بیان دیدگاه

‘بالون در یک قرص’ اسپرز کاهش وزن, مزایای بهداشت و درمان: مطالعه

[ad_1]

‘بالون در یک قرص’ اسپرز کاهش وزن, مزایای بهداشت و درمان: مطالعه

News Picture: 'Balloon-in-a-Pill' Spurs Weight Loss, Health Benefits: Study توسط Amy نورتون
گزارش HealthDay

رژیم غذایی & وزن مدیریت اخبار

دوشنبه, مه 8, 2017 (HealthDay News)–نوع جدیدی از “بالون در یک قرص” ممکن است ارائه راه درمان، برای افراد چاق به ریختن پوند–و سالم ، بیش از حد, کوچک مطالعه نکات.

مطالعه از بیماران تنها 10 تفسیر آخرین بالون معده اصطلاح آزمایش.

برخی از کارشناسان کاهش وزن بالن معده جایگزینی برای عمل جراحی تهاجمی چاقی را در نظر بگیرید. رویکرد ساده است: یک یا چند بالن در معده، سپس متورم شده–اجازه دادن به آنها به فضا و جلوگیری از اشتهای بیمار قرار داده شده.

وجود دارد در حال حاضر چند وزن بالن در بازار در ایالات متحده آمریکا. دو نام تغییر شکل و Orbera، با کمک اندوسکوپ در دهان قرار می گیرد و کشیده کردن به معده مصرف.

دیگر، به نام Obalon از طریق کپسول بلعیده است. پس از آن می رسد معده آشکار بالون کپسول که به کاتتر نازک افسار است حل می شود. بادکنک سپس با هوا از طریق کاتتر متورم است.

همه بادکنک سه دستگاه ها باید از طریق آندوسکوپ پس از شش ماه حذف.

محقق دکتر Ohta هیده اوتارو، بيمارستان Ekisaikai در ژاپن گفت: دستگاه تست شده در مطالعه جدید در چند روش متفاوت است.

مانند Obalon، آن را توسط قرص گرفته شده است. توضیح Ohta نیازی به اندوسکوپ اما، وجود دارد. بادکنک deflated، سپس راه های طبیعی دفع شش ماه پس از آن را بلعیده است.

دستگاه جدید “شیر مغناطیسی” نیز Ohta گفت. شیر را می توان در هر زمان برای کاهش بالون–در مواقع اضطراری مثلا باز شده است.

این مطالعه که حال هیچ سرمایه گذاری صنعت گفت: Ohta بزرگسالان 10 است که اضافه وزن یا چاق بودند درگیر.

همه با بالون معده همراه با تغییرات رژیم غذایی و ورزش–های سیستم بالون مصوب تحت درمان قرار گرفتند.

پس از شش ماه، بيماران تقریبا 13 درصد از وزن بدن خود را به طور متوسط از دست داده بود. فراتر از آن، Ohta گفت، سطح انسولین نیز با کاهش 20 درصد و سطح کلسترول “بد” LDL توسط متوسط 20 ميلي گرم در دسي ليتر خون کاهش یافته است.

انسولین هورمونی است که تنظیم قند خون است. افراد چاق معمولا مقاوم در برابر اثر انسولین تبدیل که به ديابت نوع است.

Ohta گفت: یافته ها نشان می دهد درمان بالون تنها می تواند خار از دست دادن وزن، اما همچنین ممکن است کمک به کنترل نوع 2 دیابت و کلسترول بالا.

اما جراح از دست دادن وزن است که درگیر در مطالعه بود شک و تردید بود.

دکتر میچل Roslin ارشد جراحی چاقی در بیمارستان تپه Lenox در شهر نیویورک است.

این جای تعجب نیست که در این مطالعه بیماران شاهد پیشرفت به انسولين و سطح LDL, Roslin گفت. “هر روش” که باعث از دست دادن وزن این فواید را داشته باشد، او گفت.

Roslin ديپلمات است که بالن معده ارائه یک راه حل دراز مدت برای چاقی.

“موضوع را با بالن است که دستگاه باید برداشته شود،” او گفت. “و بعید است وجود داشته باشد تاثیر هنگامی که دستگاه استخراج و یا، در این مورد deflated.”

او “رژیم غذایی مایع” به عنوان تمثیل ذکر شده. ، اما فقط برای مدتی کار می کنند. و مردم اغلب بازگشت همه وزن آنها را از دست داده، و سپس برخی از به دست آوردن, Roslin گفت.

“من چالش هر کسی برای توضیح به من چرا بادکنک متفاوت خواهد بود،” او اضافه کرد.

و ترک دستگاه در محل ممکن است خطر عوارض افزایش, Roslin گفت.

همانطور که برای پرسش های ایمنی بالن در حال حاضر در بازار برخی از عوارض جانبی بالقوه است. آنها عبارتند از تهوع، استفراغ و معده زخم، با توجه به سازمان غذا و داروی آمریکا.

همچنین، در اوائل سال جاری، FDA هشدار داد پزشکان دو مشکلات بالقوه با بالن تغییر شکل و Orbera–که با مایع به جای هوا پر شده است.

دستگاه های آژانس گفت: خود به خود، گاهی اوقات باعث درد شکم تنفس مشکل و استفراغ overinflate می تواند. برخی از بیماران نیز پانکراتیت – التهاب لوزالمعده–به دلیل فشرده سازی از بالن را توسعه داده اند.

اگر هر دو مشکل ناشی میشود، بیماران دستگاه حذف شده، FDA می گوید نیاز ممکن است.

Ohta اذعان کرد که مطالعه خود بسیار کوچک و کوتاه مدت است. وی گفت: آزمایش های دراز مدت و بزرگتر برنامه ریزی شده.

Ohta یافته های اولیه خود را با دستگاه روز دوشنبه در همایش هفته بیماری دستگاه گوارش گوارش در شیکاگو ارائه شده. تا زمانی که آنها در حال منتشر شده در مجله پزشکی نظیر بررسی نتایج اولیه در نظر گرفته.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: دکتر Ohta هیده اوتارو، بيمارستان Ekisaikai، اوتارو،، ژاپن؛ میچل Roslin، دکتر، رئیس، جراحی چاقی Lenox تپه بیمارستان نیویورک شهر; 8 مه 2017 ارائه انجمن آمریکایی برای انجام آندوسکوپی Gastrointestial نشست شیکاگو


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *