بیان دیدگاه

اکثر گاو شیر خشک نوزاد تا از ديابت نوع 1

[ad_1]

اکثر گاو شیر نوزاد فرمول نیست تا خطر از ديابت نوع

News Picture: Most Cow's Milk Baby Formulas Don't Up Risk of Type 1 Diabetes خطر نیست توسط سرنا گوردون
گزارش HealthDay

پنجشنبه، ژانویه 19، 2017 (HealthDay News)–اگر چه شیر مادر هنوز هم بهترین تغذیه برای نوزادان گرفته است ، یک مطالعه جدید نشان می دهد که اکثر گاو شیر خشک نمی خطر ابتلا به دیابت نوع 1 را افزایش دهد.

با این حال، محققان آلمانی است که مطالعه پیدا نکرد که دادن بسیار هیدرولیز است فرمول–گاهی اوقات برای کودکان مبتلا به آلرژی های غذایی توصیه می شود–در اولین هفته زندگی افزایش احتمال ديابت نوع 1 در برخی از کودکان ممکن است.

وجود بدون سود برای نوزادان در معرض خطر افزایش ژنتیکی برای دیابت نوع 1 به پروتئینه شیر خشک تغذیه به عنوان فرمول اول اگر تغذیه با شیر مادر نه ممکن است “گفت: «نویسنده سرب ساندرا هامل از موسسه تحقيقات ديابت در Munich.

مطالعه طراحی شده بود به علت و معلول اثبات رابطه فرمول نوزاد شیر گاو و توسعه اتوآنتی است که می تواند به دیابت نوع 1.

و مهم توجه داشته باشید که ديابت نوع 1 به بیش از یکی از عوامل ایجاد معتقد است، کارشناسان دیابت.

“این یک تکه از پازل، و نتیجه گیری خود را خیلی خفیف هستند. به گفته دون جسیکا وجود احتمالا رفتن به یک چیز واحد است که به علت دیابت نوع 1 نشان داده است”. او مدیر تحقیق و پژوهش کشف برای JDRF–که قبلا بنیاد تحقیقات دیابت نوجوانان است.

فرمول بسیار پروتئینه هستند فرمول است که حاوی پروتئین شیر گاو است که کل–آنها در حال حاضر حداقل تا حدی با توجه به آکادمی آمریکایی اطفال شکسته، هستیم.

با توجه به هامل، وزن مولکولی پروتئین های شیر گاو توسط فرمول متفاوت است. این برای فرمول بسیار پروتئینه سبک ترین و سنگین ترین برای فرمول استاندارد، او توضیح داد.

فرمول جزئی یا بسیار پروتئینه نیز تمایل به گران تر از استاندارد فرمول نوزاد شود.

محققان ابتدا فکر کردم به نگاه از فرمول های مبتنی بر شیر گاو چون شیر گاو قبلا به عنوان عامل خطر احتمالی برای دیابت نوع 1 شناخته شده است. با این حال، به حال مطالعات گذشته پس از آن هنوز مشخص نیست اگر اتصال يافته، مخلوط، نویسنده مطالعه گفت.

نوع 1 دیابت یک بیماری خود ایمنی است. این بدان معناست که سیستم ایمنی بدن را اشتباه حمله به سلول های سالم در بدن. در ديابت نوع 1، سیستم ایمنی بدن انسولین تولید سلول جزائر از بین می برد. که بدن قادر به تولید انسولین کافی هورمون لازم برای سلول ها قادر به استفاده از قندهای از مواد غذایی به عنوان سوخت برگ.

آنتیبادیهای است که نابود کردن سلول جزائر جزائر اتوآنتی نامیده می شوند. این آنتی بادی اغلب قبل از علائم و نشانه های دیابت نوع سطح ديده می شود.

مطالعه جدید استفاده می شود داده ها از مطالعه بلند مدت کودکان در معرض خطر ابتلا به دیابت را تایپ کنید. آن شامل کودکان تقریبا 9000 است که یک ژن است که افزایش خطر ابتلا به دیابت نوع 1 نشان می دهد. کودکان از تولد از طریق سن 8, با توجه به هامل پيگيري شدند.

کودکان از چهار کشور آمده است. سه سایت در ایالات متحده هستند. در فنلاند است و دیگری در آلمان است و سایت نهایی در سوئد است.

محققان دریافتند که گاو منظم فرمول شیر تا حدی هیدرولیز است و حتی بسیار پروتئینه فرمول داده شده در طول سه ماه اول زندگی احتمال بالاتر ابتلا به ديابت مرتبط نیست.

اما زمانی که فرمول بسیار پروتئینه هفت روز زندگی داده شده، مطالعه نشان داد که احتمال بیماری های خودایمنی جزائر رفت تا 57 درصد است.

تعدادی از دلایل احتمالی که این نوع از فرمول بالا بردن خطر ابتلا به دیابت نوع 1 با توجه به دان وجود دارد. “آن با آموزش اولیه ایمنی ممکن است. آن می تواند میکروبیوم روده [the bacteria normally living in the intestine] است اما بدون اسلحه سیگار کشیدن،”او گفت.

بسیاری از استفاده از فرمول گسترده پروتئینه–80 درصد، در فنلاند بود. دان گفت: محققان این را در نظر گرفت و هنوز هم لینک را دیدم.

دان که پدر و مادر است که سابقه خانوادگی دیابت نوع 1 را به گفتگو با اطفال خود در مورد فرمول چه خواهد بود اگر آنها نیاز به استفاده از فرمول نوزاد بهترین پیشنهاد.

یافته های منتشر شد ژانویه آنلاین 17 در مجله مراقبت از دیابت.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: ساندرا هامل، Ph.D.، رهبر گروه، ديابت، موسسه تحقیقات دیابت، مونیخ، آلمان؛ جسیکا دان، Ph.D.، مدیر، تحقیقات کشف، JDRF، شهر نیویورک; 17 ژانویه سال 2016 مراقبت دیابت


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *