بیان دیدگاه

بعد برای مبادلات Obamacare بیمه چیست؟

[ad_1]

بعدی برای مبادلات بیمه Obamacare چیست؟

News Picture: What's Next for the Obamacare Insurance Exchanges? توسط کارن Pallarito
گزارش HealthDay

پیشگیری & سلامتی اخبار

جمعه، فوریه 10، 2017 (HealthDay News)–آمریکایی که فروش بیمه از طریق بازار نام قانون مراقبت از مقرون به صرفه (ACA) می تواند داشته باشد کمتر بهداشت انتخاب طرح و چهره جدید ثبت نام موانع و فشار در سال 2018، هزینه سلامت سیاست تحلیلگران می گویند.

فاقد وضوح در آینده نام، همچنین به عنوان شناخته شده Obamacare چند بزرگ بیمه می گویند آنها می توانید گزینه های خود را برای 2018 وزن هستند.

مدیر عامل شرکت سرود جوزف سوئدی سرمایه گذاران در تماس درآمد هفته گذشته که این شرکت “داشته رفع کوتاه مدت” نیاز به قانون اصلاحات جنجالی بهداشت تعیین میزان مشارکت 2018 خود گفت.

Bertolini علامت گذاری به عنوان مدیر عامل شرکت Aetna آن بیشتر با صراحت گفتن سرمایه گذاران قرار دهید، “ما قصد بودن در بازار برای 2018 است.” با این حال، وی افزود که این شرکت را شرکت “که در آن ما مناسب است فکر می کنم.”

لیدیا دستگیره های تحلیلگر ارشد در گروه مدافع بهداشت خانواده در ایالات متحده آمریکا، گفت: دشوار است بگوییم چه بیمه تصمیم گیری از یک منطقه از کشور به بعد بازی. “اما من فکر می کنم ترک آن همه مورد مصرف کنندگان داشتن انتخاب های کمتر در برخی از بازارهای در سال 2018،” او گفت.

رئیس جمهور دونالد تهمت می گوید او به جای Obamacare با چیزی بهتر در نظر دارد، اما جزئیات این پیشنهاد هنوز منتشر خواهد شد.

در ضمن بیمه سلامت جهت شرکت در بازار قانون مراقبت از مقرون به صرفه در سال آینده باید شروع به پر کردن برنامه های درمانی پیشنهادی و بررسی نرخ برای دولت نظارتی این بهار.

آنها “قوانین جاده برای 2018 به منظور طراحی خود را از طرح ارائه شده و نرخ های نهایی باید” توضیح داد کوین لوسیا پژوهش استاد و مدیر پروژه در موسسه سیاست سلامت دانشگاه جورج تاون در واشنگتن D.C.

If وجود دارد هیچ قانون روشن، که عدم اطمینان در سال آینده حق بیمه و بیمه تصمیم گیری شرکت منعکس خواهد شد ، او گفت.

به عنوان مثال، پایان دادن به ماموریت اکثر آمریکایی ها نیاز به بیمه بدون قانون مراقبت از مقرون به صرفه جایگزینی افزایش حق بیمه قابل توجه در سال 2018، با توجه به تجزیه و تحلیل توسط لوسیا و همکارانش می تواند منجر به.

دولت تهمت گزارش کار شده بر روی تغییرات قانون پیشنهادی بیمه سلامت در بازار سال آینده باشیم.

دولت به زودی آزاد مقررات پیشنهادی اجرای چند تغییر کلیدی، با توجه به اخبار سازمان سياسى . براساس اسناد پیش نویس دولت به اتهام مسن تقریبا سه و-نیم بار بیش از آن جوانان، تا از نسبت سه به یک کنونی the قانون تاسیس گفت: منابع خبری اتهامات به دنبال.

تغییرات دیگر فکر توسط دولت می تواند دوره ثبت نام سالانه را به نصف کاهش دهد، قوانین اطراف ویژه ثبت نام شدگان سفت و شل قوانین بر درصد هزینه های درمانی است که بیمه پوشش باید، با توجه به سياسى .

مقرون به صرفه مراقبت از عمل را عدم جذب تعداد کافی از بزرگسالان جوان، سالم برای جبران هزینه های بالاتر از بیمه اعضای مسن تر، sicker مشکل مداوم بوده است. برخی از بیمه کاهش یافته یا به شرکت در 2017، فلس دار با اشاره به افت شدید در ثبت نام. بسیاری دیگر برنامه های بهداشتی ارائه شده اما افزایش نرخ حق بیمه.

موریس Caitlin مدیر برنامه خانواده ایالات متحده آمریکا برای تحول نظام سلامت گفت: قانون دولت تهمت گزارش “پوشش کمتر مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان، را خصوص مسن در بازار.”

AARP در نظر اگر آن مقررات افراد مسن بیشتر، تپه شارژ پیشرفت دولت مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت پیگرد روز سه شنبه گزارش داد.

حکومت قادر به ایجاد موانع جدید به ثبت نام جوانان نیز، موریس می گوید.

“جوان تر بزرگسالان آمدن کردن پدر و مادر خود را بیمه در [age] 26 ممکن است را وارد کنید از طریق دوره ثبت نام ویژه ای، تحت این قانون پیشنهادی اسناد اضافی نیاز” او گفت. “و موانع بیشتر شما برای بزرگسالان جوان سالم به ثبت نام، کمتر احتمال دارد آنها را به انجام آن هستند” نیاز دارد از آنجا که جوانان به طور کلی بهداشت و درمان فوری ندارند.

با وجود عدم قطعیت اطراف ACA بیش از 12.2 میلیون نفر برای پوشش این سال پنجشنبه گزارش اسوشیتدپرس، امضا.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: دستکش لیدیا، تحلیلگر ارشد و Caitlin موریس، مدیر برنامه برای سلامت سیستم تحول خانواده در ایالات متحده آمریکا، واشنگتن دی سی. کوین لوسیا J.D. تحقیق استاد و مدیر پروژه، موسسه سیاست بهداشت، دانشگاه جورج تاون، واشنگتن دی سی; شرکت Aetna سه ماههٔ چهارم درآمد اسمش سرود شرکت سه ماههٔ چهارم درآمد اسمش; آسوشیتد پرس


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *