بیان دیدگاه

بچه ها با ADHD را 6.1 میلیون بازدیدکننده داشته است دکتر سال در ایالات متحده: سی دی سی

[ad_1]

بچه ها با ADHD را 6.1 میلیون بازدیدکننده داشته است دکتر سال در ایالات متحده: سی دی سی

News Picture: Kids With ADHD Make 6.1 Million Doctor Visits a Year in U.S.: CDC توسط دنیس تامپسون
گزارش HealthDay

پنجشنبه, ژانویه 26, 2017 (HealthDay News)–کودکان و نوجوانان با اختلال توجه/بيش فعالي حساب بیش از 6 میلیون پزشک دفتر بازديد سال در ایالات متحده آمریکا ، می گویند ارتش آمريکا.

متوسط 6.1 میلیون سفر به پزشک متخصص اطفال یا روانپزشک کودکان در سن 4 تا 17 در 2013 درگیر درمان ADHD تشخيص داده شده بر اساس گزارش از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

به گفته نویسنده ارشد جیل Ashman نشان دهنده تعداد 6 درصد بازديد همه بچه ها به پزشک در سال 2013،. او متخصص با ۶۵۲ مرکز ملی آمار سلامت (NCHS) است.

زمانی که 4 درصد بازديد پزشک مربوط به درمان ADHD درصد از یک دهه پیش از آن، افزایش یافته است، او گفت.

“آن افزایش یافته است,” گفت: Ashman. “آن از 4 ميليون به 6 میلیون بازدید در هر سال رفت.”

ADHD با بي توجهي overactivity و تکانشگری است که می تواند تداخل با آموزش و روابط مشخص می شود. كودكان اغلب توصیه می شود درمان شامل ترکیبی از پدر و مادر/معلم آموزش و دارو برای کودک، با توجه به CDC.

مطالعه جدید بازدیدکننده داشته است دکتر هشت از 10 که برای زخم با نسخه پزشک برای دارو محرک سیستم عصبی مرکزی، داروهای تجویز شده اغلب برای این اختلال ADHD در بر داشت. آیا ریتالین (متیل فنیدیت)، Focalin (dexmethylphenidate) و Adderall (/dextroamphetamine آمفتامین) در این دسته از دارو هستند.

با این حال، این اعداد یا تعدادی از بچه های مبتلا به ADHD یا شماره در مواد مخدر ADHD را منعکس, روانپزشک کودک و Ashman اشاره کرد.

مطالعه ارزیابی میزان مراقبت از سلامت کودکان به ADHD در نظر گرفته شده است و اینکه آیا این اختلال در حال صحبت گفت: Ashman overtreated یا undertreated.

دکتر جفری Newcorn، دانشکده Icahn پزشکی در کوه سینا در شهر نیویورک، گفت که متوسط بازديد 6.1 میلیون می تواند سفرهای متعدد توسط همان بچه ها را شامل و که می تواند همچنین منجر به عدم از بازديد ظاهرا مرتبط به كمبود مواد مخدر نسخه. Newcorn مدیر ADHD و یادگیری بخش اختلالات در مدرسه است.

کودکان و نوجوانان مصرف داروهای ADHD دکتر بیشتر به مطمئن شوید دوز خود را صحیح و دارو کار شده، Newcorn اشاره کرد.

گفت: “من فکر می کنم احتمال مورد بازديد بازديد بیش از حد نشان داده شده در بانک اطلاعاتی پزشکان دفتر دارو،” Newcorn. “اگر شما از دیدن پزشک مراقبت های اولیه و شما نیست مصرف دارو، احتمالا بازدید که لازم نیست.”

با توجه به تحقیقات CDC قبل 6.4 میلیون کودک توسط والدین به تشخیص ADHD در برخی از زمان دریافت گزارش شد.

این پژوهش جدید می یابد که میزان بازدید ADHD بیش از دو بار به عنوان بالا برای پسران اما دختران بود. پسران بازدید دکتر در نرخ 147 در هر 1000 در مقایسه با 62 در هر 1000 برای دختران.

Newcorn گفت: این تعداد به نظر می رسد نشان می دهد که دختران با ADHD در حال شناسایی و درمان.

گفت: “ما فکر می کنیم نسبت واقعی جنسیت ADHD در مورد دو پسر به یک دختر است، اما در برخی از تنظیمات به مراتب بیشتر پسران نسبت به دختران وجود دارد،” Newcorn. “واقعیت این است که این شماره ها خیلی نزدیک به نسبت جنسیتی پذیرفته شده نشان می دهد که دختران با ADHD در حال شناسایی و درمان. تنها اختلال پسران نیست.”

48 درصد بازديد ADHD توسط کودکان و نوجوانان با متخصصان اطفال شد. سی و شش درصد با روانپزشک و 12 درصد با پزشکان خانواده با توجه به مطالعه منتشر شده در ژانویه NCHS اطلاعات مختصر بودند.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که تعدادی از بچه ها با ADHD با اختلالات روانی دیگر مشکل نیز.

حدود 29 درصد از بازديد ADHD نیز شامل تشخیص دیگری سلامت روانی مشکل محققان دریافتند. این شامل اختلالات خلق و خوی، اضطراب و اختلال عاطفی.

با وجود این جزئیات ارسال متخصص نیویورک این نتیجه رسیدند که گزارش “سوالات بیشتر از جواب آن را افزایش می دهد.”

“گزارش شناسایی برخی از شرایط روانی ثانویه در برخی از این کودکان دیده می شود، اما هیچ اسمی از بسیاری از شرایط معمول است که دیده می شود در کودکان مبتلا به ADHD،” گفت: دکتر اندرو Adesman.

این شرایط شامل مشکلات خواب ضعف هماهنگی حرکتی oppositionalism و ناتوانی در یادگیری، گفت: Adesman. Adesman گفت: او رئیس از رشدی و رفتاری اطفال در مركز طبي كودكان کوهن در هاید پارک، نیویورک جدید

“آن بیش از 6 میلیون پزشک نوبت معاینه برای کودکان با توجه به كمبود آنها مورد نیاز شد آشکار است” است. “متاسفانه، این گزارش مشخص نشده چگونه بسیاری از کودکان مبتلا به ADHD قادر به دیدن پزشک برای ارزیابی و درمان شد، یا چقدر خانواده ها دشواری بود که دارو بود با پزشک خود را توصیه شده است.”

MedicalNews
حق طبع و نشر © یدلایمخیرات 2017 HealthDay. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: جیل Ashman، Ph.D.، آمار ایالات متحده مرکز ملی آمار بهداشت; جفری Newcorn، md، مدیر، بخش ADHD و اختلالات یادگیری Icahn دانشکده پزشکی کوه سینا نیویورک شهر; اندرو Adesman، دکتر، رئیس رشدی و رفتاری اطفال، مرکز طبی کودکان کوهن، جدید هاید پارک، نیویورک; ژانویه 2017 مختصر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری را در مرکز ملی برای داده های سلامت NCHS آمار


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *