استاد و داخلی، دانشگاه کالیفرنیا، دیویس سیستم بهداشت و درمان و رئیس دانشگاه مرکز ساکرامنتو; رابرت Courgi، دکتر، غدد، در سلامت Northwell Southside بیمارستان، از ساحل خلیج، نیویورک; Minisha Sood دکتر غدد Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; 21 مارس 2017 مجله انجمن پزشکی آمریکا


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *