بیان دیدگاه

اعزام به کمبود جلوگیری از تب زرد واکسن

[ad_1]

U.S-حرکت به کمبود جلوگیری از تب زرد واکسن

News Picture: U.S. Moves to Avert Shortage of Yellow Fever Vaccine

عفونی بیماری اخبار

جمعه, آوریل 28, 2017 (HealthDay News)–به عنوان آمريکا از پرزيدنت بوش تب زرد همچنان به رشد در برزیل، ارتش آمريکا می گویند آنها در حال گرفتن مراحل برای جلوگیری از هر گونه کمبود واکسن مسافران ممکن است نیاز.

روز جمعه، چون stockpiles موجود انتظار می رود به اواسط 2017 تخلیه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برنامه تامین واکسن تب زرد مداوم در ایالات متحده “اطمینان” برشمرد.

CDC اشاره کرد که را در سال 2016، پاستور Sanofi ساز YF VAX شات علیه تب زرد بود مجبور به محدود کردن تولید واکسن به دلیل “مسئله ساخت.”

“هیچ واکسن تب زرد است تا در دسترس باشد توسط اواسط 2017،” سی دی سی در انتشار اخبار گفته است. “YF VAX واکسن تب زرد تنها مجوز برای استفاده در ایالات متحده است و به حدود 4000 درمانگاه سایت های توزیع شده است.”

با این حال، دوم واکسن تب زرد، نام Stamaril، موجود در کلینیک های 250 سی دی سی گفته سراسر کشور، صورت خواهد گرفت. Stamaril در فرانسه توسط پاستور Sanofi تولید شده است.

“چون تب زرد بیماری جدی و بالقوه CDC و همکاری Sanofi پاستور در طرح برای توزیع مقادیر محدود Stamaril واکسن تب زرد برای جلوگیری از مردم را از آلوده شدن به ویروس تا رزومه تولید YF VAX در تاسیسات جدید در سال 2018،” آژانس را توضیح داد.

ارتش آمريکا به تازگی به صدا زنگ بیش از تب زرد است.

در مقاله منتشر شده آوریل 13 در جدید انگلستان مجله پزشکی ، دکتر آنتونی فوچی، مدیر ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و همکار دکتر Catharine Paules گفت که شیوع زیادی تب زرد در برزیل از نزدیک نظارت باید.

تب زرد است نسبتا بالا میزان مرگ و میر و “است شدید ترین ویروس [insect-transmitted] تا کنون به گردش در آمریکا”، فوچی و Paules نوشت.

تیم افزود: “اگر چه بسیار بعید است که خواهیم دید، شیوع بیماری تب زرد در قاره آمریکا… آن است که موارد مربوط به سفر از تب زرد، با مختصر دوره انتقال محلی در مناطق گرمتر مانند کشورهای سواحل خلیج فارس که پشه علي aegypti رایج هستند، می تواند رخ دهد ممکن است”.

به گفته کارشناسان بیماری های عفونی تب زرد پتانسیل به عفونت پرزيدنت بوش شامگاه پنجم در قاره ایالات متحده از سال 1990 دانگ زیر نیل غرب chikungunya و ویروس Zika است.

تب زرد شاید مهم ترین آن پنج با این حال است. در یکی از شیوع بیماری که در کنگو در دسامبر سال 2015 آغاز شد، 137 مرگ و میر میان 961 تايمز گزارش اشاره کرد وجود دارد.

و در برزیل وقوع فعلی شده اند وجود دارد تا کنون صدها نفر و ده ها مرگ را تایید کرد به گفته مقامات بهداشتی.

واقعیت این است که به نظر می رسد بیماری از آن محیط روستایی معمولی نسبت به شهرهای در حال حرکت بیش شومی در وقوع برزیل است.

“وقوع است تاثیر مناطق در نزدیکی به عمده مراکز شهری [in Brazil] که واکسن تب زرد است نه طور معمول تجویز” فوچی و Paules هشدار داد.

نویسنده تاکید کرد که هیچ مدرکی وجود دارد رتبهدهی نشده است که پشه ها در حال انتقال تب زرد بین افراد آلوده. با این حال، ظهور شیوع بیماری در نزدیکی مراکز شهری “نگرانی که برای اولین بار در دهه شهری انتقال تب زرد در برزیل رخ می دهد می برد،” آنها توضیح داده شده.

این بیماری یک غریبه کامل به ایالات متحده نیست، اگر چه دانشمندان می گویند دروغ عمده وقوع آخرین دور برگشت در تاریخ.

“فیلادلفیا اپیدمی تب زرد از 1793، به عنوان مثال، کشته شدن حدود 10 درصد از جمعیت این شهر” فوچی و Paules اشاره کرد.

خوشبختانه برای آمریکایی ها امروز، واکسن تب زرد–اولین بار در سال 1937–توسعه موثر در پیشگیری از بیماری است. واکسن فعلی تصور می شود 99 درصد موثر بر طول عمر.

برای کسانی که در حال حاضر آلوده، بسیار مهم است که علائم خال خال زود است.

با این حال، “تشخیص زود هنگام در کشورهایی مانند ایالات متحده که در آن پزشکان بسیاری را دیده اند، هرگز مورد تب زرد، ممکن است دشوار باشد” نویسندگان اشاره کرد. علائم اولیه شامل تب تقلید کرد پس از یک دوره بهبودی، و سپس مرحله به نام “مسمومیت”–بالا تب، اختلال عملکرد کبد و یرقان و حتی نارسایی کلیه، قلب و سیستم عصبی اختلال و شوک.

چنین مواردی در ایالات متحده پدید آمده است اما مسافرت های بین المللی به معنی مردم از512 ممکن است بیماری بازگشت به خانه پس از بازدید از یک منطقه اندمیک را.

شیوع تب زرد می آید به عنوان Zika ویروس همچنان در کشور در سراسر آمریکا را تحت تاثیر قرار. هر دو ویروس ها توسط گونه پشه همان پخش شده است.

برای جلوگیری از شیوع برزیل از انتشار “اوایل شناسایی موارد و سریع پیاده سازی بهداشت عمومی مدیریت و پیشگیری استراتژی، مانند کنترل پشه و واکسیناسیون مناسب هستند بحرانی,” فوچی و Paules این نتیجه رسیدند.

–را به حضور Mundell

MedicalNews
حق طبع و نشر © یدلایمخیرات 2017 HealthDay. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: آوریل 28 2017 انتشار اخبار مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری; 13 آوریل یدلایمخیرات 2017 جدید انگلستان مجله پزشکی ; ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و انتشار اخبار 8 مارس 2017


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *