بیان دیدگاه

تجربی مواد مخدر نشان می دهد وعده برای سرقت از دید چشم وضعیت

[ad_1]

وعده دهد مواد مخدر تجربی برای سرقت از دید چشم وضعیت

News Picture: Experimental Drug Shows Promise for Sight-Stealing Eye Condition توسط استیون Reinberg
گزارش HealthDay

چهارشنبه، ژانویه 18، 2017 (HealthDay News)–مواد مخدر تجربي ممكن است روزى را درمان ساده تر برای بیماران مبتلا به دید تهدید وابسته به سن ماکولا، محققان می گویند.

تا کنون مواد مخدر–AXT107–به نام تنها در موش و خرگوش آزمایش شده، اما نیاز به تزریق های کمتری نسبت به درمان های فعلی برای جلوگیری از از دست دادن بینایی. درمان های فعلی نیاز به تزریق مکرر به طور مستقیم به چشم.

گفت:

“ما تزریق AXT107 در انسان ممکن است یک اثر قابل ملاحظه ای طولانی تر از درمان های فعلی پیش بینی” دکتر پیتر Campochiaro محقق. او استاد چشم پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور است.

“جای چشم تزریق هر چهار تا شش هفته، ما امیدواریم که آن چند ماه بین تزریق می شود،” او گفت.

تست مواد مخدر در خرگوش تنها دو ماه به طول انجامید اما مواد مخدر گفت: Campochiaro بی خطر و موثر, به نظر می رسد.

محققان اميدوارند که اولین آزمایش های انسانی اواخر سال جاری شروع. این فاز 1 محاکمه تست ایمنی این دارو در افراد, اما آزمایشات بیشتری مورد نیاز برای دیدن چگونه موثر است را، Campochiaro گفت.

تحقیقات با حیوانات همیشه نتایج مشابه در مردم تولید کند.

وابسته به سن ماکولا شایع چشم و علت عمده از دست دادن بینایی در میان افراد سن 60 و بالاتر، بر اساس گزارش موسسه ملی بهداشت، است.

این وضعیت باعث صدمه به ماکولا نقطه کوچک در نزدیکی مرکز شبکیه و بخش چشم مورد نیاز برای دید تیز.

در برخی از افراد وابسته به سن ماکولا پیشرفت آهسته که از دست دادن بینایی برای مدت زمان طولانی رخ می دهد نیست. در دیگران، این بیماری پیشرفت سریع تر و ممکن است منجر به از دست دادن بینایی در یک یا هر دو چشم با توجه به موسسات ملی بهداشت.

به عنوان وابسته به سن ماکولا پیشرفت منطقه تاری در نزدیکی مرکز بینایی یک علامت شایع است. با گذشت زمان، منطقه تاری بزرگتر ممکن است و ممکن است لکه های خالی در مرکز بینایی توسعه. اشیاء نیز روشن از آنها استفاده می شود به نمایش داده نخواهد شد.

وابسته به سن ماکولا به خودی خود به کوری کامل منجر شود، موسسات ملی بهداشت می گوید. از دست رفتن دید مرکزی است که با این حال، با فعالیت های ساده مانند توانایی دیدن چهره و درایو و کوک و خواندن و نوشتن اختلال ایجاد کند،.

یک نوع از این بیماری به عنوان “مرطوب” یا نئوواسکولار وابسته به سن ماکولا شناخته شده است. این نوع توسعه هنگامی که عروق خونی جدید فرم و نشت مایع و خون به چشم باعث تورم و آسیب با توجه به موسسات ملی بهداشت.

درمان برای این نوع از دژنرسانس ماکولا اثر محدود است و نیاز به تزریق ماهانه به طور مستقیم به چشم برای جلوگیری از ریزش غیر قابل برگشت دید Campochiaro توضیح داده شده.

اما تزریق AXT107 در حیوانات دو بار به عنوان طولانی به عنوان داروهای معمول مانند aflibercept (Eylea) به طول انجامید. Aflibercept جلوگیری از رشد عروق خونی توسط مسدود کردن پروتئین فاکتور رشد اندوتلیال عروقی (VEGF) نامیده می شود.

AXT107 همچنین VEGF و سه عامل دیگر که ترویج رشد عروق خونی، Campochiaro گفت.

علاوه بر این، AXT107 ژل درون چشم است که اجازه می دهد تا آن را به بیش از چند ماه آزاد کاهش شماره چشم تزریق نیاز بیماران برای کنترل این بیماری به شکل، او گفت.

“AXT107 تا به ارائه راه را به خوبی ممکن است یا عوارض بهتر بيماران با درمان های فعلی است، اما با کمتر بازديد و تزریق می شود،” گفت: Campochiaro.

گزارش 18 ژانویه در مجله منتشر شده علوم پزشکی انتقالی .

یک متخصص چشم درگیر نیست با مطالعه گفت: فرکانس درمان می تواند یک مشکل.

“مبتلا به دژنراسیون ماکولا وابسته به سن است سیل دفتر با تزریق چند” گفت: دکتر مارک Fromer، چشم پزشک در بیمارستان تپه Lenox در شهر نیویورک.

“چون شما 60 تا 80-ساله بیماران، ما نیاز به درمان که آخرین دیگر, آن را تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به شرکت آمد هر ماه است. این کار را انجام، اما خشن، “Fromer گفت.

کمتر بیمار است برای آمدن به مطب دکتر بهتر رعایت، او گفت.

“اگر آنها می تواند در پنج یا شش بار در سال این خیلی بهتر است برای سازگاری بیمار و نیز ممکن است در مراقبت بهتر نتیجه” Fromer گفت. “هر چیزی که میتوانیم انجام دهیم کاهش بیمار بازديد پلاس است.”

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: پیتر Campochiaro، دکتر، استاد، چشم پزشکی، دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور; مارک Fromer دکتر چشم پزشک، Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; 18 ژانویه یدلایمخیرات 2017 طب انتقالی علم


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *