بیان دیدگاه

، محبت حمایتی کودکان ممکن است کمک کاهش سالمندان خطر زوال عقل

[ad_1]

با محبت، بچه های حمایتی سالمندان خطر زوال عقل

News Picture: Loving, Supportive Kids May Help Lower Seniors' Dementia Risk توسط آلن Mozes
کمک به کاهش ممکن است گزارش HealthDay

سه شنبه, مه 2, 2017 (HealthDay News)–کیفیت روابط خود را با فرزندان و همسر خود را ممکن است نفوذ خود شانس ابتلا به زوال عقل ، تحقیقات جدید نشان می دهد.

در حالی که داشتن حمایت فرزندان دیگر ظاهر می شود محافظ، بستگان unsupportive اساس تمام مخالف–به نظر می رسید و چشمگیر تر–اثر، گزارش دانشمندان انگلیسی داشتن.

پیدا کردن “مسن که تجربه قابل اطمینان، سهل العبور و درک رابطه با فرزندان خود را کمتر احتمال دارد به منظور توسعه زوال عقل، بودند، گفت: نویسنده مطالعه Mizanur Khondoker. “در مقابل، ارتباط نزدیک است که انجام کار خوب–مانند تجربه رفتارهای حیاتی و غیر قابل اعتماد و تحریک کننده از همسران یا شرکای، کودکان و سایر خانواده–به افزایش خطر ابتلا به زوال عقل مربوط بود.”

Khondoker سخنران ارشد در آمار پزشکی در دانشکده پزشکی نورویچ در دانشگاه Anglia شرق در نورویچ است.

بررسی نحوه حمایت خانواده تأثیر دارد خطر زوال عقل، محققان در داده ها است که بین 2002 و 2012 است که شامل بیش از 10,000 مردان و زنان در سن 50 و بالاتر جمع آوری شده بود نگاه کرد. هنگامی که آنها را در مطالعه ثبت نام همه زوال عقل آزاد شده اند.

شرکت کنندگان تکمیل پرسش نامه مفصل در که آنها حمایت اجتماعی آنها شده دریافت و یا از حداقل یک ارتباط کلیدی وجود ندارد. چنین روابط می تواند شامل فرزندان و همسران، دوستان یا بستگان مانند عموزاده و خواهر و برادر و پدر و مادر یا نوه ها را ببندید.

پیگیری مصاحبه را به صورت فصلنامه در طی آن زمان محققان ثبت تمام موارد جدیدی از زوال عقل و روابط اجتماعی را در مقیاس منفی به مثبت اعم از یک تا چهار رتبه بندی انجام شد.

در پایان مطالعه 3.4 درصد از شرکت کنندگان (190 مردان و زنان 150) نوعی از زوال عقل ایجاد شده بود.

محققان این است که کسانی که حمایت مثبت از فرزندان خود را دریافت کرده بود رو به کاهش خطر زوال عقل مشاهده. Khondoker توضیح داد که انجمن به عنوان “متوسط” اشاره کرد که برای هر افزایش نقطه مثبت حمایت از فرزند، خطر زوال عقل طور متوسط 17 درصد کاهش یافته است.

در مقابل، جهت هر نقطه در یک فرد به طور کلی منفی حمایت اجتماعی “نمره”–خطر ابتلا به زوال عقل رفت 31 درصد گفت.

Khondoker گفت: این مطالعه به سادگی ارزیابی خطر کلی که کسی را توسعه زوال عقل از هر نوع، و زوال عقل نوع افتراق. همچنین، تحقیقات برای اثبات رابطه علت و معلول حمایت از خانواده و خطر زوال عقل طراحی شده بود.

اما تیم تحقیقاتی تئوريزه که حمایت اجتماعی ممکن است رفتارهای سالم مانند نوشیدن حداقل و یک سبک زندگی فعال را ترویج. از سوی دیگر ارتباط منفی ممکن است انتخاب چنین مثبت در حالی که همچنین افزایش دادن به افزایش استرس نکند.

“بیشتر تحقیقات به درک بهتر هر مکانیسم سببی است که ارتباط آماری مشاهده، Khondoker اضافه شده مورد نیاز است”.

یافته های مه 2 در مجله آلزایمر بیماری منتشر شد.

دکتر Anton Porsteinsson مراقبت بیماری آلزایمر تحقیقات و برنامه های آموزش و پرورش در مدرسه دانشگاه روچستر پزشکی و دندانپزشکی در نیویورک اختصاص داد. او گفت: مطالعه “بسیاری از سوالات را افزایش می دهد.”

به عنوان مثال، او اشاره کرد که ارتباط بین روابط منفی و خطر زوال عقل ظاهر می شود بسیار قوی تر از ارتباط بین روابط مثبت و خطر زوال عقل.

اما چرا? Porsteinsson گفت: “اگر روابط خود را با کسانی که در اطراف شما عمدتا منفی که کمتر اجتماعی و شناختی از تحریک است که ممکن است منجر به نتیجه بدتر وجود دارد فرض می کنیم ممکن است”. “همچنین کسانی که شیوه زندگی سالم کمتر به درگیر منفی روابط کلی و به احتمال زیاد مضر است [exposed to] استرس بیشتر که در ترکیب با یکدیگر ممکن است.”

همچنین، تغییرات رفتاری ناشی از unsuspected شروع زوال عقل ممکن است روابط سختی می دانیم که مرغ و تخم مرغ است که تضعیف او گفت.

“درک که آیا روابط عوامل سببی دارد یا قدم پرسش اینجا است,” گفت: Porsteinsson.

MedicalNews
کپی رایت © HealthDay 2017. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.

منابع: Mizanur Khondoker، Ph.D.، سخنران ارشد، آمار پزشکی، نورویچ دانشکده پزشکی، دانشگاه Anglia شرق، نورویچ و بخش تحقیقات کاربردی سلامت دانشگاه کالج لندن، انگلستان؛ آنتون Porsteinsson، دکتر، پروفسور روانپزشکی و مدیر مراقبت بیماری آلزایمر، تحقیق و برنامه آموزش دانشگاه روچستر دانشکده پزشکی و دندانپزشکی روچستر، نیویورک; یدلایمخیرات 2017 مه 2، مجله بیماری آلزایمر


[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *