بیان دیدگاه

بهترین راه های لاغری سریع

 چگونه لاغر شویم

Water Assisted Liposuction (WAL)

لیپوساکسن و لاغری با کمک فشار آب

برای درک بهتر این روش ، می توان آنرا به کارواش تشبیه کرد که با فشار آب لکه های روغن ، و کثیفی های روی سطح ماشین شسته می شود.

در روش  WAL  نیز که جزو روشهای تهاجمی محسوب می گردد با ایجاد سوراخ در پوست کانول دستگاه که آب را با فشار خارج می کند به بافت چربی هدایت می گردد و سلولهای چربی بر اثر این فشار آب از هم گسسته می شوند.

از نقاظ ضعف این روش می توان به ورود بیش از حد آب به بدن و ایجاد عوارض مرتبط منجله اختلالات الکترولیتی بدن و ایجاد بی نظمی ضربان قلب بصورت بالقوه اشاره کرد از طرف دیگر بدلیل حجم زیاد آب وارد و خارج شده به ا بافتها ، سطح داروی بی حسی را کاهش می دهد و برای از بین رفتن درد پزشک مجبور به تزریق مجدد داروهای بیحسی مانند لیدوکائین نماید که این مساله شانس مسمومیت با داروهای بیحسی را افزایش می دهد.

Water Assisted Liposuction 1

2Water Assisted Liposuction

نام تجاری یکی از این دستگاهها که در ایران وجود دارد Body Jet  می باشد.

body-jet

کلينيک تخصصي دکتر جواهري،در ضمينه عمل ليپوماتيک،ليپوليز،اولترازد فعاليت دارد و کليه اين فعاليت ها به صورت کاملا قانوني و رسمي بوده.پيکر تراشي بسيار حرفه اي را با دکتر جواهري تجربه کنيد و ديگر نگران چگونه لاغر شدنتان نباشيد.تمامي توضيحات مربوط به عمل ها در وب سايت موجود ميباشد و شما ميتوانيد گالري تصاوير مورد نظر را به صورت کامل مشاهده کنيد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *