بیان دیدگاه

تحلیل: میلیون ها نفر را از دست دادن سلامت پوشش تحت GOP تعمیرات اساسی

[ad_1]

تجزیه و تحلیل: میلیون ها نفر را از دست دادن سلامت پوشش تحت GOP تعمیرات اساسی

News Picture: Analysis: Millions Would Lose Health Coverage Under GOP Overhaul توسط کارن Pallarito
گزارش HealthDay

دوشنبه, مارس 13, 2017 (HealthDay News)–دفتر بودجه کنگره (CBO) گفته دوشنبه که 14 میلیون نفر بیشتر تحت خواهان طرح قانون مراقبت از مقرون به صرفه جایگزینی توسط یدلایمخیرات 2018 ایجاد می شود ، همچنین به عنوان شناخته شده Obamacare.

دفتر بودجه غیر حزبی گفت: این تعداد به 24 میلیون 2026, پس از تغییرات پیشنهادی GOP پزشکی و یارانه به خریداران فردی پوشش بازار است که بخشی از Obamacare رو در رو.

طرح جمهوری خواه دولت فدرال 337 میلیارد دلار بیش از ده سال آینده را نجات دهد، CBO گفت.

تجزیه و تحلیل تضاد رئیس جمهور دونالد تهمت ادعای که هیچ کس از دست خود پوشش تحت تعمیرات اساسی پیشنهادی جمهوری خواه، با توجه به گزارش های خبری.

رهبران جمهوری خواهان می گویند پیشنهاد خود را برای رفع بسياري از آنچه گویند شکست Obamacare از جمله افزایش حق بیمه و deductibles و طرح های بیمه کمتر از آن را انتخاب کنید طراحی شده است.

دفتر بودجه کنگره کنگره با تجزیه و تحلیل بگمارند برای تصمیم گیری های اقتصادی و بودجه و با برآورد مورد نیاز برای فرایند بودجه کنگره آمریکا می کند.

گزارش CBO مهمات را به مخالفان–هم محافظه کاران و لیبرال ها–طرح جمهوری خواه فراهم شود. به عنوان قانونگذاران محافظه کار است که اندازه گیری اندازه کافی به جنبه های Obamacare که سوار تا هزینه های بیمه درمانی را جایگزین رفتن نیست می گویند عمده درماني و سازمان های مصرف کننده نسبت به برنامه آمده اند.

قبل از انتشار این گزارش خانه بلندگو پل رایان پاسخ منتقدان GOP طرح محور Obamacare اصطلاح فردی دستور اکثر آمریکایی ها نیاز به حفظ پوشش بیمه درمانی اشاره کرد که به دنبال.

“یک چیز من خاصی اتفاق می افتد است CBO خواهند گفت ‘نه به عنوان بسیاری از مردم می کنید پوشش gosh، خوب،.’ می دانید چرا؟ زیرا این دستور دولت نیست،”او در CBS'”چهره کشور”کرد.

در حالی که جایگزینی جمهوری خواه به نام قانون مراقبت های بهداشتی آمریکا به مردم برای خرید پوشش نیاز ندارند، آن مصرف کنندگان است که بدون بیمه درمانی برای مدت زمان و سپس سعی کنید آن را خرید به جریمه کردن.

زیر اندازه گیری مجلس نمایندگان از شکاف پوشش بیش از 63 روز نرخ بالاتر را بدنبال خواهد داشت. بیمه اجازه اضافه کردن در اضافه کردن 30 درصد حق بیمه برای یک سال خواهد بود.

30 میلیون نفر می تواند به مجازات آن و مسن تر نسبت به افراد جوان با توجه به تجزیه و تحلیل از صندوق مشترک المنافع بپردازید.

در روز جمعه ان بی سی “دیدار با مطبوعات،” وزیر بهداشت و خدمات انسانی تام قیمت گفت، “ما یک فرصت عالی برای افزایش پوشش بیش از که در آن ما هستند در حال حاضر است.” مصاحبه با

مشکل در حال حاضر است ناتوانی مردم در دریافت مراقبت به آنها نیاز است چرا که پوشش بیمه درمانی رسيدند، تحت Obamacare شدن است گفت: قیمت.

“حق بیمه بالا و deductibles هستند تا. 50.000 دلار به 60،000 دلار–و شما معافیت 8،000 $ است اگر شما یک فرد وجود دارد; $10،000; 12،000 $–شما که کارت بیمه، اما شما پوشش ندارد ممکن است,”گفت: قیمت.

کارشناسان انتظار تحليل CBO به تشدید بحث میان جناح در حال حاضر در مجمع بیش از لغو Obamacare.

در یک طرف جمهوری خواهان متوسط است که در پشت خانه بلندگو رایان استراتژی سه جانبه برای اصلاحات هستند. گام اول عبور آمریکا قانون مراقبت های بهداشتی به ابعاد کلیدی Obamacare برگردید. بیل اصطلاح آشتی که نیاز به رای اکثریت به تصویب در مجلس سنا هنوز اکثریت 60 رای که نیاز به برخی از انواع دیگر از قانون.

رایان خیال پردازی سپس اسکناس های اضافی به دیگر جنبه های بهداشت و درمان اصلاحات معرفی می کند. جمهوریخواهان گفته اند که برخی ویژگی های Obamacare است که آنها می خواهم به حفظ وجود دارد. این خدمات عبارتند از کودکان را در طرح سلامت پدر و مادر باقی می ماند تا زمانی که آنها به نوبه خود 26 این امکان و اجازه می دهد نه بیمه انکار پوشش به افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی از قبل موجود.

اما جمهوری خواهان محافظه کار adamant است که نشان دهنده طرح GOP کمی بیشتر از نسخه آبکی پرزیدنت باراک اوباما امضا قانون بهداشت و درمان.

عطف جیم اردن (R-اوهایو)، از مؤسسین محافظه کار خانه آزادی انجمن، به گفته “روباه اخبار یکشنبه” است که “کلید است که اجازه دهید آنچه ما رای دهندگان چه خواهيم شد گفت: بیایید لغو Obamacare، نه ایجاد نوعی متفاوت از Obamacare.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: مارس 13, 2017، گزارش دفتر بودجه کنگره; مشترک المنافع صندوق نیویورک شهر; “ملت مواجه می شوید”. “دیدار با مطبوعات”; “روباه اخبار یکشنبه”


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *