بیان دیدگاه

بسیاری با پیشرفته ریه سرطان نمی درمان که ممکن است کمک

[ad_1]

بسیاری با سرطان ریه پیشرفته درمان است که ممکن است

News Picture: Many With Advanced Lung Cancer Don't Get Treatments That Might Help

جمعه، ژانویه 20، 2017 (HealthDay News) کمک کنید–ایالات متحده بسیاری از بیماران مبتلا به سرطان ریه در اواخر مرحله درمان است که می تواند طولانی تر کردن زندگی خود را دریافت، مطالعه جدید نشان میدهد.

محققان در دانشگاه کالیفرنیا، دیویس مرکز جامع سرطان تجزيه و تحليل 1998-2012 اطلاعات از پایگاه داده سرطان آمریکا ملی.

آنها دریافتند که بیش از یک در هر نفر پنج با غیر کوچک سلول سرطان ریه (NSCLC)–تا کنون فرم پیشرو بیماری–آیا هر نوع درمان متحمل است. که شیمی درمانی و پرتو درمانی یا عمل جراحی، محققان گفتند.

بسیاری از بیماران درمان نشده در زنان، سالمندان، اقلیت های کم درآمد و ایجاد بر اساس تیم تحقیقاتی شدند.

محققان که تعداد بيماران درمان نشده با NSCLC اواخر مرحله حتی افزایش کمی در طول دوره مطالعه در بر داشت.

دلایل چرا بعضی از بیماران درمان نشده رفت گفت: محققان نامشخص باقی می ماند.

«ما قادر به شناسایی تعداد واقعا زیادی از بیماران درمان نشده است که آماری مشابه به بیمارانی که درمان استاندارد را دریافت کرده بودند گفت: “مطالعه اول نویسنده دکتر دیوید الیزابت استادیار جراحی.

حتی اگر سرطان ریه در مراحل پیشرفته تر و دیر درمان بود به نظر می رسد مهم به پیامد درمان بیمار. به طور کلی، میزان زنده ماندن بیماران درمان نشده با تمام مراحل NSCLC قابل توجهی پایین تر از گفت: برای کسانی که درمان محققان شد.

به عنوان مثال، ميانه بقاء در بيماران مبتلا به بیماری مرحله 3 ماه 16.5 برای کسانی که شیمی درمانی و اشعه را دریافت کرده بود اما تنها 6.1 ماه برای کسانی که هیچ درمان دریافت.

ميانه بقاء در بيماران مبتلا به بیماری مرحله 4 ماه 9.3 برای کسانی که شیمی درمانی, اما فقط 2 ماه برای کسانی که هیچ درمان دریافت کرده بود.

غیر کوچک سلول سرطان ریه حدود 158,000 مردم هر سال در ایالات متحده بیش از هر نوع دیگری از سرطان جان.

«امید من است که این مطالعه را افزایش آگاهی در میان پزشکان و تشویق آنها را به تجدید نظر در تصمیم گیری های اساسی مانند اینکه بيمار كانديد درمان یا نه ممکن است» گفت: دیوید در انتشار اخبار دانشگاه یو سی دیویس. “در حالی که نه هر بیمار درمان انتظار واقع بینانه، ما بیش از حد به راحتی برای درمان تصمیم گیری می شود ممکن است.”

متخصصان سرطان ریه دو گفت: مطالعه مسئله مهم را افزایش می دهد.

“در حالی که درمان مناسب برای هر بیمار مبتلا به سرطان ریه ندارد، بیماران باید آگاه باشید که گزینه های درمان برای سرطان ریه, با بقای بهبود و تحمل بهبود، حتی در بیماران مسن تر، ارائه درمان های جدید بهبود یافته اند” گفت: دکتر ان Tilley pulmonologist Lenox تپه بيمارستان در شهر نیویورک.

او توصیه می کند که بیماران مبتلا به سرطان پیشرفته ریه همیشه “با انکولوژیست است که دارای تخصص در درمان سرطان ریه برای بحث و بررسی کامل از گزینه های درمان خود مشورت کنید.”

دکتر Nagashree Seetharamu انکولوژیست پزشکی در موسسه سرطان درمانی Northwell در دریاچه موفقیت، N.Y.

She گفت: مطالعه “تذکرات” که برخی بیماران ممکن است از دست رفته بر درمان اما این تحقیق معایب خاص خود است.

با توجه به Seetharamu ملی سرطان پایگاه داده–منبع داده های پژوهش–“فاقد جزئیات” که ممکن است کمک به تصمیم گیری از پزشکان در درمان بیماران فردی را توضیح دهید.

همچنین، او اشاره کرد که از سال 2003، داروهای جدید “بیولوژیک” است که متفاوت از شیمی درمانی استاندارد برای کمک به درمان سرطان ریه پیشرفته پدید آمده است. مطالعه جدید “به حساب گرفته اند نمیرسد” گفت: این گزینه های درمانی Seetharamu.

نویسنده مطالعه دیوید برخی عوامل–کلاله که احاطه هنوز سرطان ریه تشخیص، نژاد، سن و بیمه وضعیت–ممکن است نقش در تصمیم گیری به دنبال درمان معتقد است.

اما او امیدوار است که پزشکان به یافته های جدید هشدار داده اند.

گفت: “من ارائه دهندگان در نظر این داده ها به موقع و قابل توجهی امیدوار هستم،” دیوید. “گرفتن درمان این سرطان مربوط به نتایج ملال انگیز است. اگر چه پیشرفت بیشتر مورد نیاز است، گزینه های درمان معنی دار وجود دارد و آنها را راحت تر تحمل از آنها استفاده می شود است. حداقل بیماران باید آگاه باشند از این گزینه ها و خطرات و مزایای مربوط به آنها را.”

مطالعه منتشر شد ژانویه 18 در مجله از قفسه سینه سرطان .

–رابرت Preidt

MedicalNews
حق طبع و نشر © یدلایمخیرات 2017 HealthDay. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: ان Tilley، دکتر، pulmonologist، Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; Nagashree Seetharamu دکتر پزشکی انکولوژیست، موسسه تحقيقات سرطان Northwell سلامت موفقیت دریاچه، نیویورک; دانشگاه کالیفرنیا، دیویس انتشار اخبار، 18 ژانویه تا یدلایمخیرات 2017


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *