بیان دیدگاه

اصلی ترین روش های لاغری

چگونه لاغر شویم

روشهای مختلفی برای کاهش وزن وجو دارد که بهترین روش آن در حقیقت ورزش و رژیم های لاغری می باشد

مزیت اصلی این روشها اینست که علاوه بر کاهش سایز سلامتی فرد نیز بهبود پیدا می کند چرا که خصوصا ورزش و نقش آن در سلامتی و تناسب اندام چیزیست که قویا اثبات شده.

سوالی که مطرح هست اینست که چند درصد افراد با انجام ورزش و رژیم کاهش وزن ملموس برایشان ایجاد می شودو دیگر اینکه آیا این کاهش وزن باعث می شود که نواحی نافرم بدن که بخاطر چربی های تجمع یافته است بهبود یابد؟

تحقیقات جدید ثابت کرده است که اراده افراد برای کاهش وزنتان تنها بخشی از این فرآیند را تشکیل می دهد و عوامل مختلفی مانند ژنتیک، هورمونها و … نقش موثری در این فرآیند بازی میکنند.

اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی باشید که دارای اضافه وزن هستید و برای رفع این مشکل خود دنبال راه چاره بوده اید شاید با کلماتی مانند لیپوساکشن، لیپولیز یا لیپوماتیک برخورد کرده اید.تمرکز تمامی این شیوه ها بر روی خارج کردن توده های چربی از اندام مختلف بدن می باشد چرا که در خیلی از موارد این تنها راه حل موجود برای خلاص شدن از شر چربی های اضافه است.

بر اساس آمار و مطالعات انجام شده بعضی نواحی بدن در افراد بعضا حتی با رژیم و ورزش نیز به شکل مورد علاقه فرد در نمی آید مانند تصاویر زیر .خوشبختانه با دستگاه لیپوماتیک این امکان وجود دارد که حتی نواحی زیر نیز اصلاح و پیکر تراشی شود.

چربی پشت خانمها (زیر خط سوتین)

چربی پشت خط سوتین

تجمع چربی در سطح داخلی ران

چربی دور زانو

تجمع چربی در سطح خارجی ران

چربی سطح خارجی ران

چربی اطراف سینه و زیر بغل

چربی زیر بغل

چربی پشت در ناحیه بین کتف buffalo hamp

چربی بپشت گردن

چربی سینه در آقایان

 

بزرگی سینه آقایان

در بین شیوه های ذکر شده لیپوماتیک را می توان راه حلی نوین قلمداد نمود که تمرکز اصلی آن بر روی کاهش سایز می باشد.تفاوت عمده لیپوماتیک را می توان در شیوه خارج کردن چربی های اضافه از بدن دانست چرا که بر خلاف دیگر روش ها ( اشعه و یا حرارت ) خروج چربی توسط حرکات لرزشی کانولا انجام می گیرد.

یکی از بهترین روشها برای کاهش وزن و در عین حال ایجاد تناسب اندام استفاده از لیپوماتیک ،  می باشد .چرا که با این روشها نه تنها چربی های که با ورزش از بین نمی روند بلکه سایر در چربی ها در هر ناحیه ای از بد قابل برداشت می باشد

انجام عمل لیپوماتیک توسط دستگاهی مخصوص که مورد تائید FDA آمریکا می باشد صورت می گیرد. دستگاه لیپوماتیک در بیش از 50 کشور دنیا مورد استفاده است که با روشی موثر، بی خطر و دقیق به صورت کاملا طبیعی و یکنواخت از مناطق مختلف بدن مثل باسن، ران، شکم و پهلو اقدام به خارج نمودن بافت های چربی می نماید.

گاها از روش لیپوماتیک به عنوان پیکرتراشی نیز نام می برند چرا که شما در یک جلسه می توانید تغییرات قابل توجهی را در اندام خود مشاهده نمائید.

در ادامه سعی میکنیم در حد امکان به سئوالاتی که ممکن هست در ذهن شما در مورد عمل لیپوماتیک وجود داشته باشد پاسخ بگوئیم اما به این نکته توجه داشته باشید که از طریق شماره 09199395613 و یا 021-88049269 میتوانید با ما تماس حاصل نموده تا به نگرانی های شما قبل از لیپوماتیک پایان دهیم

لیپوماتیک (که تحت عنوان لیپوساکشن اینفراسونیک شناخته می شود)، یک ابزار مورد تائید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) و یک دستگاه اثبات شده و قابل اطمینان می باشد که امکان حذف ایمن، اثربخش و دقیق چربی از همه نواحی بدن را فراهم می آورد. در لیپوماتیک، سلول های چربی ابتدا در فرآیند لیپوساکشن شکسته می شوند (و یا با حرکات ارتعاشی کانول امولسیون می شوند و سپس امولسیون چربی به آرامی از بدن آسپیره می شود).لیپوماتیک باعث بر طرف شدن مشکل ایمنی در لیپوساکشن سنتی می شود و علاوه بر این، سیستم امنیتی فعال آن از بافت های بدن (اعصاب، رگ های خونی، عضلات) در برابر فرآیند لیپوساکشن محافظت می کند.

 

کلينيک تخصصي دکتر جواهري،در ضمينه عمل ليپوماتيک،ليپوليز،اولترازد فعاليت دارد و کليه اين فعاليت ها به صورت کاملا قانوني و رسمي بوده.پيکر تراشي بسيار حرفه اي را با دکتر جواهري تجربه کنيد و ديگر نگران چگونه لاغر شدنتان نباشيد.تمامي توضيحات مربوط به عمل ها در وب سايت موجود ميباشد و شما ميتوانيد گالري تصاوير مورد نظر را به صورت کامل مشاهده کنيد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *